mutfak birkaç metre olsa bile, bir aydınlık ve konforlu alana çevirmek yardımcı olacak bazı dekoratif hile vardır. Bu büyü, biraz yaratıcılık ve iyi uygulama meselesi değil. Gördüğünüz musunuz?

Galeri, 15 fotoğraf
15 Ve ÇOK GÜZEL KÜÇÜK MUTFAKLAR!

bitki tarafından Dağıtılmış

uzayda her tür adapte İyi dağılımı, mutfak oyunun en fazlasını almak için kilit noktasıdır. Üç vardır

L-şekilli

uzatılmış ise zaman çok yakın, özellikle, L-şeklinde bir mutfak en iyi seçenektir dağıtın. Bazen bu süre her iki taraf hataya düşebilir, ama geçit çok küçük olacak ve bunaltıcı olabilir. Diğer yandan istihdam başka çaresi varsa, tünel önlemek için tavana orada dolapları gelmesi olmadığını görüyoruz.

Küçük bir mutfak için temel dağılımlar:

biçimli "U"

mutfak mutfaklar için U-şeklinde bir kare ideal bir dağıtılmış. bir tarafı yangın bölgesini duruyor günü, su, diğer ve rahat bir çalışma alanı olması mümkün ikincisi en açık tezgah bırakın.

U küçük mutfak

Bir tarafı

Eğer bir mutfak-salon varsa veya oturma odası veya yemek odası ile birlikte tek bir ortamda entegre Eğer uzun yararlanarak, bir duvarda ideal bir yerdir. uzay izin veriyorsa sen dolaplar, çekmeceli ve raflı birçok model olduğu gibi, ekstra destek ve depolama hizmet edecek tekerlekli küçük hareketli ada, yerleştirebilirsiniz. Daha fazla fikir ister misiniz? Çevrimiçi ve mutfaklar bu küçük superprácticas kaçırmayın.

Işığın yararlanın

Eğer pencereleri oluşturmak veya ışığı almak için yumurtadan durumunda, bunu! İçinde daha rahat ve küçük bir mağara gibi görünmek kaçınmak gerekir.

meydan

Bir başka olasılık açık bir yemek odası ya da oturma odası yaratmaktır. Alacağınız Bu şekilde uzayın daha mantıklı ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için bir boşluk yaratacaktır. Eğer bu seçeneği bir ipucu seçerseniz: Mümkün kaputu gibi en güçlü ve sessiz seç.

Beyaz, Renk

Onlar beyaz yağ söylemiyorsun? Eğer iyi gelecek görsel daha olsa genişliği Mutfağınızda için. Sen dolaplarında ve hatta katta duvarlarda kullanabilirsiniz. Boş mutfaklar çok daha parlak.

Bu maddeye İlgili

beyaz 20 mutfaklar: ışık, uzay ve güzellik

Beyaz ve radyant

beyaz 20 mutfaklar: ışık, uzay ve güzellik

Cam, eşyalarını

Kapı içi ve dolaplar yemekler, cam ya da bardak çektiğini özellikle kullanın. cam sadece hafif geçmesi, aynı zamanda yansıyan ve güçlendirilmiş olacaktır.

ofis dağıtır

bir ofis olması çok uygundur, ancak yedek yokken metre bir engel daha fazla olabilir. Bunu değiştirmek için, aynı tezgah küçük bir kahvaltı çubuğu oluşturmak veya bir masa ve katlanır sandalyeler ile küçük eğreti ofis oluşturabilirsiniz.

Galeri, 15 fotoğraf
15 Ve ÇOK GÜZEL KÜÇÜK MUTFAKLAR!

Daha fazla fikir ister misiniz? Galeride Eğer alanını maksimize etmek için harika başarmış 15 mutfaklar bulacaksınız. Bu uzmanlar daha genişliğini, daha fazla ışık verir ve deniz uygulamalarını ortaya çıkan yapmak için iç tasarımcılar kullandık tüm hileler not eder.