Ne seçerim: iki küçük kanepeler veya L biri? Eğer sehpa olmadan yapmalı mıyız? Ve koltuklar? Kesinlikle yoğun renkler onaylanıp musunuz? birkaç metre ile tüm dekor fazladan halel getirmektedir. Burada rahatlatıcı anlar haline terk edilmiş bu küçük mekanlarda ve odaların çekilmem için fikirler.

Renkli beanbags Salonu

Eğer mobilya Ne tür tercih edilmeli?

Odan Eğer aşırı basitleştirmek veya sehpa veya kitaplık olarak mobilya vazgeçmek anlamına gelmez küçüktür. Evet, bunlar birkaç metre uyacak ve en az işgal parçaları arayın. Örneğin, yerine güçlü bir tablo yerleştirmek yerine, bir veya daha fazla ışık seçmek, hatta kolayca gerekirse taşınmış veya roominess, bu nedenle, yükseklik hissi artar ve bir minyon parça olabilir.

Galeri, 30 fotoğraf
30 küçük ve konforlu salon

metre hiçbir fazlalık, çok yönlülük de bir artı olduğunda: depolama alanına sahip bir Osmanlı çekmeceli bir bajoventana göğüs, yan tablo olarak kullanılabilecek bir tabure ... birçok seçenek vardır.

şömine kovuğundaki olarak kütüphane ile Salonu

Mobilya veya sanat olarak bizim iç mimarlar ve dekoratörler favorileri arasında ve ayrıca, milimetre kullanılabilir alan açın bir hava vermek için "ısmarlama takım elbise" her mekana özgü. Oda çok küçük ve depolama alanı gerekiyorsa diğer mobilya daha pahalı olsa da, onlara yatırım değer.

gözü deceives

Onlar giysi, beyaz yağ konuda ettiklerini belirtti. Biz şeylerin olumlu tarafı almaktan mutlu olarak Eh, ben en oturma odası fatten kullanın! fazla ışık yansıtılan beyaz duvarlar görsel, genişletmek. perdeler (tiner iyi), mobilya veya halı çok olsun.

Ama sevgili beyaz yanında (onlar da bej, kum gibi diğer tonları hizmet ya da çok claritos gri) lake yüzeyler, aynalar veya cam da ışık çarpın ile malzemelerde unsurları.

Bu maddeye İlgili

50 numaralar çok & quot pro-quot; Daha büyük bir oda olması

fikirler Uzmanı

50 hileler çok "profesyonel" Daha büyük bir oda olması

Yapabileceğiniz Bunlar ve diğer birçok soruları boşluk başarmış hala onlara metre yedek yok ama 30 derslik seçmiş nerede bu özel yanıtlanıyor salonlar XL daha büyük ve daha rahat görünüyor . Bunlardan herhangi kaçırmayın. Eğer evinizde uygulamak ve bir tuğla taşımak zorunda kalmadan metre yapabilir iyi çözüm bulacaksınız.

Galeri, 30 fotoğraf
30 küçük ve konforlu salon