Bunlar, iletişim alanları için en iyi seçeneklerden biri olan görsel sürekliliği ve odalar arasındaki ışık geçişini artırmak. 1,5 m2 ilave boş alan bir kayar kapı yukarı sağladığını unutmadan her kapıyı açmak gerekmez çünkü. Yapılı modeller aynı zamanda yaprakları çerçeve içinde gizlidir çünkü kaldıraç yan duvarlar mobilya desteklemek için izin verir.

Galeri, 12 fotoğraf
SÜRGÜLÜ boş alan engelleri olmadan

Her ev için en iyi seçim

çifte standarda tek sürgülü kapı itibaren bir katlama veya XXL çözümleri ... Her seçenek kullanılabilir alana sığacak gerekir. Onlar dışarıdan erişimi varsa bitişik, paralel odalar olsun, ya da, en iyi bizim gereksinimlerine uygun slayt türünü incelemek ve eğitimli bir profesyonel danışmak önemlidir.

kullanılabilir alan bir ya da diğer sistem seçiminde belirleyicidir. Bu nedenle, büyük açıklıklar boşluğun boyutu (120 ile 300 cm arası) çok büyükse, hareketli bölme ya da kayar, çift kapı olarak görev doğru kayan panelleri vardır.

¿Kapılar görme veya gömülü?

Kapı slaytlar duvara paralel olan ilk seçenek, gerek düşük maliyetler var çalışmak ancak kullanılmayan O duvarı bırakır ve her zaman mümkün değildir yerleştirmek. Onun bölüm sürgülü gömme ihtiyaç çalışmaları için, daha büyük bir finansal sermaye getirdiler ama duvar alanı optimize eder ve her ihtiyaca uygun farklı çözümler sunuyoruz. Kapıyı tamir merkezi bir kılavuz ile iki paralel duvarları oluşturmak gerekmez. Günümüzde kapı bir duvar olarak iptal edilmiş olan metal bir çerçeve içinde bölmeler alçı arasına yerleştirilen veya gömülüdür.

Bir mutfakta Sürgülü kapılar

Daha güvenliği, daha az iş

bunlar bir şekilde daha pahalı olmalarına rağmen, daha az iş, daha az işlem süresini kısaltır içerir ve toplam duvar kalınlığı yaklaşık olarak 7 cm "kazanmak" çünkü sıva veya alçı bölmeler arasındaki kayma en kullanılmaktadır. bir cam kapı 80 x 210 cm Sıvama bir çerçeve, Krona yaklaşık 390 € mal olabilir.

Bu maddeye İlgili

Bir kaydırıcı ile evinizdeki metre çarpar

daha fazla alan

Bir kaydırıcı ile evinizdeki metre çarpar

Malzemeler ve renkleri fark yaratmak

ve istenen estetik (biz ışık, gizlilik ... gerekiyorsa) seçtiğiniz malzeme alanı ihtiyaçlarına bağlıdır. aralık geniş: Ağaç (karanlık "tartmak" görsel, bunlar duvarın aynı rengi paylaşan eğer, daha iyi entegre böylece) cam paneller veya alçıpan ile, vernik, cam (daha pahalı), eğer ne aramaya hareketli bir bölünme etkisidir. büyük panellerde bir seçenek ve berrak cilaları söz konusudur.

Galeri, 12 fotoğraf
SÜRGÜLÜ boş alan engelleri olmadan

Zor alanlar için kapılar

Her gereksinimi karşılamak için, yeni olanaklar vardır. Bu nedenle, daha fazla ışık (Lumeal, Technal) bir minimum alüminyum ile dış bölüm kayma vardır. iki oda aynı içi boş kapılarında yataklık bitişik odalar (Scrigno) için model vardır ve tam duvarın (Orchidea, Maydisa) pratik yapılar içine orada entegre edilmiştir.