V kroku od zimy do jara cyklická změna je zkušený. Během této doby je běžné, čistá a obchod všechny prvky v zimním období nebude potřebovat až do příštího roku, jako jsou přikrývky, koberce, záclony ... Je dobré, aby se tentokrát změny pro rekonstrukci energií domova pomocí. tito Feng Shui energie úklidy, zaměřená na vyloučení nebo hustoty náboje, které mohou být zakoupeny naší domovské prostory jsou vždy doporučuje obě období změny jsou zavřít cyklů a na podporu nových projektů.

Vyčistit pokoj, můžete sledovat tyto tipy tyto principy Feng Shui:

1. Vložte informace o vašem domě

Zkontrolujte stav a provoz obou zařízení a objektů, a opravit vše, co je rozbité nebo poškozené.

2. Objednávka a blízkost

Ideální místo pro uložení každý objekt bude co nejblíže k pobytu, kde se nachází, nebo v místě, které má podobnou energii. Například, to je pozitivní, aby přikrývky v místnosti sám. Nebude však umístit v hale, koupelně nebo ve sklepě.

3. Vyhněte pokoje-storage

To znamená, že tyto pokoje, které se používají pouze pro skladování. Vše, co budete mít v nich budou staženy nebo namáčet stagnující energie. Doporučení pro tyto prostory je najít využití, a tím jim brání stát „přilepený“ místa. Z tohoto důvodu nechcete používat tento prostor, který může být přeměněn na čtení nebo odpočinku, v oblasti železa, šicí místnost nebo na hřišti. Kromě revitalizace energie, získáte využitelný prostor ve vaší domácnosti.

Galerie, 10 fotek
CLEAN sílu vašeho domova s ​​Feng Shui

4. Storage ano, ale smysluplné

V případě ukládání objektů pod postel by měla být stejně čisté a uklizené a udržovat vztah s takto: prostěradla, přikrývky, přehozy .... Je vhodné, aby boty, zavazadla a elektrických spotřebičů, jakož i k narušení magnetického pole, nejsou objekty, které se vztahují k druhu energie vlastní ložnici (jin).

5. důkladně

Energický očista je doprovázena hlubokou fyzickou očistu, zevnitř ven: je nutné spustit v dolní části podkroví a skříně na konec na vnější a povrchní. Čištění by měla být celosvětová, a to nejen tím, že sezonu sám. Doba čištění může doprovázet živá hudba stoupat vaši náladu a vibrovat pro každou místnost v domě.

6. Vše,

Involucres Doporučuje se, aby členové vaší rodiny v této fázi obnovy energie, takže všechny zúčastněné revize a vyladění své osobní věci. Je důležité pochopit význam procesu čištění najít pozitivní pořádek a cítil část cyklu zpracování a kanalizace. Tento proces je určitě mnohem účinnější, když v doprovodu vědomí a ochotu ke změně.

7. Sahumerio vyčistit dům

Na rozdíl od fyzického čištění, musí také provést éterický čištění. Jak to udělat, až budete mít předělaný objekty a vše je čisté a uklizené, můžete přistoupit k čistícím kadidlo a kadidlo. To, že éterický, vyčistit co není. Můžete si vybrat podstatu byste chtěli provést tuto čištění, je doporučeno santalové dřevo, myrhu a rozmarýn. Poté, co dokončil sahumerio byste měli otevřít všechna okna a dveře na chvíli proudit všechny energetické vstupy a obnovit svůj domov. Je také vhodné otevřít všechny kohoutky jednu minutu doprovázet tuto regeneraci. Hned následujícího dne, doporučuje se znovu provést tento ventilaci zachytit nejčistší vzduch v dopoledních hodinách.

8. Dokonalý uzávěr

A konečně, aby znovu s pozitivní energií vašeho domova, je vhodné uspořádat večírek nebo oslavu s rodinou nebo přáteli, aby ji naplnil radostí. Můžete uspořádat oběd nebo večeři a obklopit se svými blízkými, aby přispěly k vaší domácí svěžest a vitalitu.

Galerie, 10 fotek
CLEAN sílu vašeho domova s ​​Feng Shui

Pokud chcete, aby mohli začít krok za krokem do světa Feng Shui Zde jsou klíčem k začátečníkům. Podívejte se, jak snadné je k vyplnění vašeho domova s ​​pozitivní energií.