Jsou jedním z nejlepších možností pro komunikaci prostorů, podporují vizuální kontinuitu a průchod světla mezi místnostmi. Aniž by se zapomínalo, že posuvné dveře poskytuje až 1,5 m2 dalšího volného prostoru, protože nemusíte otevírat všechny dveře. Postavené modely také umožňují pákový efekt na podporu boční stěny nábytku, protože jeho listy jsou skryty uvnitř rámu.

Galerie, 12 fotek
POSUVNÉ: prostor bez bariér

Tou nejlepší volbou pro každý dům

Z jednoho posuvnými dveřmi na dvojí metr, jeden skládací nebo XXL řešení ... Každá volba se musí vejít do dostupného místa. Ať už je to na sebe navazujících, paralelní místnosti, nebo v případě, že mají přístup k vnější straně, je důležité studovat typ snímku, který bude nejlépe vyhovovat našim potřebám a konzultovat s vyškoleným odborníkem.

Volné místo je rozhodující při výběru jeden nebo druhý systém. Tak velké otvory jsou ideálními posuvné desky, které slouží jako pohyblivých příček a posuvné dvoukřídlé dveře, v případě, že rozměr mezery je velmi velký (v rozmezí od 120 do 300 cm).

¿Dveře zrak nebo vložené?

První varianta, ve kterém klouže dveří rovnoběžně se stěnou, není třeba do práce, mají nižší náklady, ale ponechává nevyužitou tu zeď a umístit to není vždy možné. Pro jeho část, kluzné zapuštěné potřebě práce, představují větší finanční výdaje, ale optimalizuje místo na stěně a nabízejí různá řešení, které vyhovují všem požadavkům. Nemusíte vytvořit dvě rovnoběžné stěny s centrální vedení, které opravit dveře. V současné době se dveře jsou umístěny mezi přepážkami sádrokartonu nebo vložené v kovovém rámu, který je zrušeno jako stěna.

Posuvné dveře v kuchyni

Více bezpečnosti, méně práce

Klouzání mezi sádrových nebo sádrokartonových příček jsou nejpoužívanější, protože i když jsou o něco dražší, zahrnovat méně práce, méně času spuštění a „vydělat“, cca 7 cm tlusté celkem zdi. Rám pro omítání skleněné dveře 80 x 210 cm, může stát asi 390 € v korunách.

Vztahující se k tomuto článku

Násobí m ve vaší domácnosti s jezdcem

více prostoru

Násobí m ve vaší domácnosti s jezdcem

Použité materiály a barvy, aby rozdíl

Který zvolíte materiál závisí na potřebách prostoru (pokud budeme potřebovat světlo, soukromí ...) a požadovaný estetický. Rozsah je široký: dřevo (dark „váží“ vizuálně, takže v případě, že sdílejí stejnou barvu stěny, bude lepší integraci), lak, sklo (dražší), se skleněnými panely nebo sádrokartonové jestli to, co hledáme, je účinek pohyblivou přepážkou. Ve velkých panelů jsou jednou z možností a křišťálově čisté laky.

Galerie, 12 fotek
POSUVNÉ: prostor bez bariér

Dveře za obtížných prostorech

Řešit každou potřebu, jsou zde nové možnosti. Existuje tedy posuvné vnější části s nejméně hliníku, které poskytují více světla (Lumeal, Technal). K dispozici jsou modely pro přilehlých místností (SCRIGNO) nesoucí ve stejných dutých dveří do dvou místností a jsou plně integrovány do stěny (Orchidea, Maydisa) praktických konstrukcí.