S nekonečnými možnostmi máme ... a zvolte barvu pro obývací pokoj nám přináší hlavou. Logické: stěny jsou širší oblast, tolik výsluní olova. A také barva má schopnost okamžitě transformovat prostor: aby to vypadalo mnohem širší, teplé nebo studené, světlé nebo sofistikované, například. Ano, vše záleží na barvě, kterou si vyberete, kombinace jejích tónů, jen kdybychom malovat stěny nebo strop také ... Naši odborníci zodpoví nám veškeré pochybnosti, které nás napadají klást velkou otázku: jakou barvu maluji obývací pokoj? Bere na vědomí, vědí hodně!

Galerie, 9 fotek
Jakou barvu SALON PINTO? EXPERTI ODPOVÍDÁME

Kolik světla dostane váš obývací pokoj a jaké osvětlení máte?

Sahají lehké tóny a tmavé trpaslík. To je obecné pravidlo, ale pokud chcete také získat teplo muset jít ještě o krok dále. Pokud hledáte pro teplo sázení světlé barvy, pokud máte hodně světla a pokud máte trochu tím, že intenzivní. Získáte teplo a harmonii, "a Ibizan, bílé domky přesto, že má hodně světla nebo anglicky, intenzivních tónech, ale mají málo slunce"Říká Marta de la Torre interiéru. "Někdy pinty bílého myšlení budeš win světlo, a dostanete zmrzlinu",

Osvětlené zespodu. Belén Campos také radí malovat s intenzivními barvami, pokud máte slabé světlo, doprovodný světla ze země, "protože stropní svítidla zabít podlahové barvy a aby jim přivítání",

Podlaha a strop Mají hodně co říci!

půda V ideálním případě by si vybrat tón stěnu, která je v rozmezí od toho, i když je tma a obývací pokoj má málo světla. "Je vytvořen efekt &# 39; box&# 39; který je velmi příjemný, a to zejména v případě, že strop se rovná"Říká Marta de la Torre.

00404541

střecha Pokud je vaše podlaha má normální výšky, závazek malovat stejnou barvu jako stěny nebo světlejší místa, podle radí Laura Ehlis, aby získali pocit prostoru. Ale v případě, že zbytek domu je bílá, zvolte bílé.

Velkou dilema, jakou barvu je lépe?

Belén Campos doporučeno "playlist, seznam své oblíbené barvy. Červená, modrá, béžová ... mohou být velmi rozmanité",

¿Intense, nebo ne? Když si vyberete svůj seznam, vzít v úvahu všechny její měkké -tonos rozsah, střední a intenzivní každé barevně a zůstat u jedné se vám líbí víc každého.

Máte-li rádi světlé barvy, kameny a bílé nikdy nevyjde z módy. Média modré a šedé tóny jsou také ideální

Provést barevné rodiny. Myslím, jiné barvy, které jdou dobře s každým tónem celý váš playlistu a uvidíme, co se vám líbí nejvíce, nebo cítíte lépe.

Dělat testy. Nezůstávejte s jedním aniž by se snažil ji doma. Barvy kousíček od každé barvy v každém ze stěn, které mají jiný dopad světla a uvidíte, jak změny barev v různých denních dobách. Jen abyste věděli, co je barva, která bude lépe zapadat do vašeho obývacího pokoje.

Co mám dělat s dveřmi a okny?

Můžete malovat je jako zeď nebo zvýraznit je s jinou barvou. "Ale vždy zvolit saténový povrch. Zapomeňte na světlé barvy", Radí Marta de la Torre.

V případě, že stěna je tma, malba na zpracování dřeva v poněkud lehčí než stěna nebo bílého tónu.

V případě, že stěna je čirý nebo bílý, Dobrý nápad je malovat šedá nebo béžová. Také pokud jste malovat soklovou lištu ve stejné barvě (a čalounění, pokud existují) budou hotové.

Je-li místnost je malá Stejně jako zeď malovat: budete dělat prostor vypadat větší.

Galerie, 9 fotek
Jakou barvu SALON PINTO? EXPERTI ODPOVÍDÁME

Ons: Jaké další barvy nosíte?

Přemýšlet tóny závěsy, záclony a příslušenství, jako jsou polštáře nebo podrobnosti. Podívejte se na ně v barvách, které kombinují dobře se zdí, ale přidává k nim bod kontrastu, takže to není všechno stejné a vypadat prostředí "patro ukázat",

¿Matný nebo saténový?

Tyto úpravy jsou důležité, ale stejně tak je stěna je perfektní. Dobrý tmel je nezbytné, říká Belén Campos.

?? matný plast. Povrchová úprava je jemnější a jsou matné, dá hloubku. Ale pokud máte velké zdi nebo jako moderní dekor, můžete odvážit matný glazury vody, což je více lesklé.

?? Satinados. Pokud máte děti nebo domácí zvířata možná zjistíte, že mnohem praktičtější čistit odíráním nebo skvrny na zdech, jsme poučeni Laura Ehlis.

Jak se váš nábytek?

V ideálním případě vytvořit plátno, na kterém výzdoba vyniknout. Atmosféra bude barvu a dýchat.

¿Čiré díly? Váš rozsah výběru je široká. Můžete si vybrat, pastelové barvy, střední, intenzivní ...

¿Tmavé kusy? Zapomeňte na silný. Například, nábytek z tmavého dřeva, nejsou přátelé čokoládově hnědé stěny, protože vše je omítky. "Nicméně, můžete si zahrát písek malování na zeď a dělat latte, například"To nám dává alternativu Belén Campos.

Jaký styl Tine salon?

Klasický pokoj Jdou dobře kamene béžovými tóny šedé. A jestli je to s vysokými stropy a výlisky, můžete odvážit s červeným nádechem a čokolády.

00349540

Ročník salon air kde má hlavní roli nábytek, budete zdokonalovat jasný tón. Ale nemusí být bílé. Můžete si vybrat modrá, zelená, světle šedá ...

Aktuální pokoj Oni se vejde bílé, modré a šedé olej. V případě, že nábytek má velmi rovné čáry může hrát jakoukoliv barvu.

V ideálním případě malování obývací pokoj ve stejném rozsahu jako zbytek domu. Šedé, tmavé a světlé barvy je oblíbený

Dare: Chcete více barev?

Existují oblasti, které dobře zapadají ve světlých barvách a intenzivní barvy ... jsou velkolepé!

?? Otevřít. Jako učebny připojené do jídelny a kuchyně, podkroví. Kladené intenzivní barvy na všech stěnách nebo těch, které nejsou zředěné v životním prostředí.

??stěny "síla", Cihla nebo kámen. Mají tolik přítomnost, které je potřeba doprovázet intenzivní barvu. Podívejte se na barevné grafy a zvolit libovolně.

Barevné triky rozšířit prostor

Nemusíte malovat všechny stěny stejnou barvu. Belén Campos dopustil dvě sousedící stěny namaloval tmavší barvy a další dva jedna jasnější. V případě, že stěny nejsou příliš vysoké, doporučujeme široký a dva barevné svislé pruhy, protože zvýšení stropu. Potřebujete další nápady? Marta de la Torre navrhuje barvy v neutrálním tónem a dal tečku zelenou vodou nebo růžová na stěnu jídelny nebo pohovka, vzít se na ni podíval. Nebo namalovat obdélník v kontrastní barvě na zdi, aby obraz a vydělat více zvýraznit.

Váš obývací pokoj je mini? Hrát dále s barvou! Vzhledem k tomu, můžete změnit vnímání prostoru s barvou a aby to vypadalo, vyšší, širší ...

lounge moderní linka s detaily v růžové 1017x1280

Vidíte tuhle místnost? Hráli jsme s různými způsoby, jak malovat stropy a stěny, takže můžete vidět, jak můžete změnit pouze barvu. Širší, širší, jasnější ... Podívejte se, vás překvapí!