Tvar okna

Typ okna a orientace místnosti, jsou určujícími faktory při výběru záclony. Zachovat poměr množství látky, které používáte a délce okna a přemýšlet, jak moc slunce a jasnost je dodáván v: Potřebujete tlusté závěsy nebo spíše transparentní?

Miscalculates metrů tkaniny

Kalkulačka v ruce, provádí účty metrů tkanin, které potřebujete pro vaše záclony: přidává 30 cm na šířku okna a pak výsledek vynásobte 2, 2,5 nebo 3, jak chcete obrazovku s více či méně shromažďuje.

Jaký je ideální délka?

Uvnitř dlouho existuje mnoho trendů. Nejběžnějším je přidání asi 15 cm na délku okna. No embago, chcete-li závěsy plazit jako my, přidává dalších 10 cm: to bude podporována na zemi. Víte, že ve skříni máme rádi, takže ...

Pěkný podzim!

K dosažení závěsy s pěkným podzim, rozhodnout se pro „těžkými“ tkaniny, jako tlusté prádlo, hedvábí nebo žinylkové volné přírodě. Chcete-li použít čerstvé tkanin, zvolte lonetas, arpilleras bavlna nebo hedvábí prádlo.

Z praktických rodiny: žaluzie!

Pokud se okno neumožňuje velké závěsy a chtějí praktické, lehké řešení, žaluzie jsou vaše nejlepší spojenci. Skládací může dát (tyčinky), paqueto (bez) nebo tyčí Roman (s zavěšovat).

Vydělat světlo s krajkové záclony

Chcete-li vyhrát přirozené světlo záclonovinu používané pro výrobu záclon. Jejich tkáně, vzdušný a lehký (závit, roušky, ložní prádlo volná vazba ...), jsou perfektní, aby jakékoliv sluneční světlo.

Dare, aby odpovídaly!

Velká okna, balkónové dveře a okna ložnice jsou nejlepší místa, kde k použití kombinace: (více proud) závěsy s zádi (klasická opce) nebo padá s žaluziemi. Si myslí, že čím více zobrazení okna, budete dávat větší důraz na ní a názory.

Tiebacks: Užitečné a praktické

Tyto tiebacks jsou malé kousky dřeva nebo kovu, umístěné v jedné třetině clony, vytvořit elegantní řasení účinek ideální pro sběr závěsy. Vždy přinášejí klasický a romantický nádech.

Svorky: Okouzlující doplňkem

Okna s dvojitými závěsy, závěsy lemované fleece nebo kombinace spadnout a visillo využívá svorky (pásy nebo kabely, které drží clonu) jsou ideální pro shromažďování tkaniny a vytvořit hotovost poutavé, zvýraznění okna.