Je to jednoduché, že zahrnuje následující tři jednoduché klíče: Studie také váš obývací pokoj; Vyberte oblast, která nejlépe jde a definovat konkrétní tón, který bude malovat své stěny.

Studovat váš obývací pokoj

Konfrontovat váš obývací pokoj, jako by viděl poprvé. Nespadají do pokušení, aby se unést trendu nebo prostředí, které se vám líbí a nedělají chybu, že jeho uplatnění na stěnách, aniž by přemýšlel, jestli opravdu tato barva se hodí do vašeho obývacího pokoje.

Z tohoto důvodu, a předtím, než cokoliv jiného, ​​myslím, že jako váš obývací pokoj: svou velikost, svítivost, půdy, které máte, typ nábytku, který se vám líbí, názory, z nichž vás baví, atd

Čím více neutrální, jsou všechny tyto prvky mají větší svobodu volby pro malování stěn. Naopak, v malé místnosti a málo světla, je rozumné použít barvu kompenzovat tyto nedostatky: jasný, jasný, jasný, atd

Ať tak či onak, a těžko se to může zdát na vás, nenechte se odradit! Jak říkám, všechno je o rovnováze a dodržovat několik jednoduchých kroků se dostat na správnou volbou.