Opatření se, rám, umístění, složení ... řešíme všechny své pochybnosti dát život na stěnách vašeho domova s ​​obrázky. Vymalovat svůj život!

Na stěně pohovky: Jeden nebo více?

Ať už jste uvedení kus jako dva, může její velikost nesmí být větší než šířka pohovky. Pozastavit je na střed, 20 nebo 30 cm sofa a zaznamenejte výšku stropu. Ve středu snímku by měl být v úrovni očí.

Byste osvítit?
 Nosné asi 20 cm od obrazu je klasická volba jej osvětlit. Pokud tak učiníte s reflektory ze stropu, zbývající u 30 ° úhel záběru a.

Jak mohu rozdělit na zeď?

Po zavěšení několik obrázků na zeď ne přemýšlet o tom každou práci zvlášť, je všechny je třeba vnímat jako celek. To ale neznamená, že práce musí být stejné, ale ve stejném zorném rovině dobře zapadá.

Mark, ano či ne?

Záleží na tom, co chcete dosáhnout a typ obrazu. V případě, že samotná práce má hodně do popředí nebo nápadné barvy mohou být rámcové "rozptyluje", Místo toho, když obraz je velmi neutrální rámec pomáhá "zvedněte ji",

¿Hang nebo podporu?

Můžete také upozornit na obraze stěny malé skříňky.

Pokud si pověsit snímek pomůže rám nábytek.

Pokud dáváte přednost podporu Kromě toho, že mnohem pohodlnější, protože si nemusíte dělat díry, můžete si vzít na promíchat díla různých velikostí. Takže si vytvořit atraktivní zaměření na nábytku.

Jak jsem narazila s mými měřeními?

Tak zlé je slabé slovo s velikostí rámu příliš velké, jak si vybrat to. Chceme-li uspět při správném poměru je nejlepší pokus. Někdo pomáhat a držet snímek, kde chcete, aby ji a zároveň, vyfotit. Tak uvidíte, jestli to je velmi velké nebo malé vzhledem ke skříňce nebo nástěnné velikosti.

Co když budu chtít změnit často?

Můžete použít jednu nebo více polic na jedné stěně vystavit ilustrace, fotografie, tisky ... Pověste je zhruba 40 cm daleko. Tam jsou police, které jsou ideální pro podporu: oni jsou užší a přírubou tak, že obrazy nemají skluzu.

2 dobré kompozice

symetrický To je nejvíce klasický složení. Sdílení fotografií, velikost, tvar, rám a mat. Oni jsou zavěšeny ve stejné vzdálenosti. také se rozmnožují geometrický tvar, jako například obdélník.

směs formy Pokud chcete skloubit práci s tvary a různých velikostí, máte dvě možnosti. Můžete udělat celý tvoří kompaktní tvar (čtverec, obdélník ...). Pokud tomu tak není, silnice nebo mezery mezi prací by měly být stejné.