Otevírají hru! Co se děje, aby tento deco 2017 na zemi? Kdo jiný by měl řešit své pochybnosti o tom, odborníky z průmyslu, vždy ochotné o trendech na veletrzích, časopisy, webové stránky, katalogy ... Od svých odpovědích vzali 10 Trendy Vše nasvědčuje tomu, že budou Petar.

Přirozenost především

Isabel Escauriaza of EBOM

Isabel je jasný: "pokud bych měl zůstat u jedné z mnoha trendů, bylo by to přirozený styl a uvolněně v interiéru. Přestože se jedná o univerzální koncepci a mnoho variant, přírodní styl je charakterizován tím, že rozbije tuhosti příliš vypočtené sady pro poskytování svěžest a prostředí eklekticismus"Říká autor EBOM. Můžete vidět atmosféru, která ztělesňuje tento trend v galerii.

Galerie, 10 fotek
2017 odborníci DECO TRENDY

Interiér hledají teplo a připojení k našemu domu

Mäinities

"To 2017 přináší zcela odlišný od toho, co jsme byli zvyklí v posledních sezónách návrhů. &# 39; celkem bílá&# 39; On mizí, ustupuje více střízlivý a intimní prostor. Nové katalogy sázejí na stěnách tmavé barvy, a to zejména zelené a modré šedá (i kachlová kuchyň a koupelna), v kombinaci s nábytkem z přírodního dřeva a černého železa úpravou", Vysvětluje Laura a Barbara Mäinities. Říkáme, že k neutralizaci síla těchto barev a materiálů je sázky na skle, pro potištěné látky a jemných barvách a především, jsou sílí prvky týkající se přírody a vegetace.

Háčkování, pletené, bod ... znovu!

RdeRoom

3.Habitación dítě v růžových odstínech s pouf trikotu 00443141

Začalo to s některými háčky na zavěšení hrnce a se rozšířila do dalších dekorativních předmětů. "Háčkování bude silná a bude velmi přítomný v našich domovech v této sezoně. Opozdilci jsou dekorativní zavěšení na zeď háčkování, houpací sítě a mantinely"Rci Sandra a Rebecca RdeRoom. Jako novinka, pletené kusy v úvahu různé textury, různé míchání v jednořetězcové produktu, třásně a střapce. "To vše, aniž by se zapomínalo na poufs, interpretován v módních barvách, jako je máta nebo burgundi"Došli k závěru.

Ne jeden, ne dva, ale tři ...!

DROM Living

  • Rustikální English: Laura Navarro, kreativní ředitel Drom Living, říká, že je kombinace industriálními prvky s nádechem galmurosos vždy běží k vytvoření prostředí, které je okázalá.
  • Colonial: looooong barva a vzor. Je to styl, který se funkce obnoví starožitné kousky (stejně jako většina historického Emit lepší), ale objevují jen sporadicky do světlých prostor s etnickými prvky.
  • Muži, nejen muži: V loftové byty, které přenášejí životní styl jeho obyvatel jsou standardem tohoto proudu. ušlechtilé materiály mísí s železem a konkrétních praktických lidí.

Drom bydlení - trendy

Infografiky podle studie DROM Living

Bude to rok Slow designu

Susanna Postýlky pro děti

Interiér je velmi jasná: "Jsme přesvědčeni, že design by měl být nadčasový a měl by být schopen se pohybovat, trávit čas projít. Jak se dostat? Při pohledu na této souvislosti lidí s jejich životního prostředí vzorů, které jsou vyrobeny s láskou a respektem k životnímu prostředí, k obnovení tradice řemesla, keramika, esparta, textilní ... pocit, že každý objekt je pravda, sami a náš způsob bytí",

2017 bude rokem &# 39; eco green&# 39;

Três Studio

8.Telas s různými přírodními barvami a květinovým vzorem 00427729 O

V letošním roce ekologické trend je silně. "Přírodní látky, zelené a zeleninové tiskne k tropický, zaplaví všechny mezery poskytovat tuto rovnováhu, která se nám líbí mezi neformální a sofistikované"Tres předpovědět z Studio. Také se rýsují textury z různých materiálů, jako je len, Ratan, bavlny a řemesel velký v interiéru.

return Velvet

Beatriz Atienza My dům není panenky

Velvet se stane tvrdé a především sobě pohovky a křesla. V jakékoliv barvě a libovolného tvaru a designu, tento typ tkaniny poskytuje velmi elegantní a chutné dvě části k odpočinku podstatný dotek. "Je ideální v kombinaci s jemnými materiály, jako je mramor a kov (měď, mosaz, ..) a jejích nejvýraznějších tóny dokonale kombinuje s moderním nábytkem a dekorem kusů"Kvalifikuje Beatriz.

Nová vize pro materiály, za předpokladu,

María Marcet počáteční Transit

"Směs barev a povrchových úprav je použití některých stavebních materiálů, velký trend v tomto roce"Říká Maria. Mramor, žula a teraco vrátit i pod současnou novou vizi, která si klade za cíl podporovat všechny své dekorativní možnosti. "V tomto ohledu se cítím zvláštní úctu k práci vykonané od designového studia Fiona Lynch, který se mísí a dokonce překrývají všechny druhy materiálů ve stejném kusu nábytku, zahrnující mosazné povrchy, dřevo nebo kůži"Uzavírá.

Trend: nebývají

  • Barbara Aurell Space: Moje tendence je, že nemá tendenci, vsadit na osobnosti každého klienta, eklekticismu a odvážil jít, pokud máte chuť counter. Buďte originální a vystupovat s postojem a z velmi lidské a osobního názoru. Myslím si, že pokud je v ideálním případě od bílé a odtamtud vytvořit svůj vlastní svět.
  • EMMME studio: Ačkoliv se zdá rozporuplné věří, že trend v tomto roce 2017 není sledovat výstřelky. To znamená, že Nordic nebude ani průmysl, ani sabby ve stylu elegantní ... ale směs všichni přizpůsobit kterým žije. Prima přizpůsobení, uprchnout založena, obklopuje se s věcí, které opravdu potřebují, a eliminuje zbytečnou.

Galerie, 10 fotek
2017 odborníci DECO TRENDY

Zadá galerii a objevte prostředí a špičkové návrhy k tomuto 2017. Pokud se připojíte tyto trendy, bude váš domov být nejen poslední, ale bude mnohem pohodlnější, elegantní a ekologicky šetrné.