Jedná se o skutečný dilema chceme pomoci objasnit. Postupujte podle tohoto mini vodítko a budete vědět, kolik to může stát a co tkáň musí rozhodnout odolávat lépe klus. Vidíte?

Existují dva faktory, které dělají reupholster jeden kompenzuje kousek: jeho struktura je v dobrém technickém stavu, nebo je starý, "protože starý nábytek je z masivního dřeva a materiály použité v interiéru byly více ušlechtilý než proudu"Říká Miriam Scollo, čalounění bas3.

Jaký tkaniny se doporučují?

Linos a přírodní materiály jsou nejlepší pro textury, sílu a protože ztrácejí barvu. Ale jsou dražší než směsi. "Dobrá volba pro hodnotu bude tkanina s 30 až 40% bavlny a polyesteru jiného"Říká Scollo. V případě, že jsou děti doma, vybrat skvrnám odolné tkaniny. A v případě, že kus dostane spoustu slunce, s UV ochranou.

Jaký styl Čalouněné vybrat?

Capitone, nábytek pro zakřivené a rovnou na přímkách. Chcete-li dát speciální povrchovou úpravu, jít s reliéfní s texturou tkaniny nebo strikeouts.

Pohovka, lépe jasné a dostatečně silné, aby klus

Je to ta část, která nejvíce zabírá v obývacím pokoji. Ozdobit ale neunaví, závazky hladké a neutrální látky (kámen, perla, šedobílý ...), a dá dnes s polštářky. Falešný Hladký jsou dobrou volbou: mají vzhled prostý barevné tkaniny, ale přidat texturu a jsou trvalejší. Co se týče druhu tkaniny, musí být odolné. Pokud jste doma "velmi gauč"Vyberte si tkaniny asi 30.000 cyklů Martindale (technika, která měří odpor tkaniny), a pokud sedíte málo o 20.000. Zvažte změnu náplně: dnes velmi odolné pěny s vysokou hustotou.

Židle a lavice, otázkou stylu

Je menší, než pohovky, můžete odvážit se vzorem, který kombinovat s zbytkem Obytná nebo textilie stejné barvě jako pohovku, ale jinou texturu. Chcete-li být pohodlné, v zimě a nedá vám horko v létě, vyberte si vatovým tamponem nebo lnu. Pokud se chystáte mít malé použití, postačí, že tkanina má 15.000 Martindale cyklů odpor. A v případě lavici, který má obvykle méně formální použití, můžete si dovolit encapricharte dražší tkaninu, protože malému opotřebení bude, zda platit za sebe.

Židle, renovovat prostor pro malý

Židle nevyžaduje mnoho tkaniny a retapizarla není příliš náročné na pracovní sílu, takže je to dobré rozhodnutí dát nový život. Zvolíte-li tkanina texturou nebo vzorované, případné skvrny disimularán víc. V každém případě, pokud používáte v jídelně denně, dobrá volba je vybrat odolný proti skvrnám a anti-pilling ošetření tkáně (nedělat "pelety"). Zkontrolujte štítek na tkanině, kolik cyklů Martindale má 30.000 míst k sezení je ideální pro samotné použití. Co se týče barev, které mají trochu tkaniny, můžete odvážit nahrané tóny. Bude to velmi dekorativní.