Utíkal domů chrlit dostat náhlý liják, rýmu, protože si nepamatuji, kdy držíme před letní bundy nebo ponořit do post-rekreační zklamání. Vysvětlujeme, jak se obrátit na chodbu do svého dokonalého partnera přivítat novou sezónu.

občasné přeháňky

Člověk nikdy neví, co jste udělal s deštníkem a jen si to pamatovat, když jste za mokra? Nebojte se, jsme legie v atmosféře zvyklý dešti. Fall účel: najít místo, které podceňovaný příslušenství a mimochodem, dát nový vzhled vašeho přijímače. Prostor, který se někdy věnovat jako malou pozornost jako deštník, na druhou stranu ... Neodkládejte více: Jděte ven najít stojan na deštníky nebo kus, který bere místo a umožňuje uložit pohodlně vše, co musíte deštníky za domem. Přicházejí ve všech stylech, takže to nebude omluvu, a pokud ještě nejste přesvědčeni jakýkoli, vždy můžete rozhodnout pro kbelíku zinku, vázy, koše na bázi ... nechat svou fantazii létat ,

Ande I hot ...

Vyběhl z domu s ničím. Podzim je čas změny a v poledne jsme tostemos slunce neznamená, že nebudeme skončit jít za studena ve večerních hodinách. Nosný systém mít po ruce to šprýmař bunda je vždy moudré teoreticky, pokud ne vždy v praxi.

2 193897

V malých předsíních, se rozhodnou pro model zahrnující stěna-police jsou versátiles- a pokusit se saturovat: ramínko udělený každému členovi rodiny a compleméntalo s oblastí v blízké skříni. Ve větších prostorech, vybrat model podlahy, které slouží také jako dekorativní prvek, jako je například obraz, evokující stromy po pádu listí. Nebo dokonce vytvořit svůj vlastní projekt zavěšení přírodní větev střechy ...

Zapatero, aby vaše boty

Caen čtyři kapky a všechny ty dokonale organizované sen mudrooms amerických domácností, se pracovní prostor wellies, bahenní špinavé boty, šály, tašky, dětské batohy ... Naše přijímače obvykle mnohem menší, a budete muset vyhodit něco víc vynalézavost. Jak se o banky tam -The nejtěsněji s policí nebo hueco- pod opustit své boty? Vždy se můžete dokončit ji věšák s policí klepat na zeď za celé své výšce. Nebo-li si místo vyprázdnit své kapsy, švec s rozkládacím mělkými zásuvkami, které budou působit jako konzole ... Jistě, když se podíváte na vaši halu s kritickým okem, nalézt místo, kde si vytvoříte &# 39; skříň prostor&# 39;. Už jste se podíval za dveřmi?

Galerie, 10 fotek
Přijímače: THE BEST FALL sprchový VÝBOR

Barvy sezóny

Pomeranče, okry a hnědá jsou barvy tradičně spojují s poklesem. Přivést do vchodu do domu v malých tahy, protože jsou malé místnosti, není nasycení s velmi intenzivními barvami. Jako rámec, tím lépe, ale oni také vázána na zemi, jako je písek, kámen nebo zemní tóny jasné a zářivé.

Změna scenérie

Jakmile vyřešili praktické aspekty, to je čas dát dávku podzimní dekorace haly. Vzhledem k jejich obvykle malá, stěnové prvky jsou ideální v tomto prostoru, stejně jako levné a snadno použitelné. Tapeta je bezesporu hvězdou odvolání: s jedním nebo dvěma válečky mohou upozornit na zeď dle vlastního výběru, nebo dokonce empapelarlo úplně. Pokud jde o návrhy, které jsou prakticky neomezené a bude záviset na vašem stylu a dekorační vkus. I když proč ne přinést některé z těchto měnící se povahy uvnitř s jedním z rostlinných motivů? Jsou to poslední.

U nohou

Ať už jste typ, který odstraní jejich boty u vchodu, jako by si jen chcete cítit chráněné jako doma, budete procházet dveřmi, položil koberec, i když není náhradou za podlahové rohože klasické, vždy poskytovat další bariéru proti špína.

4 00436810 O

Rostlinné vlákna jsou čisté a integrovány do všech druhů dekorací pro své neutrální barvy, ale pokud dáváte přednost více ornamentální, rozhodne nový vinyl koberec: odolný, omyvatelný dokonce s bělidlem a odpuzující jak prachu a chlupů z zvířata. Nezapomeňte umístit s dobrou základnu, aby se zabránilo vrásky a skluzů, málo vyhovují pro vřelé přivítání.

Šaty mi s obrázky

Oblékání halu neznamená jen přidat prvky, které naznačují, teplo, jako je například dřevo, svíčky nebo některých textilních výrobků v závěsu. To také znamená, že dává osobnost a charakter. Novou sezonu vyplněním jednoho uměleckými díly na stěnách. Ať je to dobrodružství: jít nakupování, galerií a najít ten kus, který je čeká asi víte. A trest nebo ilustrace? Ať už dáváte přednost. Jde o to, že máte pocit, že ten obraz z části o tobě mluví. Máte-li znějící jména jako Robert Capa a Richard Avedon pak jistě jste vášnivý fotografování. Pokud ano, vybrat černé a bílé a udělat koláž v jedné ze stěn sálu.

country tour

Podzim je čas houby, dýně, ananas ... Jaký lepší výmluvu, aby dát pár košů, které můžete použít ve svých výletech v přírodě. Wicker je opět v módě, a to zejména spojené s řemeslnými prvky, které nás spojit s tradicí ve světě stále více urychlila. Nejen, že košíky a boxy jsou ideální pro udržení řazeny malé, ale nezbytné položky, jako jsou šály, rukavice, klobouky, atd

Galerie, 10 fotek
Přijímače: THE BEST FALL sprchový VÝBOR

podzimu Vůně

Přijímač je zodpovědný za to, že první dojem z našich domovních prohlídek a to zahrnuje i další smysly kromě zraku. Ambiéntalo čerstvé a ne příliš intenzivní vůně, poskytující klidné uvítání naši hosté: pomeranč, skořice a ylang ylang mají relaxační vlastnosti, ale chutě, vůně.

Elektrické vůně difuzory jsou tou nejlepší volbou, protože silice šíří nepřetržitě bez zahřívání, takže jejich vnímání se nemění. Vonné svíčky, které uvolňují svou vůni, když zapálil, jsou ideální volbou pro zvláštní příležitosti, kdy jsou mnozí lidé očekávají doma a mají ctnost poskytování teplé světlo v části domu často interiéru.

Tyto listy nepadne

A pokud chcete dát nový obraz do celku, ale nechci začít stěhování nábytku a complicándote s ocasy a kartáčů, můžete se vždy obrátit na lepicích vinylů, nebo malování, pokud jste manitas-. Jak se o několika listy, padající ze stylizovaného stromu, s tou výhodou, že nikdy dotýkat země? Jak se o některých swifts za letu? Fráze, která vám připomene, že není vše ztraceno po léta? Opět platí, že existují standardní návrhy, ale také přizpůsobitelná, takže přizpůsobit své touhy bez práce, nástroje a kompletní snadnou obnovu.