Fascinují Vás pohovky &# 39; časopis&# 39;? Přejete si vaše vypadat jako ty ve skříni? Pak jste na správném místě. Chivamos vám klíče kombinovat polštáře na pohovce a učinit z něj dokonalá: krásný, zvaní a je připraven pro fotografii.

Maximálně dvě barvy

Na neutrálním základu (hladké a jasné čalounění), bude vaše kombinace polštářků nosit více a lépe. Zvolit dva vzájemně se doplňující, dominantní barvy pro všechny polštáře.

Hladké a důvody

V případě, že polštář je dominující geometrické vzory nebo velké květy, například další výtisky by měl doplňovat, ale nikdy soutěžit s ním nebude dávat smysl pro chaos. A nezapomeňte hladká, který bude závorky posilují účinek výtisků. geometrické a etnické motivy jsou prováděny.

Galerie, 7 fotek
KOMBINACE COJINES (a překonat v pokusu)

A vzdát!

Kombinuje čtvercové, obdélníkové polštáře, a pokud se vám líbí, také některé válečku nebo kulatý. Dodává textury. Jeden z semiš nebo kůže, výšivky, pletené nebo vlasy pomůže přidat hlasitost. Byť s jedním nebo dvěma z nich je dost.

Výplně: tajemství vaše pohodlí

  • bavlna: Je prodyšná, měkká na dotek a respektující citlivou pokožku. Hypoalergenní, to je ideální pro lidi s alergií na prach ani roztoče. Vyberte si to 100% organické.
  • Peří nebo dolů: Udržují rovnováhu mezi pevností a měkkostí. Jsou teplé a měkké a prodyšné výplně jsou na světě. Ne!, Nelze prát v pračce.
  • Umělých vláken: Pěny jsou tuhé a odolné, ideální pro venkovní použití. Polyester, jsou pohodlné, přeplněný s tím správným pevností a nedeformovatelné. Smíchán s viskoelastického.
  • Pearl: Plniva polystyren expan-dido (EPS), použitý v děložního čípku a kojení podložky, protože jsou hypoalergenní, hygienické, prodyšný, lehký a velmi přizpůsobivé.

Vstoupit naši galerii a uvidíte různé verze, všechny velmi šik. S módní oranžové nic nudné šedi, hořčic, které vždy vypadají dobře, a romantickou kombinace modré a růžové, okrové podzim nebo nulové nijaký béžové. Kombinace, které pracují (a hodně) pro odpolední pohovkou a deky.

Chcete víc? Nenechte si ujít toto video, kde vám ukážeme krok za krokem v akci.