Je na čase, aby se oblékli vaše okna a nevíte, kde začít. A to není to samé jako na sobě okenního křídla, která se skluzavkou. Jako vodítko, a to i dnes, protože opona je umístěna více tradiční, protože se přizpůsobí všem typům oken. El Estor, nicméně se již používá mnoho. Pro Rosalía Iglesias, gobelínové Sitges, důvodem je, že pokud si nejste na úrovni dává problémy, které mají být zvýšen a ztišil. Dnes nejběžnější možnosti jsou:

opona. Je velmi univerzální a hodí visillo je průsvitný a velmi světlý. Dvojitý závěs (čistá záclona a závěs) a umožňuje, aby absolvent nosí dobře přicházející světlo.

plátno. Lze zvolit stupeň tloušťky a otevření útku pletivo více či méně transparentní. Je snadno se čistí (jen vlhkým hadříkem).

dřevěné rošty. Jsou velmi praktické v kuchyních a koupelnách pro jeho dobrou odolnost proti vlhkosti. Také dávají přirozený dotek (50 mm, od 315 € 100 x 250 cm).

Paqueto. Žaluzie jsou uložena na tyči, je mnohem praktičtější při praní (není nutné odstranit tyče). Jsou to klasické v ložnicích.

¿Záclony jít nad tím, co bude nejlepší pro každé okno?

pro balconera

Jedná se o klasické staré podlahy okno se dvěma výklopnými dveřmi. Jsou krásné, ale těžko se nosí. Nejvíce dekorativní volba je dva Opona padá, a to buď bar nebo železnici. Pokud máte podhled, že nejlepším řešením je železnice, protože mechanismus je skrytá a také výsledek bude velmi dekorativní, protože se zdá, že samotná fasádní ven. Důležité u tohoto typu okna je, že tam je prostor na obou stranách ji. Praktická alternativa je umístit subjektu zádi tyče na koncích krystalů, a to buď nahoru a dolů, nebo těsně nad. Takže si můžete otevřít a zavřít bez problémů. Bez ohledu na systém si vyberete, nikdy se rozhodnou pro nevidomé, protože látka shromáždí v horní části okna bránit jejich úplného otevření.