Světlo, hloubka, šířka ... Zrcadla dát do každé místnosti, kterou potřebujete. Vyberte si moudře, kam umístit, vaše reflexy transformovat svůj domov.

Upozorňujeme radu dáváme a podívat se na fotogalerii pro inspiraci a nápady.

V sále

Máte-li dům se zahradou, umístit zrcadlo v předsíni nebo prodejce vám může dát tolik radosti: je to způsob, jak reflektovat a ohýbat výhled do zahrady. Pokud místo toho potřebují více místa v sále, budou zrcadla pomůže: oni jsou náhražky prostor. Proto jeho pravidelná přítomnost v předsíních a malých místností. V závislosti na tom, jak jsou umístěny mohou rozšířit (horizontálně), nebo se vzdát (ve svislém směru).

ve složení

U ústí komína, na konzole ... Kompozice zrcadla různých velikostí a tvarem vám pomůže vytvořit světlo na kus, který chcete zvýraznit.

Šatní skříň se zrcadlem čely

Je to dobrý prostředek pro snížení hmotnosti skříni, a to zejména pokud máte několik orgánů, které dosáhnou stropu. Tak také snižuje potřebný prostor v přední části skříně. 

Malé světelné body

Zrcátka, nicméně malý, vytvořit body světla, ať jsou kdekoli. Doprovázet skleněných či kovových předmětů pro zdůraznění tohoto efektu a svíčky, pokud také chcete hrát s lehkou texturou vy.

doba krása

Vyřezávané zrcadla, vylíhla, ve věku ... dosažení dekoračního Plus. Grid návrhy, a to buď cuarterones nebo rámy, dát aktuální poznámku. V zrcadlové sklo se provádí uzené povrchové úpravy.

 

Máte zrcadla doma? Jak se užívá? Řekněte nám v komentářích tohoto článku.