Nepokrývají dítěti sami. Knihy, které se hromadí ve sloupcích kolonizovat každém rohu volné doma sám vypadá dobře ve filmech. V reálném životě je nepraktické a skutečný chaos. Takže v případě, že knihy začnou jíst obytného prostoru, možná je na čase, aby pořádek a rezervovat si místo. Právě pro ně.

Galerie, 15 fotek
Zjistit, zda se uskutečňuje: Dobré nápady Pokud chcete uložit 15 vašich knih

Ano, mluvíme o uvedení knihovna ve svém životě. A na své oblíbené čtení! Co nechcete mít velký prostor pro čtení? Možná, že by stálo za to brát soupis svého knižního fondu a vybrat ty, které opravdu chtějí udržet. Vždy se můžete dát pryč své volné přátele. Pokud existuje Tupperware jednání nebo háčkování, proč ne vytvořit více bibliofilů se svými kolegy? Můžete je také darovat (existují nevládní organizace, které shromažďují knih), nebo dokonce dostanete nějaké extra kapesné tím, že prodává je na bleších trzích nebo ve specializovaných obchodech.

Semitoma místnost s knihovnou, neboť využívá prostor pod oknem

Poté, co jste zůstal u kopií, které opravdu chcete zachovat, přemýšlet, jak byste chtěli ušetřit. Jaký pohled? Knihkupectví nebo nějaké police bude vaše nejlepší volba. I když máte málo místa, že si můžete poškrábat několik centimetrů tu a tam jiné ... Nebuďte dost plánovat velké knihovny zdi ke zdi a od podlahy ke stropu, ale musíte police pro uložení této kolekce značek lety jste živí. Nebo osvobozené police také zdobí prostor sám. Pokud místo toho přednost tomu, aby je na bezpečném místě, uvažoval jste o převést zpět opuštěných skříně nebo do komory dveří v původní knihovně?

Galerie, 15 fotek
Zjistit, zda se uskutečňuje: Dobré nápady Pokud chcete uložit 15 vašich knih

Tyto a mnoho dalších nápadů najdete je v naší galerii. Podívejte se na průzkum na vlastní kůži řešení jsme shromáždili k ukládání knih v každém rohu domu. A není třeba mnoho metrů!