Hala špatnou pověst, která ho předchází-li tmavý, že v případě malých, pokud je to nepraktické ...-, ale pravdou je, že vás pozdraví pokaždé, když přišel domů. I kdyby jen proto, že si zaslouží Tak se na něj podíváme novýma očima! A to je to, co navrhujeme s tím. Vzhledem k tomu, dobře zařízené, přijímač může nejen vám velmi užitečné metrů, ale to se stává cennější než váš dům. Myslíte si, že vaše je příliš malý? Nebojte se, máme také řešení pro něj. Zveme vás na procházku naší plné galerii. Chodíte?

Kompletní knihovna v hale

Průchod do jídelny s knihovnou jako ke stropu

Máte-li prodlouženou chodbu, neváhejte: make knihkupectví a získat další prostor, aby měl ve své knihovně. V tomto případě Pia Capdevila sám vyčlení 25 cm hluboko, perfektní volbu, aby nebránily průchodu. Pokud chcete také šatna pověsit kabáty, jak zde bylo provedeno v protější stěně, měli byste mít více než asi 40 cm hluboká a nejméně 160 cm vysoký.

Vytvořte sál, kde existovala nic

Jídelny na chodbu a kuchyň oddělenou skleněnou stěnou s cuarterones

Nezdá se vám hale? Myslíte si, jít rovnou domů přes celou místnost? Vytvořte chodbu ze nulu, nemá zahrnovat díla. Gemma Gallego řešení, natěrač Knowhaus Interiéry Studio je jednoduchý, praktický a pěkný.

nízkých zdí. V tomto vzdušném bytě žádné stěny, které vymezují halu. Se dvěma nízkými dřevěnými přepážkami Gemma oddělený prostor bez jeho zavření, a co je velmi důležité, snižovat. Jeden z nich má obložené skla umožňují světlo a tím vytvořit větší prostor, zatímco spodní oblast může podpořit velmi užitečný kus nábytku se zásuvkami.

A závěsy? Tím, že oddíl se sklem, druhá by mohla být slepý k zavěšení kabátů a podporují banku. Další výhoda? Skryje kuchyň a obývací pokoj nezávislé.

Galerie, 17 fotky
10 Přijímače JSTE vyzván k zadání DOMOV

Ušetřit nevyplněný prostor

Jídelna k základně a složení stolů

V úzké chodbě, nízká skříňka je skvělá volba. Advantage podél celé zdi a širší koridor, více pozadí si můžete naplánovat skříňku. Ale mějte na paměti, že pouhých 25 cm a může ušetřit spoustu.

A výška? Pokud nechcete vidět, že zmizí. A to je, že v případě, že kabinet je pod úrovní očí, projít bez povšimnutí. Jako když malujete v bílé nebo stejnou barvu jako zdi.

Mezera pro všechno

Nábytek na míru až ke stropu haly s policemi a skříně bank

Představte si: tři děti přijdou ze školy domů se svými bundy, batohy, složky, a nechat vše ... ve středu! Scéna, zda zazní iv případě, že nebude velká rodina.

Řešení? Vlastní skříň s otevřených prostranstvích. Clara de Castro decoradora plánována tak, aby každé dítě mělo police a věšák přiřazena. A kromě toho, oni mohli snadno sundat si boty sedí na lavičce.

Vždy v pořádku. U rodičů opustit kabáty, motocyklové helmy a objekty, které nechtěli, aby byli na dohled plánované praktické a univerzální uzavřenou oblast.

Potřebujete takže skříň?

  • Opatření. Tento kabinet měřící 254 cm vysoký, 160 cm široký a 60 cm hluboký. Tato oblast je méně hluboké police (pouze 32 cm hluboký) a výšky lavice je 37 cm.
  • Cena. DM lakované v šedé barvě, v hodnotě € 1.035. Maisons du Monde věšáky (10 € / U) koše bílého vláken Ikea (cca 10 € / U) a čalouněný mat, zvyk, 100 €.

¿Mix všechno? Uníficalos s barvou!

Lounge hala a schodiště až na dno

Pokud je váš přijímač má kusů různých stylů, žádný problém. Zdobíme detaily stejné barvy a vytvoří prostorový pocit celek. Odtud Isabel Flores vybral Green: Položil koberec, retapizó banky a dát každý kus nábytku rostlinu. Přístroj poskytuje pořádek a objednávkový prostor.

Vztahující se k tomuto článku

12 stylové greeters získat dobrý start

okouzlující

12 stylové greeters získat dobrý start

Snížena na minimum

Bílá hala s konzolou a zrcadlem

Jeden metr stěna může být také užitečná jako přijímač. Uvidíme, jestli ne, jak se jí podařilo tým dekoratéry redlinks zde.

zahnuté kusy. Patinované dřevo konzole jde téměř bez povšimnutí. Nemá žádné rohy a nohy, stylizované, dělají to velmi lehce. Lampa, vysoká a úzká, nedobíjí.

Sklo a zrcadlo. Zrcadlo násobí světlo a metrů, a definuje prostor haly na vrchol. A transparentní váza zdobená nevyplněné.

Kus s historií vytváří své vlastní prostředí

country hala vidět z obývacího pokoje s Almoneda nábytkem a bílými stěnami

Máte speciálního nábytku, jako je tento starožitný prádelník? Kopírovat myšlenku decoradora Carolina Juanes a učinit z něj centrem vaší haly. Nebudete potřebovat mnohem více.

Hvězda piece. Je to tak, označte jej. S lampou, která osvětluje a doprovodných tabulek, ale ne krást reflektor bude stačit.

Ons. Koberec na úpatí kusu může vytvořit „scénář“ pro ni a koš vláken, který se používá k ukládání deštníky, například.

Galerie, 17 fotky
10 Přijímače JSTE vyzván k zadání DOMOV

Širší a světlé se skleněnou přepážkou

Pohled z oddělenou skleněnou stěnou s cuarterones jídelně

"Potřebuji skříň na chodbě?" To byla otázka, která Marta Prats interiorista provedeny majitelem tohoto domu. Při příjmu "žádný" Odpověď neváhal: on se rozhodl pro změnu skříň velkým oknem, aby svítila a prostor. Výsledek mluví sám za sebe.

Tady, tamhle. S okenními cuarterones nejen vyhraje halu, obývací pokoj se také zdá přidat metrů. Oni také sdílejí stejné barvy: písek a bílé stěny, nábytek a textil, nápad, který stírá hranice každého prostoru.

Minimální zařízení. Maximální prostor. Neobvyklá police je dostatečně nosná plocha, když se dostanete domů. A v prostoru, kde došlo ke skříni, banka také letecky převezen nechá sedět na své boty. Kromě toho, spodní byla použita s košíky vláken, které vám umožní ušetřit od foulards se i vycházkové obuvi nejčastěji používaných.

Chtěli byste skleněnou stěnu?

  • Je zatížení partition? Zkontrolujte, zda s odborníkem. Pokud vložíte dám paprsek k posílení struktury. V opačném případě můžete otevřít okno bez problémů.
  • Wood. Toto okno je 220 x 116 cm a byl vyroben s borovicového dřeva semilacquered. Cena je 800 € a 700 € struktura laku.
  • bezpečnostní sklo. Aby se zabránilo roztržení s ranou, tloušťka skla musí být nejméně 4 mm + 4 mm.

Uměleckým welcome

Průchod směrem do místnosti s bílými konzolových boxy a složení

Kompozice obrazů mohou nosit halu, aniž by cokoli jiného. Odtud Blanca Uriarte provází úzký a dlouhý příborník.

Symetrické. Chcete-li dýchat objednávat vstup, vyberte obrázky nebo fotografie stejné velikosti a mají stejné barvy, nebo se nacházejí v řadě, rovný a symetrický soubor je rám je.

Detaily. Pro rustikální hale, neváhejte: vlákna, dřeva a zelené prvky. Dávají život a teplo.

Jen s věšákem

Přijímač s nástěnným věšákem a vstupní dveře černého skla obložená

Kolik kusů nábytku zde vidíte? A. A s ní sám tento sál se naplní zemi vzduchu. Pokud se vám starožitný kousek, půvabné starožitné věšák takhle nebudete muset dát mnohem více.

Detaily. Starý a zvětralý dřevo společnost bude perfektní vlákno. Tady, odkládací boxy na polici nebo stojan na deštníky v rohu.

Další čištění. Pokud se kromě uvedení rohožku si dát ven malý koberec uvnitř zabrání písek nebo bláto od vstupu do domu.

Dveře, které dávají světlo

  • Transparentní. Pokud váš sál má dveře oddělit ji od zbytku domu, dobrý nápad je mít cuarterones nebo skleněnou deskou. Dáte světlo a visually'll rozšířit prostor.
  • Co sklo? Budete dosáhnout více transparentní dojem prostoru. Průsvitný, více soukromí, aniž odečtením světlo. A temperovaný, větší izolaci.