Chceš váš dům vypadat větší bez tahání oddíl? Řekneme vám, jak získat odpovědi na dotazy čtenářů, jako jste vy. Dostat se do práce a aby váš domov roste!

Slogan zní: světlé barvy jsou klíčové pro "růst" jakýkoli pobyt. Ale nejen bílé. Tam je svět barev, které vám pomohou vyhrát, a proto lehký pocit prostoru a času, aby váš domov více osobní a teplý vzduch. Jsme sestavili dotazy na malování a prostoru, který čtenáři nám poslal v posledních měsících. Prostřednictvím odpovědí najdete ty nejlepší tipy a triky k růstu vašeho domova s ​​barvou. Chcete-li vyhrát světlo v tmavé místnosti? Myslíte si, že strop vypadat vyšší? Pěstovat ložnici? To lze provést bez házení oddíl a na rozpočtem, jen pomocí dobrou barvu.

Gloria Salinas: "Disk My obývací pokoj je velmi malý a má posezení, jídelnu a studii. Mám-li malovat, že bílá bude vypadat širší?"

NÁBYTEK: Existuje více barev než bílé. Bílá je barva, která odráží světlo, takže při malování pobyt bílá se zdá být větší. Ale je to také neosobní tón a může být nijaký. Proč jste se odváží s jinou barvou světla? Doporučujeme chladné tóny (zelená, modrá ...), protože stejně jako bílá, mít "energie" odrazit stěn a přidat metrů. Ve vašem obývacím pokoji, kde koexistují různá prostředí, použít stejnou barvu stěny k jejich sjednocení. Vzhledem k tomu, že společné prostory potřebují kontinuitu a hloubku. Na střeše, dát lehčí tón ke zdi, aby se zabránilo jeskyně účinek, a pokud je to možné, malované stejném světle odstín veškerý nábytek. Tato změna bude mít dramatický.

Mariela Ramón: "Můj pokoj nemá přímé slunce. Je tam nějaký trik barvy, aby to vypadalo jasnější?"

NÁBYTEK: Použít tmavé barvy. Ano, můžete vyhrát jas bez přidání světel a nelakované bílá. Jak? Vytváření kontrasty, protože je vnímána jednoznačně ještě jasněji, řešení je v barvě, co je kolem něj. Chcete-li vytvořit kontrast ve svém obývacím pokoji, malovat práce ze dřeva bílá okna a ty okna stěny tmavší tón. To znamená, že světlo vstupující zesílit je, že je obklopen stínu. Zkuste to a uvidíte.

Raquel Vigo: "Můj nábytek, tmavý, převyšovat mého domu. Pokud bych malovat dosáhneme trochu více prostoru?"

NÁBYTEK: Sázení na bílém. Samozřejmě, že dosažení větší pocit prostoru, pokud si malovat nábytek v bílé barvě, protože zabírají méně vizuálně tmavé dřevo. Pokud jste se také rozhodnout pro lesklým povrchem, amplituda se násobí účinek, protože působí jako světelné reflektory. Náš návrh je, že obnovit kousky, které se vám líbí, že se jim na nakládané bílý povrch, například, a kombinovat s dalšími novými kusy v bílém saténu.

Elisa Luján: "Můj pokoj je opravdu mini. Jakou barvu mi radí, aby se vypadat větší?" 

NÁBYTEK: Neutrální tóny, jako je béžová a šedá, používané v stěn a stropů jsou nejlépe násobit prostor bez ztráty teplo hledal v ložnici. Ale existují i ​​jiné možnosti. Pokud je váš pokoj je světlo zítra to znamená, že je orientována severem, zvolit teplý tón, jako je vanilka nebo pastelově růžová. Máte-li odpolední slunce na jih -Guidance lze použít nejvíce osvěžující barev jako aqua zelené nebo měkké modré. Ano, vždy zvolit světlejší odstíny různých palet.

Carmen Cubillo: "Jakou barvu pintaríais na zpracování dřeva a dveře z domu pár metrů?"

Nábytek: Jak stěnách. Máte-li malovat rámy dveří a oken stejného stejný odstín na stěnách místnosti, camuflarás a budete vytvářet pocit kontinuity na zdi, která rozšiřuje. Chcete-li získat více dekorativní efekt, můžete použít tón nepatrně vzrostla více než jste použili při zdi.

Mariángeles Costa: "Můj syn pokoji je dlouhý a úzký. Mohu, aby to vypadalo větší čtverec s barvou?"

NÁBYTEK: Máte dvě možnosti. V případě, že strop není tak nízká, můžete si vybrat, aby malovat stěny velmi lehké a světlé barvy, tmavší a používat stejný rozsah pro střechy a podlahy tóny. Tedy opticky dostanete pryč zdi a ensancharías prostor. Ale můžete také změnit zázemí malování stěny tmavé teplé barvy, jako krtek, a zbývající stěny měkčí ve stejném rozsahu (béžový). Acercarías zdi a udělat místnost opticky náměstí.

Elena Yáñez: "Miluji dekor a protestuji velmi full house. Mohu ušetřit místo, aniž by zbavil něco?"

NÁBYTEK: Vytvořit perspektivu. Musíte mít pocit, že vše je volnější a je nejúčinnější pro vytvoření "vzdálenosti" s barvou. Pinta měkké a hladké tóny ty stěny, nebo obrobků chtít vnímat vzdálenější a nejsilnější barvy chtějí "zavřít", A nebrání světla: Umístěte objemnější kusy vždy ke stěně, takže prostor je širší vnímat.

Inés Rocamora: "Udělali jsme půdní vestavby v chodbě a stropy byly nižší. Existuje nějaké řešení schovat?"

NÁBYTEK: Barva je jasnější. Zvolit poměrně světlejší barvu na strop, stěny a posiluje tento efekt s umělým osvětlením, instalaci Nástěnná svítidla, které směrují rozsvítí (a generovat šerosvit efekt, který odstraní střechu). Tmavá podlaha posílí pocit odcizení od stropu. V případě, že povrch svého domu, je jasné, že můžete také získat stejný efekt s tmavým koberec.

Lola Aguirre: "Miluji klasický příběh vysoké stropy. Mohu dostat mé zdi se zdají vyšší barvou?" 

NÁBYTEK: Pinta vodorovné čáry. Jak budete číst! Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, vodorovných čar "hubnutí", K dispozici je fyzikální vysvětlení, potvrdil v roce 2008 expert vnímání na University of York (Velká Británie) Peter Thompson psychologa. Jeho studie je založena na teorii Helmholth iluze, která nám ukazuje, že pokud si malovat čtverce s vodorovnými pruhy, které se zdají opticky vyšší. A pokud se vám malovat s vertikálními pruhy vypadá širší. Naneste trik na malování vaše stěny vodorovné čáry na jedné z nich. Budete posilovat tento pocit větší výškou stropu malování stěn světlejší barvu, takže "Udržujte daleko" pozemní a prostor bude vnímána vyšší.

4 úpravy, které dávají světlo a rozšířit prostor

1. Hedvábná Mate: Je to ideální místo pro pár metrů úpravou, která přináší hloubku a dává větší pocit prostornosti.

2. Satinado: 
Je světlý a odráží světlo lépe než matnou povrchovou úpravou. Její výhodou je, že je omyvatelný a velmi odolný vůči nečistotám a Scuff. To rychle schne, takže je třeba pečlivě omítku, aby se zabránilo nedostatky.

3. metalizované: Dobře odráží světlo, což zvětšuje prostor. V ideálním případě, aplikovat na malé plochy, jako je například jediné stěny. Poskytuje průmyslovou, sofistikované a elegantní vzhled.

4. Tmelení: Aplikace vygeneruje perleťovou povrchovou úpravu vody, které odrážejí a násobit světlo, které dostávají. Ideální pro malé prostory maloval ve všech jejích stěn.

5 barev světla

1. Bílá: To je nejjasnější, které jsou schopné odrážet až 80% světlé barvy. Je ideální pro malé prostory, protože se dostane pryč opticky vychovávají stropů a stěn.

2. Arena: To je velmi citlivý na jasné a transformován v závislosti na světle, které obdrží, přičemž nazelenalá nebo namodralé tóny. Rozšiřuje prostor, aniž by nechal uvítá.

3. Světle šedá: Je také schopen rozšířit prostory poskytují eleganci. K posílení své světlo, v kombinaci s dekorací na základě bílými dřeva nebo nábytek.

4. Zelená voda: Je veselá, svěží, evokuje přírodu a klid. U větších prostorách s ním použít na stěnách a hrát si s ostatními zelenými polštářky, závěsy ... budete získávat sofistikovanost.

5. Modrá: Šedavý nebo nazelenalé, rozšiřuje prostor a dává hloubku. To také dává svěžest a pozitivní energii. Pokud zvolíte zelenomodrá, kombinovat s bílou nebo nábytkem ze světlého dřeva. A šedé, s teplými akcenty.