Spousta hraček, všechny jeho oblečení, příběhy, věci ze školy, tužky, sešity, lepenka, papír, plyšáky ... seznam je nekonečný! Pro školky nezapne do bitvy, dáme vám klíče, jak se to všechno nechat. A učíme 8 pokojů plné nápadů!

klíče

Dvojího užití nábytek

Ve stejném prostoru obsazeného postele, můžete mít i fantastický úložný prostor. Hnízdo se zásuvkami vespod nebo vyvýšených záhonech s postaven na spodní lůžka jsou ideální řešení pro malé místnosti.

zásobit

Nenechte si ujít stěny. Podkroví nebo poličky "most" na posteli dávají větší prostor, aniž by ukrást ani centimetr. Děti potřebují prostor ke hře!

Krabice a košíky

Není nic jednoduššího než skrývá všechny plyšáky uvnitř koše, nebo uchovávají barva věcí v krabici. Bleskově, vaše děti mohou vyzvednout sami čtvrtinu. Zvolit stohovatelné nebo kolová políček místo v každém koutě. A snaží se vyhnout plast: mají velkou cenu na naší malé planetě!

Šuplíky, čím více, tím lépe

V dětském pokoji, nikdy není dost úložného prostoru. Vybrat nábytek se zásuvkami a ne pokazí: Noční stolky, komody, stoly, chifoniers ... Takže budete mít místo pro všechno a objednávání jednodušší.

A co vy? Co dekorativní řešení dát v pokoji svých dětí, takže to bylo všechno řazeny? Dává nápady ostatními čtenáři v komentářích tohoto článku.