Po dlouhém vidíme, jsme zjistili nejčastější chyby lidé dělají při zdobení místnosti. Ano, ti, &# 39; deco zločiny&# 39; vyhnout za každou cenu, pokud nechcete, aby se prostor domu sociální utrpí přesvědčení. Ale klid, protože pokud jste zhřešili ... Také jsme dát řešení a rozhřešení.

1. Neužívejte akci ... je drahý

Bez ohledu na to, jak jsi krásná vypadat v obchodě, ofenzivní linie nábytku v malém pokoji, nebo naopak, jeden příliš malé velikosti jeden jen vytvořit dekompenzované nejen celá, ale nepraktické.

Katastrofy rozměry místnosti

Se dostat do pokušení a impulzních nákupů pak pokání, před odchodem do pozorně dívat měří místo pobytu a bodů výsledky v rovině, ve které nesmíme zapomenout označit umístění prvků, jako jsou dveře, okna, zásuvky, vypínače a zásuvky antény. Pokud jste se nevejdou do papíru, nebude to dělat doma, ale moc jsme se snažit, pokud jste ochotni vyčlenit na židli nebo televizi, kdykoli budete chtít otevřít okno ...

2. Minimalista neznamená prázdný ...

Nikdo si je vědoma, že použití velmi velké nábytku v malém pokoji je zavolat na katastrofu. Ale možná si nemyslíme, že opak volba je stejně špatný: použitý nábytek rozměry příliš obsažené v prostorném prostředí a ochuzuje prostředí stává nehostinné. Takže pokud nábytku ve své staré podlahy vzhled panenky ve svém novém domově, je na čase, aby přijala opatření: pohovky je ústředním bodem místnosti, takže musí mít rozměry stanovené s tím ale vždy můžete kombinovat, který již měl jeden komplementární rozšířit sezení a kompletní sestavu. V ideálním případě, umožňují průchod oblasti mezi 80 a 100 cm; v případě, že jsou větší, prostě plýtvání pár metrů byste mohli věnovat čtení ploch, studie, atd

3. ... a oblečeni prostředky ohromující

Textilie jsou surefire způsob, jak radikálně změnit image místnosti s kontrolovaným investici zdrojů. Koordinovat s kartoun záclony neznamená, že mají stejnou barvu nebo vzor, ​​protože výsledek by bylo velmi monotónní: Dare přepínat různé povrchové úpravy, aby dynamiku celku, i když se ujistil, že je nějaká spojitost mezi nimi.

Rezervační nejvíce barevné a výrazné důvody pro změnu, není snadné prvků je stejné výdaje, které vyžaduje reupholster gauč nebo obnovit kostkovanou fular- tak Kartoun, lepší hladké a neutrálních tónech. A pokud se chcete připojit k módní růžové plameňáci, rezervu na polštářích.

4. Jako neutrální ..., která má žádnou osobnost

Jste si vybrali světlé, neutrální barvy na stěny, nábytek a závěsy těšit prostorný obývací pokoj a nadčasová, ale výsledek není zdaleka klidný a harmonický Je to nudné a nevýrazné? Jste neudělali nic špatného, ​​ale dát osobnost do prostoru by měla vytvořit centru pozornosti popadat vzhled a pomoci &# 39; Objednávka&# 39; životní prostředí.

Katastrofy akcenty pokoj

Pokud si nejste štěstí, že mají výrazný prvek, kolem kterého uspořádat obývací prostor-krb, velké okno s výhledem na ...- vždy můžete vytvořit: stačí srst stěnu s úžasnou povrchovou úpravou, a to buď s papírem malované, ozdobné panely s trojrozměrnými efekty, barvy nebo výlisky, které evokují jeden BOISERIE ... změna je radikální a vhodný zejména pro malé místnosti, protože nesnižuje záběry náměstí.

5. Uvedení překážek v oblasti krocích

Ty sis myslel, že byl ideálním stůl centrum, ale musíš ho chytit skutečné mánie zasáhla Beats! Neobviňujte stolu, ale jen málo vypočtenou distribuci. A to není dost &# 39; vstoupí&# 39; nábytek v prostoru: musíme zajistit dostatečný prostor okolo nám nabízí plynulý přechod mezi nimi. Existuje-li mezi 40 a 50 cm, vzdálenost mezi pohovkou a stolem možná byste měli vyměnit za menší nebo dokonce prostřednictvím dvojího užití položky, jako je hnízdící tabulek nebo -acolchado- teplouš můžete také sloužit jako pomůcka, když potřebujete-li prostor je velmi omezený.

Galerie, 10 fotek
10 DECORATIVOS KATASTROFY se vyvarovat Místnost musí

6. Zapomínání je nezbytné funkční

V obývacím pokoji je společenská místnost v domě, a to je snadné spadnout do vysoce dekorativních kusů nábytku, ale jen přemýšlet o tom, neodpovídají našim potřebám.

Vzhledem k tomu, ano, bílé pohovky jsou působivé, ale pokud máte malé děti nebo domácí zvířata doma tapiserie utrpěl tmavší, s výhodou antimanchas- léčby bude nám bezproblémový a plédy protectores- ušetřit. A samozřejmě, že design konzole vypadá skvěle u vchodu, ale ne příliš, pokud jste horská hraček, školních učebnic a vše, co vyjde z tašek a kapes: nebylo by lepší, skříňka s možností uložení, a skrýt - věci uvnitř?

Stručně řečeno, pokud si myslíte, že z nejlepších nábytku pro váš obývací pokoj, zhodnotit své skutečné potřeby, a pak hledat nejlepší volba, které spojují se svými ozdobnými vkusu.

7. sofa není ještě jeden: král

Rozeznat pohovku být pohodlné, která odpovídá potřebám všech členů rodiny a vejde požadovaný dekorativní styl vyžaduje důkladnou předběžnou analýzu, která zahrnuje jak bychom chtěli sedět, nebo tumbarnos-, kapacity, rozměry , objem, atd. Takže, když se konečně jít koupit to, že to bude snazší se dostat unést jednoho z přímek a že vea- pokud již víte, že chtěl odpočinout si hlavu, nebo dokonce půjčit zdřímnout ve fantastické nízko pro zálohování. Také nezapomeňte vzít do metra, protože to pohovka, která vypadala skvěle v -Široký obchodě a otevřeného prostoru může být monstrum ve standardním pokoji nebo úzkou podlahu.

8. My všichni potřebují prostor

Už jste vzdal čtení v obývacím pokoji, protože jste oči výkresů, které vaše děti sledují? Chtěli byste jednoduše uvažovat o krajinu &# 39; sám&# 39; aniž by bylo nutné se vzdát, že je rodina? Dispoziční řešení nábytek, který neznamená, že jste se vzdali ty malé každodenní radosti. Vytvoření koutek pro soukromé použití nevyžaduje mnoho prostoru nebo vybavení: stačí dát křeslo, nebo pouf těch, kteří vás obklopují, lehčí ...- vizuálně visící sedadla v úhlu místnosti, nejlépe v blízkosti okna nebo přirozené světlo orientován tak, že se liší od sedací plochy. Stojací lampa bude poskytovat potřebné osvětlení a pokud nemáte prostor pro stolek, tam jsou někteří s vestavěnými policemi.

9. Světlo je velmi důležité: nepohrdejte

Pokud jste opustil krok v době uvedení výkon stropní svítidlo potřebný ve třídě je na čase analyzovat, jak můžete obohatit pobyt jen světlem.

Katastrofy pokoj light

Jednoduchý způsob, jak vyřešit problém je instalovat regulátor výkonu veřejné osvětlení, které vám umožní vytvořit prostředí s různým osvětlením podle času: společenské setkání na ploše, aby relaxovat, sledovat televizi, atd.

Některé stojací nebo stolní s tónovanými obrazovkami rámování pohovka je vše, co je třeba vymezit oblast společenské setkání, a to zejména ve společných prostorách s jídelnou a vytvořit příjemnou okolní světlo.

A konečně, nezapomeňte uvést nepřímé osvětlení za TV: kromě snížení namáhání zraku působí jako dekorativní osvětlení, které mohou být v kombinaci s výrazným obrazu nebo v knihkupectví.

10. Odlož svůj televizor ...

V obchodě jsi oči za tím velké promítací plátno a cena cen, lépe chytit největší ... Výsledkem je, že nyní můžete klidně sedět se dívat na film, protože obrazy doslova napadají vás ve vašem sofa. Vyberte TV příliš velké místnosti je jedním z nejčastějších při vybavování obývacího pokoje, zejména proto, že obrazovky jsou stále tenčí a mohou být zavěšeny jako čtvercovými se lze vyhnout s jednoduchým matematickým vzorcem chyb: odborníci doporučují, aby minimální vzdálenost pro sledování obrazovky je minimálně dvojnásobek šířky televizoru. To znamená, že je zapotřebí minimálně 2 m na televizi 46 „, protože jinak můžete skončit vidět pixelated obraz, a to zejména v případě, že kvalita přenosu není moc dobrá.

Vyhnout se další katastrofy doma

  • kuchyně10 katastrofy (a jejich řešení), které opouštějí byste rádi vaření
  • koupel10 dekorativních katastrofy, které byste se měli vyhnout v koupelně
  • ložnice10 dekorativních katastrofy se můžete vyhnout ve vaší ložnici
  • skříň10 katastrofy (nevyhnutelné), které narušují váš šatník
  • dětské pokoje10 dekorativních katastrofy nesmí dopustit ve svém pokoji
  • osvětlení10 dekorativních pohromy byste se měli vyhnout zjasnění dům