Má vaše skříň dveře hity noční stolek? Sníte o knihovně čtení rohovém ale ty centimetry zeminy by potřeboval, aby židle trvá? Ve sprše, co musíte udělat, zkroucení, aby nedal římse mýdla? Máme pro Vás řešení na všechno a je stejný ... Dejte si výklenek ve svém životě!

Mini na maxiespacios

Není třeba dělat velkou díru ve zdi, aby bylo užitečné. Čelo postele hornacinas práce umožňuje pouze 40 x 40 cm, která se může stát ideální noční stolek. S nimi ušetříte kusy nábytku a místnost bude vypadat prostornější a moderní. Ale pozor, není třeba chodit jen pár metrů uchýlit se k tomuto řešení, protože jsou tak stylově také podaří velkorysý prostor.

00340539

Například, pokud chcete opticky odlehčit místnost by stálo několik centimetrů dopředu a udělat nástěnná police práci jako výklenku, který je integrován. Tím se ušetří museli přidávat další prvky do interiéru, jako jsou knihy nebo vitríny, a to všechno bude jasné. To je dost mít asi 30 cm hluboká a stejnou šířku jako je zeď.

Galerie, 12 fotek
Výklenky: Co jsou a jak může změnit váš život

Invisible ... Udělat to nebo vystupovat!

I když jedna z věcí, která je podrobovat je jeho jemnost a jeho schopnost projít prakticky bez povšimnutí, že výklenky také může stát dekorativní prvek standout. Můžete dát do popředí malování pozadí tmavší barvu, ozdobné dlaždice alicatándolo nápad, který se hodí skvěle rústicos- prostředí nebo zvýraznění jeho okraje s výlisky.

00375888

Chcete-li chránit základnu a snadné čištění, nápad je pokryta dřevěné police. A když už mluvíme o polic, pokud chcete převést více než jednu polici, můžete udělat jim práci, dřevo nebo sklo odlehčit naplno.

Styl, je hornacina

Přímka lépe padnou do současných i minimalistické prostředí a které jsou obloukovitě domy více rustikální nebo klasickém stylu. Také se domnívají, že může být "nenachází" zvlášť vhodné pro prostory k dekoraci, protože neexistuje žádný prostor pro něj, stejně jako úzké chodby nebo přistání schodiště.

Pokud jemností, elegancí a funkcemi, které již dobyly vidět, jak přemýšlet, kde mezera doma a nechte se inspirovat v různých typů designu najdete galerii.

Galerie, 12 fotek
Výklenky: Co jsou a jak může změnit váš život