Strávili jsme čas sní o kině, ale nevíme, je, že sny mohou přijít pravda ... v našem vlastním domě. Nám stačí se podívat na místa s novýma očima. Budeme dělat s těmito 10 tipů, které vyjadřují m vytvářet rohy, které vám bude mnohem šťastnější.

Jídelna se vešly všechny

Chtěl bych pozvat rodinu a přátele, aniž by bylo nutné odstranit stolice koupelnu nebo stavbu lego židle se svými dětmi. Trik je změnit židle bank. Prostor zabírá dvě židle, můžete si dát do banky, kde se cítí tři lidi. A banka zabírá mnohem méně, než židle, které mohou dostat blízko ke zdi a nepotřebuje volný prostor k pohybu. Každá banka instalovat čtverec získáte.

Psací stůl v minispace

Ty již nebudou sedět na pohovce s notebookem balancuje na kolena. Jediné, co potřebujete polici o šířce 80 cm nebo méně, pokud nechcete používat něco víc než portátil- a 40 cm hluboký. Máte-li šuplík pod mnohem lépe držet tužky, nůžky, atd a nemají žádný nepořádek na stole.

00433317

Hledisko, kde relaxovat

Sedět pohodlně potřebovat hluboké asi 50 cm. Pokud si chcete odpočinout s nohama na stole, má 120 cm. Advantage a dělat to, aby se ušetřilo místo, za to, víko se otevře.

Galerie, 10 fotek
Aby byl váš dům svých snů

Vaše vlastní domácí lázně

Nesmíte mít prostor pro vany, ve které Ponořte se do oblaku pěny, ale můžete mít něco smyslně lepší a levnější: sprchu paprsků různých intenzitách, a dokonce i barvy s povrchem kolony také nepotřebuje práci.

Chcete kancelář nebo ano

Kuchyňský kout, za dveřmi ... kdekoliv vyplatí umístit vyložené police 30 cm hluboký. To je dost umístit desku a zároveň skrývá pod lehkými stoličky, které neinterferují krok prostor.

00423850

Domácí knihovna

Nemusíte dělat 451 stupňů Fahrenheita (pokud víte, co máme na mysli, mít možnost doporučit tuto knihu nebo film) ke snížení tituly vašeho domova. Tam zapomněla prostor a přitom nedávný velmi užitečné pro ukládání knih. Jeden z nich se kolem dveří nebo okna. Kromě užitečné, oni skončit velmi dekorativní knihovny a vytvořit útulné prostory.

Místo, kde se dostat pryč

A když už mluvíme o knihách, při pohledu na roh v obývacím pokoji, aby odpočinout s dobrým románem. Potřebujete k tomu jen pohodlné křeslo a lampu, a pokud chcete, aby vizuálně vymezit prostor: koberec, na kterém dát křeslo a dá vám, zároveň teplo. Křeslo ve světlých barvách zabírají méně vizuálně.

Galerie, 10 fotek
Aby byl váš dům svých snů

Materiál pro krytí ran na chodbě

Nemusíte si pokoj věnovat svým oblečením. Dobře. Ale snad máte předsíň zbytečný. 35 cm hluboká, můžete mít šatnu. Budete potřebovat vyměnitelné tyče visí oblečení a obličej. A uzavřít, nebo posuvné nebo závěsy, které nebude zabírat prostor pasáže.

Prostor pro vaše koníčky

¿COSES? Děláte scrapbooking? Maluješ? Budete potřebovat prostor, který vám umožní soukromí, klid a inspiraci. Zamyslete se nad tím na vrchol. Malý stolek pojme šicí stroj, počítač, atd. A stěna, s úzkými regály, magnetickou barvou nebo tyčí, ve kterém kontejnery visí háky, může být velmi užitečné mít po ruce všechny materiály, které potřebujete.

Prázdný zvyk skříň s ješitností v ložnici (00400166)

A prádelník?

Nebude muset strávit jednu hodinu rozmotání náhrdelníky, nebo jiný hledal náušnice by chtěl získat více než dobrá. A že bombu, kdybyste mohl sedět před zrcadlem a opravit skončit klidně. K tomu nepotřebují velký prostor. 50 cm jsou dostatečné. A zásuvky pod s add-ons tomto dělení prostoru. Vlastní skříň nebo jeden modul vám umožní vytvořit prostor pro jakési ve středu "pohodlná-dressing" Nebo to v nejbližší rohové světlo.

Už jste zobrazí některé z těchto myšlenek ve svém domě? Je to jeden méně krok směrem k cíli: aby váš dům, dům svého života.