¿Zahrady na stole během několika minut? Nyní, když je produktem blízkosti! Odvážit pěstovat si vlastní zeleninu a bylinky na terasu, balkon, terasu nebo zahradu. Nejen, že bude mít vždy čerstvé potraviny na straně, to je také terapeutická, protože je to koníček, který pomáhá kanálu stres a uvolňuje.

V současné době mnoho modelů tabulek pěstování a šuplíky plodin různých velikostí, Rinconeros, vertikální design ... aby se vešly žádný prostor tam. Navíc, některé modely mohou být také použity v uzavřených prostorách, jako jsou systémy nebo stolní košíku ideální pro pěstování bylin v kuchyni.

Galerie, 11 fotek
CREA zahrádkářství

Začínáme s jednoduchým zeleninou

Rajče. Budete potřebovat separaci 25 nebo 30 cm a větvení. Jsou optimální pro vertikální růstové opatrovníků 1 a 1,5 metru. Studie Planeta Huerto, 95% rodin, kteří začnou hospodařících doma dělat s rajčaty.

Salát. Královna městské zahrady pro mnoho odrůd můžeme kultivovat. Je to zabírá mnoho místa a dosahuje asi 15 cm vysoký. To vyžaduje častou zálivku.

Mrkev. Vhodné pro malé prostory, protože může být uspořádán 5 cm od sebe, ale bude potřebovat nejméně 30 cm hluboký.

Pepper. Miluje slunce a teplo. Když rostlina dosáhne 30 cm, lektoři jsou umístěny a centrální stopka je řez povzbudit boční růst.

Lilek. To může být pěstovány v jednotlivých květináčích, protože vyžaduje prostor a hloubku. Pikantní je výborný společník.

Výhody, které mají zahradu ve městě

Městské plodiny na terasy, balkony a terasy barevných a ochucených měst. Více než výstřelek, je to objev, že je důležité jíst zdravě, nejvíce "místní" a možné ekologické, zatímco zlepšení kvality ovzduší ze svého okolí a eliminovat stres dotýká země s rukama. Podívejte se také na rostoucí jídlo a pak ochutnat nimi je velmi podnětná.

S vysokým rozlišením-ecohortum-056 OK

Vhodné pro malé terasy Pokud váš balkon je malý mělký vybrat modely, jako je tento Ecohortum a jednom nebo více místech po obvodu.

Kultivační tabulky pro všechny prostory

• FSC dřevo, udržitelný materiál


Jsou robustní, odolné a dekorativní díky přírodního dřeva. Ano, oni jsou těžší než ocel. Musíte si vybrat FSC, který zajistí ekologickou udržitelné těžby a zpracování dřeva. Hloubka je obvykle 20-30 cm, ale nové VegTrug tabulky, ve tvaru písmene V, umožňují větší objem substrátu.

• Nature uvízl v pytli


Plantážníků pytel ve tvaru jsou nejbližší věc zasadit do země. Asi 40 cm hluboké, umožňuje větší objem substrátu, takže jsou ideální pro dlouhé kořeny rostlin, jako jsou rajčata nebo lilku. Geotextilie značkové Bacsac materiály jsou propustné a země může dýchat. Měli vyřadit z plastu.

• Steel, velmi lehká a odolná

Kultivace tabulky oceli jsou lehké a nepodléhají korozi. Obvykle obsahují odtok pro sběr vody. A tam jsou návrhy, které umožňují 100% vodotěsné Hydroponie pouze vodu a minerální soli landless. Zahrnují nastavitelná na optimální výšky nohou a kolečky pro snadnou mobilitu. K dispozici jsou verze barev, velmi dekorativní.

• Type vozík s kolečky a mobil


Leopoldo vozíky jsou malé a praktické, určená pro pěstování na balkónech nebo slunných místech, v interiéru. Jsou recyklovatelné syntetické rafie a hliníkové materiály budou tolerovat prvky venku. Velmi lehká, jen proto, že váží 3 kg. Mohou být pěstovány kuchyňské byliny, jedlé květy a aromatické a léčivé rostliny.

Galerie, 11 fotek
CREA zahrádkářství

Výsadba plán: pokud zasadit každý zeleniny?

rajče: Únor až květen.

lilek: Únor až květen.

ředkev: Po celý rok.

okurka: Března do května.

cukety: Března do května.

salát: Března do října.

cibule: Od prosince do března.

mrkev: Března do října.

pepř: Března do května.

židovská: Od dubna do července.

konzervovaný

Můžete použít některý z plodů vaší zahradě se připravit domácí zavařeniny a vychutnat si je po celý rok.

Nejlepší zařízení pro balkón

  • Basil. Je to choulostivá a je třeba bez nadměrného tepla a vlhkosti. Trávicí, se také používá jako repelent proti hmyzu.
  • Petržel. Klíčivost je poněkud pomalý a vyžaduje velmi častou zálivku. Zasadil vedle rostlin rajčete, bude poskytovat velmi vitalitu krajiny.
  • Romero. To vyžaduje minimální péči. Pupeny a mladé větvičky se používají jako koření a květiny do salátů a dezertů.
  • Mint. Pokud nechcete omezit růst kořenů, bude snadno šířit, takže je vhodné pro růst samotný. Nežádá příliš mnoho slunce.

Svisle, řešení pro malé rohy

Vertikální systémy jsou kreativní alternativou pro menší prostory. Jsou vhodné pro pěstování zeleniny, které potřebují méně půdy, například hlávkového salátu nebo špenátu, kulinářské a léčivých rostlin nebo drobného ovoce. Jsou snadno ovladatelné, zamíchat představivost a umožňují zavést děti kouzlu zahradnictví. Vyberte si rostliny, které nemají příliš mnoho růst kořenů a listů. Vyřadit žárovky nebo hlízy.

Pocítil bag stěna kultivovat

Co budete potřebovat? Pozemků, zavlažování a velké nadšení

• Podklad To je základem zahrady. Obvykle kombinace Vermicompost a kokosové vlákno používá. Zvolit ekologické osivo: nabídne nejlepší záruky zdraví.

• Zavlažovací sady Jsou snadno instalovat a vhodné pro jakoukoliv tabulku. Systém kapky šetřit vodou. A je-li programy, můžete zapomenout na zalévání zahrady každý den.

• Základní nástroje Jsou to nůžky, hrábě, lopatu a malý motyka a tyče pro vedení lezení, když rostou. Dost na start!

Galerie, 11 fotek
CREA zahrádkářství