Změna podlahy, okna nebo reformovat koupelnu nebo Obron a je drahá. Vysvětlíme různé reformy, řekneme vám, co kompenzovat a eliminovat falešné mýty. Odchodu z domu jako nové, i když máte rozpočet.

změna okna

Mýtus 1. „Je to Obron a je drahá.“ Č Okno může být namontován na 3-4 hodin, takže se může změnit za dva dny všech. A vyhodnocování cenu (cca 510 € / nebo za okno 120x120cm lakovaného hliníku s přerušeným tepelným mostem a 4-12-4 brýle již nainstalovány), poznamenal, že některé regiony poskytnout podporu asi 20%. Kromě toho můžete také odečíst až do výše 20% v prohlášení a ušetří asi 400 EUR ročně klimatizací.

Mýtus 2. „Dej izolační okna zabrání všechny druhy kondenzaci vlhkosti, ...“. Ne. Je třeba vzít v úvahu vlastnosti místnosti. Obecně platí, že by neměla být příliš těsný, pokud je místnost velmi vystavena vlhkosti a má dobré větrání; kondenzaci vlhkosti se může objevit na stěnách směrem ven nádvoří ... a severní straně a přijímat malé slunce.

Obnovit chodník

Mito 3. „Změna keramická dlažba je velmi těžkopádný práce.“ Ne. Teď tam pery půd, které jsou nainstalovány nad vámi nemají práci, protože dlaždice do sebe zapadají a nevyžadují spojovacího materiálu. Navíc ušetříte svědění a dát solera. Takže můžete calcuar kolik by to mohlo stát asi zde je příklad: v hale 20m2 je potřeba, aby 6 až 8 hodin a náklady kolem 36 € / m2 a navíc instalace nebo asi 18 € / m2, má-li být vyrovnány. 

Změny v kuchyni

Mýtus 4. „Dej nová pracovní deska zahrnuje změnu nábytek.“ Ne. Můžete ji obnovit, aniž by se dotýká nábytku. Co se týče nákladů, odstranění staré, může stát kolem 36 € / hod, a pokud ten nový je z kamene, kameník účtuje 180 € cca. Také můžete překrýt ji microcemento (cca 80 € / m2): takže ušetříte demontáž a dělat závrty ... (pokud vložené do kamene, 100 €).

Reformy v koupelně

Mýtus 5. "Lázně je velmi drahé", Ne. Tam jsou sloupy vana s tryskami 6 z 49 € a nimi je jednoduchá: kohout je odstraněn a připojen do zásuvek.

Mýtus 6. "Změna vanu za sprchový kout je nepříjemné reformy", Ne Odstraňte vany desescombrar a nainstalovat pokrm trvá jen 8 hodin. Poté nechte uschnout na jeden den. Chcete-li pracovní čistší, lepší dát plochým dnem minerální pryskyřice a panely stejného materiálu na stěně (60 cm vysoký) a nemá alicatar chybí, což je vždy těžkopádnější, a vyhnout se nutnosti hledat Podobné dlažba.  

Jste udělali jakékoliv reformy tohoto typu? Podělte se o své zkušenosti v komentářích tohoto článku.