Při malování domu, nebojte se použít studené barvy li místnosti obdrží spoustu slunečního světla. Studené barvy ochladit prostředí a přinese vám klid, pokud se rozhodnete na verzi a mnohem jasnější charakter, pokud jsou tmavší.

studené světlo

Paleta_tonos studený claros1

Jsou měkčí tóny modré, zelené a fialové. Přenášet klid, soukromí a relaxaci. Jsou vhodné pro velmi slunné pokoje, protože přinášejí svěžest k životnímu prostředí.

Aby bylo jasno, důsledkem vzdálenosti mezi stěnami je velmi zajímavá pro pobyty na několik metrů. Obvyklá rezerva je pro ložnice, posezení a koupelny.

studený Paleta_tonos claros2

Představte si, že klidná klidné moře, louku pohladil větrem ... tato paleta spread klidu a relaxace. Pokud potřebujete odpočívat doma, modravý žár aqua green Je ideální pro usmířit. Pokud jste veseleji, ale klidná, váš domov může oblékat čistotu světle modrá: Vytváří lehké a měkké atmosféru. A pokud chcete něco více rustikální, přírodním charakterem levandule přinese teplé a energetických prostředí do střízlivých poznámky. Za velice ženský a jemné dekorace, nic podobného pastel pink.

tma studený

Paleta_tonos studený oscuros1

Tato řada zahrnuje odstíny, jako je indigo modré, sytě růžové nebo zelené eukalyptu. Jsou to barvy, které dávají charakter místnosti a jsou vyhrazeny pro učebny, kanceláře, knihovny nebo koleje.

bílé palandy, modré stěny

Mají velkou sílu dekorativní, ale je výhodné použít pouze určité stěny nebo nábytek a kombinovat je s lehkými nebo neutrálních tónech, aby se zabránilo přetížení prostředí.

Paleta_tonos studený oscuros2

Jsou to univerzální barvy, které mohou vést k neformální, rustikální či rafinovanou dekorací. Rádi bychom velmi hodně eukalyptus green, Ideální pro stylové prostředí, přičemž blue indigo To je spojováno s Středozemního moře a neformálnost létě. fialový lilek, ale doporučujeme ji jako více měst, jemné a elegantní tón. Pro ty radostné a bláznivých domů, intenzivní růžová vyjadřuje radost pobyty a odvážný.