Malé a protáhlý. Pokud je to vaše kuchyňská linka, žádné kosti o tom: nejlepší způsob, jak co nejlépe využít prostor je distribuce "L" nábytek. Řekneme vám, jak zorganizovat to tak praktické, že ani si pamatujete své prostorových omezení.

Účinek zabraňuje trubice

Ve spěchu vymačkat každou volnou centimetr kuchyni můžeme spadají do společné mylnou: podobní chtějí využít výhod obou stranách. Pokud je vaše kuchyně je úzký, zapomenout na tuto možnost, protože průchozí plocha bude velmi malý a budou ohromující pohyb po kuchyni. Také jste acentuarás konec trubky, což má za následek pěkný malý prostor.

Můžete zmírnění tohoto efektu bez ohledu na vysokých skříní v nejužším prostoru. Jedná se o středně možnost, která vám umožní mít skříňky, ale vizuálně to dobití kuchyň.

Galerie, 12 fotek
Malých kuchyních VE "L": Jak organizovat zmáčknout každý CM

Distribuovány správně a získat komfort

Rozdíl mezi komfortním kuchyní a další nepraktické dochází často ke spárování s organizací třech oblastech práce. Tak si udělejte čas najít ideální rozložení.

Kuchyňský a Quot L & Quot; otevřený do jídelny s dřevěným nábytkem

Práce trojúhelník

Teorie je, že součet tří stran trojúhelníku tvořícího imaginární pracovní varné zóny, komora a voda by neměla překročit 6,50 m. To je nepřirozené a vynucené Vyhněte trasy. Tip: Take tyto kroky jako vodítko, ale ne posednout nad nimi.

ergonomie jako

Je velmi důležité, aby pohodlně pracovat v kuchyni. Ačkoli tam jsou standardní rozměry, hodnoty vyhovovaly svou výšku. Nemělo by to být stejný plánovat kuchyň pro osobu 165 cm na výšku na 190.

Základní opatření

  • Spodní skříňky: Standardní pracovní výška u většiny výrobců se pohybuje mezi 88 a 91 cm. Nicméně, mohlo by to změnit se jen zvětšují velikost zásuvky nebo silnější dát počítadlo, pokud je materiál umožňuje. Valóralo.
  • Vysoké moduly: Typicky zavěšení obývací stěny ve vzdálenosti 50 až 55 cm od pracovní desky. Má se za to, že tento prostor je dost mít dobrou viditelnost počítadla a požáry současně, přejděte na horních skříněk bez obtíží.
  • kapuce: Pro dobrou cirkulací vzduchu a rychlé zmizení kouře se doporučuje umístit jej mezi 50 a 70 cm výšky nad pracovní deskou.
  • Pracovní plocha: V ideálním případě kolem varné desky a dřez minimální vzdálenost 60 cm (45 cm ve velmi malých kuchyních). To zajišťuje pohodlný prostor pro manipulaci a přípravě jídla.
  • myčka nádobí: Chcete-li se vyhnout nutnosti dělat piruety žonglér nikdy nabíjení a vybíjení myčku, měli by zanechat mezeru alespoň jeden metr. Pokud jste také chtít, aby někdo jiný jít za ním během této operace byste měli prodloužit o 70 cm.

Galerie, 12 fotek
Malých kuchyních VE "L": Jak organizovat zmáčknout každý CM

Podívejte se na náš výběr malých kuchyních a zjistit, jak uspořádat různé prvky pro distribuci "L" nábytek je pohodlné, schopný a vizuálně světlo.