Už jste někdy přemýšleli o využití bambusu reformovat a vyzdobit váš domov? Jistě více než jednou, že jste slyšeli, že od někoho znáte řekl: „Byl bych rád, aby přírodní parkety pevná, ale předražené ...“nebo „nemám rád, protože přinášejí tropické dřevo z chráněných lesů ...“ Pro oba názory jsou falešné: můžeme mít pevnou bambusové parkety dobrou cenu a nemají ekologickou výčitky, protože bambus roste snadno v jakémkoli prostředí.

V tomto článku jsme klíče bambusové dřevo: jeho vlastností, úpravy, aplikace a proto je považován za ekologický dřeva.

Kde a jak pěstovat bambus?

Bambus je tráva, což znamená, že opět, že klíčky každý rok, a to i v případě těžby. Bamboo roste v různých částech světa, ale největší oblastí v Asii a zejména v Číně.

Stejně tvrdá jako kov

Bamboo má funkci, která umožňuje téměř jedinečné: fibrovaných složení poskytuje srovnatelnou odolnost kovu, a větší než dub nebo iroko tvrdosti. V Číně mají postaveny mosty s celým bambusu! Z tohoto důvodu je bambus lze použít v jakémkoliv typu prvků podlah, dveří, oken, nábytku. Dokonce i venku!

povrchové dokončovací

Bambusové dřevo se vyrábí převážně 4 různých provedeních:

Natural Vertical: Přírodní barva je bledý, poblíž španělských borovice, i když jemnější barvy. Vertikální úprava, se vztahuje k orientaci Knothole.

vertikální toastový: Proces pražení dává dřevu exotičtější barvu, můžete si dokonce koupit mahagonovým odstínem.

Natural Horizontální: Dipone uzel horizontálně a dokončovací barva je přirozené.

horizontální opékané: Nehašené v horizontálním uspořádání a opečenou dřeva.