Milujeme pokoje s květinami. Není třeba jej přísahat. Půjdete-li do některé z našich galeriích, budete ověřovat. Proč? Vzhledem k tomu, že kouzlo, barvy, světla a života. Chcete vidět náš seznam oblíbených? Znamená to zápas vy?

Galerie, 15 fotek
KVĚTY Top 10 nejžádanějších

1. Rosa, klasika, která nikdy nezklame

Jediná růže v malé váze je dost, aby dotek elegance do každého koutu. Trvá 7 až 10 dní, pokud měníte vodu. Ať už v zimě nebo summer'll najít květinářství a nikdy nepodaří, když máte dělat dárek.

Víš co?

Pokud uděláte jen kytici růží, bude střízlivost. A pokud budete kombinovat s dalšími více pohybu, můžete si dát více stylové a romantické vzduch.

2. Výška Azucenas kytice

Spolu s tulipány a narcisy jsou nejcennější žárovky. Chcete-li pěstovat na svém balkoně nebo terase, pořadí v květinářství účastník půdy a umožnit odtok vody dobře. Pokud se rostliny na podzim, budete mít květiny na jaře.

Lilium-a-eukalyptus-00449769 O

Víš co?

Jeho stonky mohou růst až 2 metry vysoká, takže jsou ideální pro kompozice plněné.

3. Hortenzie A ať žije tu drzost!

Hledáte uvážení? Dobře, že jsi špatně květina. Hortensia se narodil na displeji. Samozřejmě, že vám dává možnost vybrat si to ve velmi jemných barvách: bílé na modrou. Máte-li nepříliš slunný balkon, je to ideální rostlina. Ale ponechat prostor protože roste velký! Hrnec je alespoň 30 cm v průměru.

Hortensia00369155

Víš co?

V závislosti na pH půdy, ve kterém rostlina, bude to vaše barva. Je-li více alkalické, budou bílé květy; v případě, že je kyselejší, modrý a v případě, že hodnota pH je neutrální, růžová. Ale můžete také manipulovat barvu s chemikáliemi najdete květinářství.

4. paniculata a ... Ommmmmm

Jak je to zvláštní! Aaall je ve svatebních kyticích a ještě volání "pillanovios", V každém případě, dnes nechceme žádného svatbu, ale dát náš dům hodně kouzlo. Najdete po celý rok a za velmi příznivou cenu, a bude perfektní v jakémkoli prostředí, kde se hodí jako by prsteníček je stylové a vinobraní prostory.

Paniculata-00421006

Víš co?

To má léčivé účinky. Říká se, že pokoje zdobené paniculata zprostředkovat emocionální klid.

Galerie, 15 fotek
KVĚTY Top 10 nejžádanějších

5. Lavender přírodní osvěžovač

Můžete jej užívat po celý rok. Ozdobte své rohy a parfémované s čerstvou kytice a květinové stonky, když je zralé, řez nad listy tak dlouho, jak je to možné. Dotáhněte s řetězem a pověsit hlavou dolů na suchém a tmavém místě po dobu 3 týdnů.

Lavender-00405618

Víš co?

Snítka levandule ve vaší ložnici a spát jako dítě, protože působí jako přírodní sedativum.

Budou trvat déle, pokud ...

  • Nástřik: hodil do vody vázy dvě polévkové lžíce jablečného octa a dvě z cukru.
  • Dáte jim pít: diagonálně řezání stonků -V úhel 45º- lépe absorbovat vodu.
  • Tyto chráněnci: přímému slunečnímu záření nebo vzdušné proudy, a dát je na chladném místě.
  • Dáte jim čistý vzduch: Pro tento, měli byste se vyhnout jejich umístění v blízkosti ovocných kontejnery, protože vyzařují ethylen plyn, a to urychluje stárnutí květin.

6. Ranunculus: barva pro každého pobytu

Existuje spousta barev na výběr ten, který lépe padnou v každé oblasti vašeho domova. Hojnost načepýřeným lístků jim jemnou vzduch a směs dokonale s žádným jiným květem.

Ranunculus-a-tulipány-00448967 O

Víš co?

Takže můžete vydržet delší vázu, nedávejte příliš mnoho vody a odstraňte listy vyjdou na spodní části stonku.

7. narcisy, nejlepší sóla

Jestliže květinářství, květinové vzory zvolit nejužší, takže vydrží déle, ale ve skutečnosti jsou velmi trvanlivé květiny: až 20 dnů může mít je do kytice, ne-li příliš horká. Moje rada? Odstraňte je noc ven; udržet čerstvé krásné květiny.

Narciso-and-eukalyptus-00427700

Víš co?

Chcete-li zkombinovat s dalšími květinami ve vázách být jiná, protože zde, protože stonky narcisy (v malých vázu) vypouštějí látky, která zkracuje životnost jiných květin.

8. Pivoňka, nevěsta květiny

A je to, že mezi květinami "Ano, chci", Pivoňky uspět. Vzhledem k tomu, že jsou krásné, romantické a jeho význam: prosperitu, dobrý zdravotní stav a šťastné manželství. Najdete po celý rok květinářství, ale čas je v květnu a červnu.

00411827 pivoňka-O

Víš co?

Japonsko přístřeší květy brzy sníh se zdobeným pláštěm, protože každá květina je poklad. Zkontrolujte, zda je jeho umístění v jednoduché skleněné váze. Estilazo!

9. Tulipány s severském stylu

Jsou elegantní svým štíhlým, odolného ložiska a vhodné pro jakoukoliv výzdobu, od nejsofistikovanější na nejpřirozenější. Jakýkoliv pobyt bude dobré umístit. V obývacím pokoji, budou bílé tulipány být dokonalý; v ložnici, pastel; v kuchyni a koupelně, pokud máte tmavé barvy, jasný, a pokud jsou jasné, zelená, žlutá, atd.

00429526 tulipány-O

Víš co?

Můžete získat i černé. Existují méně než 10 odrůd, ale nejvýraznější a ocenil. Chcete-li opravdu odvážné dekorace.

10. Mimosa pro teplejší studena

Když přijde zima nemyslím, že květinové sucho začíná. Je to momentazo nejteplejší květina: Mimosa. Jasně žlutý oživí prostor.

Mimosa-00383385

Víš co?

V nádobách vintage a retro a rustikální prostor, dát nostalgický nádech.

Galerie, 15 fotek
KVĚTY Top 10 nejžádanějších

Užijte si tyto přírodní bellezones v galerii a nechte se inspirovat vybrat perfektní kytici pro váš domov. Tento Jarní květiny nebo chybí! A pokud chcete více květin, nenechte si ujít nádherné kytice pro květinovou stylistů letos na jaře, kteří uspějí v sítích.