Zavolat babičky, ale vajilleros zpět. Hurá! A dělají to s plnou silou, protože skutečnost je taková, že nikdy, nikdy, musel odejít. Nejsme snad připomenout krásu maličkosti, dokonalost harmonickém čaji nebo dobře prostřeného stolu? Řekněme, že ano občerstvení vždy, ano hezké věci!

Copak nevíte, kde začít? S pomocí našich přátel interiérový designér Mónica Klamburg a Cuca Arraut jsme navrhli tento surefire desatero. Varoval: babičky, nic.

1. V případě, že kabinet se to nelíbí, malovat to!

Pak se vajillero nemají Pirre a pinty barvy clarito. Moření bílý nebo růžový clarito kamene a uvnitř tmavé barvy. Pozemků velmi nahrané nebo antracitová šedá druh. Tak, všechny nádobí a nádobí dáte bude dobře sestaven. Je-li tma bílého porcelánu a bude vypadat výraznější.

2. Pokud se vám líbí, décapalo, ale hraje kontrasty

Pokud se vám líbí vajillero a dřevo, ale je lakované, decápalo, encéralo takže to vypadá jako přírodní matného dřeva a malovat tmavém interiéru, nebo světlo, a budete vytvářet kontrast in / out. Top!

3. Jaký nábytek nemají (nebo chcete)? Bez ohledu na to!

Můžete integrovat vajillero v jídelně bez zvýraznění příliš mnoho, nebo ne ukrást prostor, pokud nemají dostatek metrů. Paže je na polici nebo zadření knihkupectví a dát dveře!

Galerie, 11 fotek
10 tlačítek k dokonalému Vajillero

4. Pomocí tapety nebo tkaniny

Jsou roztomilé a legrační. Pokrýt svou vajillero pomocí tkaniny s potisky nebo příliš malé nebo příliš velké. Načtení staré textilie jako Toile de Jouy, založený na bílé a červené granátu, ale nosí se přes afrancesado dává romantickou vzduch, který milujeme.

5. Vytvořte objemy bloky

Jídla jsou všichni spolu na jednom místě a tvořil jako čára. Dokonce i různých velikostí, s malými jídla na vrcholu. To bude vypadat hezky a veselý. Pokud jsou kusy máme, jsou velmi drobná, můžeme dát zásobníků na dně. V různých velikostech, vytvořit svazek efekt.

00374064 O

6. poháry, objednat s poruchami

Můžete dát je uvnitř s háčky pro zavěšení, ale zábava a životní styl se hromadí. Nad sebou, se svými miskami. Je to velmi pěkné a dává bod objednávky Messy.

7. Mix různé čajové konvice

Barev a různých velikostí, přinese nádech elegance (i městskou) do vašeho nábytku. Pon také Boles. Různých velikostí. A pokud máte, Koupit pro tuto příležitost! Jsou hraví.

8. Hra s výškami

Neboj odrůdy. Mají figurky, talíře, šálky, konvičky, které dodají výšku či onak, ale nevypadají jednotnost. Trvá mix a také zásadní bod.

Galerie, 11 fotek
10 tlačítek k dokonalému Vajillero

9. Najděte konzistentní míchání barev

Pokud vsadíte na základní barvu, která má doteky ve stejném rozsahu, ale to není výstřední. Las Claritas pokrmy, jako je bílá, takže dávají hodně vůle, aby odpovídala finanční prostředky. A kdybychom razítkem nádobí, to je také pěkný míchat dohromady.

10. Dare

Dal svíčky, proč ne! Přinést sugestivní, romantický nádech ... a pokud se vám trochu aromatickou vůni.