Váš domov by měl reagovat na váš styl a svůj život. A v něm, každý malý detail taky. Dokonce i dřez. Vzhledem k tomu, že to není totéž mít prostor museli pustit před vstupem. Ani být dva až pětkrát shodují. Prostor, praktičnost a samozřejmě definovat chuť ideální pro váš umyvadlem.

00394355

¿Mini nebo maxi?

Vyberte si poměrnou umyvadlo do prostoru, který máte. Pokud je vaše koupelna je mini, možná jeden malý nástěnný, tedy na zeď. Můžete si vybrat to s nebo bez vrtání jej klepnutím, pokud se chystáte vložit na zeď. Mezi menší modely jsou cornerbacks. V opačném případě se rozhodnout pro kolo: žádné rohy bude zabírat méně vizuálně a umožňují pohyb lépe.

Dřevěná police a umyvadlo nábytek je ideální pro nejmenší koupelny: je větrno, dává podpůrný prostor, nadčasový vzhled a hlubší

Chcete-li zvrátit, vybrat model s zapuštěné umyvadlo na jednu stranu, ne ve středu, a získat co nejvíce z povrchu pultu pro podporu. Můžete dokonce najít to s vestavěným věšák na ručníky, který umožňuje, aby se místo na stěně byste použili na místo.

00409168

¿Flown nebo semiencastrados?

Povrchové dřezy tomu, že bychom měli pověsit skříňku klesnout o něco nižší, než je obvyklé. Myslí si, že dřez by měl být ve výšce asi 85 cm podlaze. Vezmeme to jako hranici, budete vědět, kde je třeba nainstalovat nábytek a uvidíme, jestli dřezu chcete praktické, nebo pokud by měla být nižší vylézt na několik centimetrů nábytek a získat komfort.

Otázka materiálů

  • keramika: Je to tvrdý a odolný vůči poškrábání a abrazivní výrobky.
  • porcelán: To má hladší a ostřejší rohy než keramický povrch.
  • pryskyřice: Jedná se o syntetický vysoce odolný proti otřesům, poškrábání ... a velmi hygienických potřeb.
  • kámen: 100% přírodní, ale jemnější. Vydrží teplo a nárazy, ale může skvrny snadno, takže by to mělo být čištěny jemným mýdlem.
  • crystal: Můžete ji najít v mnoha barvách a snadno se čistí, ale proti nim je, že vypadají více kapek vápna.

00368766

Zapomeňte na hadřík a stříkat čistič

Závazek syntetické pryskyřice nebo z přírodního kamene a především žula dřez se z jednoho kusu, což eliminuje klouby a tedy k nahromadění nečistot obtížně čistí. Dáváte-li přednost dvě samostatné části, tedy prodejní pult a dřez, lépe vybírat vložené modely, protože povrch nebo semiencastrados generovat více rohy, které usnadňují čištění složitější.

Chcete-li změnit jímky při minimálních nákladech vybrat model, který odpovídá typu instalace máte. Budete mít výhodu prodejen a vodní kanalizace

Pokud jsou vaše oblíbené jsou stále klesají povrch, vybrat z nich hluboko; nejplošší příčinou větší rozstřik na pultu, podlahou a zrcadlem.

00423802

Kolik jste?

Máte-li prostor kolem, můžete si dát dvě protáhlé umyvadlo nebo dřez s dvěma kohoutky. To je ideální volbou pro páry, kteří souhlasí nebo rodinné plány. Získáte čas a ušetřit sami strkali a bojovat.

Každé umyvadlo, vaše baterie

  • podpora: Jedná se o nejběžnější systém. V závislosti na výšce svého dřezu, budete vybírat vysoký standard tvarovky pod nebo.
  • Zamykání zeď: Uvolní pracovní prostor, ale vyžaduje více práce, který má být vložen do zdi. Řešení, aby se minimalizovala práce je vytvořit nízkou zídkou, takže získat římsu jako úložné plochy. Noken, Porcelanosa, má systém inteligentní Box, která zjednodušuje maximum instalace.
  • Podlahová plocha: Vyžadují instalací potrubí pod podlahou a jsou používány vyjmout propadů.

S tímto mini-průvodcem v ruce, myslet na svou ránu na vaší chuti a učinit váš život pohodlné a snadné. Najdete ideální chladič pro vaši koupelnu.