Rohový odpočívat, dívat se na krajinu, číst knihy, práce, zachránit ... Okno může se stát, že i mnohem více. Nechte se inspirovat těmito 10 tipů využít prostor vedle okna.

Kancelář plná světla v galerii

00389507

Umístěte stůl v galerii s nepravidelnými okny je jedním z nejlepších způsobů, jak využít. Vzhledem k tomu, stůl zabere prostor tvořící okna a také těšit na klidné a světlý prostor pro práci doma. Paqueto typu žaluzie jsou vhodné pro nepravidelné oken a také ne „obtěžovat“ ke stolu.

Obklopen knihkupectví

00365421

Parapet slouží jako čelo a prostor výřezu okna, to bylo využíván jako kompletní knihovny. A zbývá pouze 25 cm hluboko do ložnice. Lépe se zapojit do prostoru, bylo bílé barvě, jako stěny.

Police as

00409148

To byl vybrán interiérový designér Estrella Salietti převést nepravidelný řešení rohový pracovní stůl. Lichoběžníkový tvar, aby se více a lépe mezeru a velmi jasný a moderní světle šedý povrch.

Šikovný snídaně bar

00389508

Toto řešení, Laura Masiques návrh ukazuje, že není nutné mít tolik metrů, která umožní praktické kancelářské prostory. Zde malíř Laura Masiques, využil prostor pod okny se stolním-baru 200 cm šířka x 40 pozadí, která se dokonale hodí k výšce olovnatých oken kuchyně, 100 cm.

Vztahující se k tomuto článku

5 triky pro okna svého domu rostou

Vysoký a na šířku

5 triky pro okna svého domu rostou

Číst a uložit

00394532

Tato banka as navrhl designér interiérů Jeanette Trensig využívá prostor pod oknem, aby se posadili, sundat boty a dokonce i ušetřit. A její víko zvedne mohou využít jejich vnitřní (200 x 40 x 45 cm), aby zachránil před oblečení do další sezónu prošívané deky. Skutečná úleva pro ložnice.

Další místa v kanceláři

00364419

Jak? Stát se „komplikované“ okno v praktickém lavici pro tři. Stačilo vytáhnout ze stolu a dát podložku na polici, aby bylo pohodlnější.

Jasný studio

00394752

Je to tím, čeho dosáhli Marina & Co naplánovat polici 120 x 40 cm mezi dvěma okny, což je dost dělat domácí úkoly. Chcete-li využít všechny užitné plochy, police se spoléhal na čelo stejně, budou moci obejít bez nohou.

čtení area

00407757

Úzký galerie této haly, zdobená Cristina Artiach, byla přeměněna na útulný čtenářský koutek. Chcete-li kopírovat myšlenku ve svém domě, tip: zvolit low-back židle, která nepokrývá vstup světla.

00407757

Skladovací skříň

00364540

Pepe Llaudet malíř využil prostor pod oknem s nízkou zdi ke zdi opěrný povrch truhlářské a umožňuje uložit na dně. Dekorativní trik, který vizuálně vypadá to krásnější je sestavit skladovací boxy nebo košíky vlákna, jak zde bylo hotovo.

Relaxační altán na radiátoru

Obývací pokoj s oknem a estanería baja_364540

Zde se používá tloušťky stěny, asi 40 cm hluboké, vytvořit místo na okenním parapetu. Níže, mezera se nechá nainstalovat chladič, nízká a podlouhlá. Je běžné, že radiátory jsou umístěny pod okny, protože usnadňují proudění tepla. To bylo maloval stejnou barvu jako zdi.