Stodole dveře jsou nové moštu dekorace. A že se nejedná o nový design! Jeho autenticky rustikální vzhled, který je posuvný (je ideální pro několik metrů) a všestrannost kombinovat s jakýmkoliv dekorativním stylu Mají vznešený jako jeden z dekorativních trendů letošního roku. To jste nevěděl? Budeme objevovat.

Dveře v USA

Stodole dveře nebo stodoly dveře vznikl ve Spojených státech, a to zejména ve venkovských Americe. Jak už název napovídá, tyto dveře byly používány na farmách, protože přesto, že je velký, může snadno otevřít a zavřít, když posuvné.

Prázdné ložnice s posuvnými dřevěné dveře

Ve skutečnosti jsou tyto dveře byly navrženy tak, aby zemědělci mohli dostat do (nebo z) ze stodoly bez studený vzduch plíží ven. Na rozdíl od tradičních dveří, se silným poryvem větru, které se rozšířily, tyto dveře zaručuje bezpečné uzavření, která chrání rostlinného nebo živočišného nepříznivé počasí.

Galerie, 12 fotek
Stodola dveří: venkova TREND

Pokles a znovuzrození ze stodoly dveře

Historie a bohatství těchto dveří je úzce spojena s jeho původ. S poklesem a úpadku venkovského průmyslu se počet farem dramaticky poklesl, a mnozí byli ponecháni svému osudu.

otevřít do jídelny s posuvnými dřevěnými dveřmi vista_442294

Ve snaze snížit počet vykácených lesů produkce dřeva, různá odvětví, jako je stavebnictví nebo dekorace, hledali způsoby, jak využít dřevo a získat ty staré opuštěné farmy. To je, jak se tyto stodoly dveře, které byly zapomenuty industrializací začali kolonizovat současných amerických domácností, stává se dekorativním prvkem velmi vyhledávané a ceněné.

Ve skutečnosti, aby se stal trend nebylo snadné najít tyto typy dveří ve Španělsku, protože je typicky americký design v Evropě nebyl estilado.

Galerie, 12 fotek
Stodola dveří: venkova TREND

Obnovené a nové stvoření

Ale jak jsou tyto dveře? Originály byly rustikální, neošetřené dřevo a měl velmi charakteristické horizontální příčníky, nebo ve tvaru kříže. Kromě toho, samozřejmě, být posuvné. Pokud jde o železniční systém, to bylo obvyklé s výhledem na kování a kladek.

Moderní jídelna s posuvnými dveřmi a okny do exterior_436705

Tak byly tyto dveře a (více či méně) a jsou jako módní a nové využití již objevil na více moderní design, včetně pod sklem, což je lehčí. Ale některé prvky zůstaly, například s použitím dřeva a posuvný systém s hardwarovým výhledem, která poskytuje průmyslové a retro vzhled, který je velmi módní.

Ideální pro pár metrů

Při zasouvání, typ stodola dveře jsou ideální volbou pro pár metrů nebo více prostoru doma. A to je, že instalace posuvné poskytne až 1,5 m2. Nicméně, pokud se rozhodnete pro vysouvací pohledu, což je tradiční design těchto dveří, je nutné vyčistit stěny podél kterého slide k otevření dveří bez problémů.

Galerie, 12 fotek
Stodola dveří: venkova TREND

Chcete se dozvědět více módní tyto dveře? Zveme vás k zadání naši galerii, kde najdete různé vzory se stájí dveří, které vás inspirují.