Kolikrát už jste se dívali a remirado rozkládací stěny a jste si mysleli byste měli něco udělat s ním? Ale co? To je to, co spisovatelé blokování hovorů do prázdné stránky. V našem případě se jedná o holé zdi. A není žádný stěna, Gauč! Pokud je to vám, nezoufejte: Navrhujeme čtyři velmi jednoduché nápady, které můžete udělat sami a s velmi málo peněz, které umožní rozkládací stěny na magnet pozornosti. Myslíte si odváží?

Dávají sebe dvě jednoduché police ...

017decorar stěny

Zkontrolovat, co můžete vytvořit jeden s dvěma bílými policemi na gauči! Pokud si vyberete design s mělkou -Tyto opatření jen 10 cm nevadilo sedět, ale vám umožní vystavit svou sbírku snímků (a obrázků) a obnovit je kdykoliv budete chtít. Postačí, když ke změně místa pro váš obývací pokoj vypadat jinak, bez použití vrtačky a vrtání do zdi.

Co budete potřebovat? Pár polic a tabulek a fotografií, které se vám líbí. Zde jsme rámováno v černé a bílé, a mají smíšené listy s ilustracemi a fotografiemi v černé a bílé.

Trik. Pro složení v černé a bílé opustil žádnou limonádu, zahrnující malé vázy květin a rostlin. Budou dávat barvu, svěžest a dynamiku.

Ukládat a zdobí zároveň

027decorar stěny

Pokud kromě zdobení rozkládací stěny chtějí maximalizovat prostor se inspirovat tímto návrhem. Odvahu, aby kompozici boxy takhle, to dělalo tři CD stojany ve tvaru „L“ sestaven. Tip: Před zavěšením, kresba je vyzkoušet různé skladby na papíře nebo navrhování je na podlahu, stanete realističtější představu o tom, co bude.

V jednom rohu. Umístěte kompozici jeden nebo oba konce pohovky, takže váš obsah bude více přístupné.

Nepřetěžujte. Přestože snese značnou váhu, lépe Nechat dutin a sadu výsledků lehčí-li správně nainstalován.

Obložení, bez obrazových rámů: Lehký a elegantní

001decorar stěny

Zlacené rámy jsou vždy hit. Elegantní, zdobí chvíli ... nepotřebují ani obraz! Aby nedošlo k přetížení, je kombinovat s dalšími dřevem a míchat různé velikosti, které dávají dynamiku. Jeden nápad: dát malé jeden v jeden velký. Co vypadá dobře?

Obložení, bílé. Chrání zeď žluči pohovku, zatímco zdobení sám. To tvoří základ 15 cm, 17 cm širokých lamel každý, horizontální tenkého pásu a zaobleným obložení tvarování.

Troufnete si s vinyl?

007decorar stěny

Větev stromu, veselý zpráva nebo panorama New Yorku. Vinylový proměnit váš obývací pokoj ... to, co chcete! Položte to nebude trvat déle než dvě hodiny. A pokud se po chvíli omrzí, je to velmi snadné odstranit. Jen zahřejte vinyl s fénem. Lepidlo může ztratit přilnavost a odstranit ji bez poškození stěny. Poté otřete ji a svěží.

osobnost. Vyberte vinyl krajka dekorace and Seek mu dobré místo (v tomto případě, se soustředil na stolku).