Kolikrát jste se do jednoho domu, ale dokonale zdobí žárovky visí tu a tam? "Stále máme lampy ...", Jste slyšeli. A tato volba není snadné lampa. Ale my jsme tady na pomoc. Dát na nějakou hudbu, přejděte do galerie a nechte se inspirovat. Uvidíte světlo.

Pokud Edison zvedl hlavu ...

Rádi bychom byli zbavit všech svých žárovek, o několik let později, vrátit je do zašroubovat žárovku. Blázen. Ale oni mají něco ... Jsou lehké, teplé a jdou dobře ve všech oblastech: od retro až po ty minimální. Chcete-li obnovit, uhlíková vlákna byla změněna nesrovnatelně účinnější látky. A tam jsou. Dokonce si můžete změnit barvu a materiál kabelu (hedvábí, bavlna, plast, teflon, sklolaminát ...).

Galerie, 20 fotografií
La la 'LAMP': OSCAR LAMPS

S hvězdou na chodníku slávy

Tolomeo flexo mluvit. Jaký má hvězdu? No, to by mělo. Michele de Lucchi ji představil v roce 1986 a stal se symbolem italského designu kusu. Chcete-li zachovat obrazovku v poloze elejida byl inspirován tradiční rybářské systému (vážně) a věc pracoval. Takže se rozsvítí obě komory (mnoho) a kanceláří (mnoho příliš). A bez ohledu na to, kde se vaše oblíbené. Ložnice, kuchyň, pracovnu ... vždy vypadat dobře.

00426093

Ze země do nebe

Castiglioni také Italové byli tvůrci, v roce 1958, další ikona osvětlení: lampy Arco. Udělali přemýšlet o vzorci pro závěsné svítidlo, které nevyžadovalo prorážení stropu. Úspěch byl takový, že i dnes bratranci jsou coming out.

00406035

Versailles na WC

Pokud jste odvážné a nejdou ploché mezery, můžete zvážit rozzáří každou místnost v domě s lampou slzy ... dokonce i koupelna! Ale žádný styl Zrcadlový sál ve Versailles. Ne. Mluvíme o předělá. Dnes, klasické a elegantní lustry krystaly změnit další díly Cascade: sfér, poznámky, přírodními živly ...

return pavouci

Ale mnohem všestrannější. Nyní již neobjevují pouze v jídelnách nebo reprezentačních sálů. Jsou tu skvělé modely a další, které se vejdou menší místnosti, takže si můžete umístit kamkoli budete chtít. A ve velkém stylu ... Není třeba být fanoušek klasiky. V hluboké modré, průhledné sklo, svíčky měnící průmyslových center ... Nové verze hodí do každého stylu.

00402269

Nízká cena, ale velký dopad

Za napjaté rozpočty, role neselže. XL a tisíc barev a různých vzorů, dávají hodně vůle a vejde do každé místnosti. Navíc, jeho zaoblený tvar je perfektní šiřitelem světla a texturu papíru, tlumený a velmi měkké výnosy. Můžete nainstalovat jeden nebo v kombinaci s jiným kusem. No ... tato myšlenka je ideální pro přenos do jiných modelů svítidel, například otevřením tento článek.

00384419

Geometrie také dostat lampy a dnes můžete najít modely "origami" pastel ideální pro severské prostředí

A prodávat materiály na

Retro je v módě. Opakujeme více než česnek, ale je to pravda. A tak to je ve světě osvětlení. Retro, jak jsme se týkají nejen staré lampy. Také materiály: jako železo nebo vlákna.

00424407

Ty jsou ideální pro venkovní nebo vnitřní prostředí s nějakou zemi vzduchu. A železo, více průmyslový styl, v každém pokoji, ale především v kuchyních, protože jsou snadněji se čistí.

LED: dokonalým společníkem

  • Více za méně: Velkou výhodou LED je, že spotřebuje několik wattů dát dostatek světla. Co může ušetřit až 80% na elektřinu. Vyberte si ji pro své nové lampy.
  • Co si o tom poučit? Můžete si vybrat menší úhel LED (40), pokud chcete, lehký typ "ohnisko"Pokud jde o čtení nebo při práci. A s více otevřený pro osvětlení širší oblast, například rodit celé místnosti, 120 ° úhlu.
  • Jak studený nebo teplý světlo? Osvětlit kuchyň nebo koupelnu zvolit čistě bílé světlo (4500K) a haly nebo místnosti, teplé bílé LED diody lépe (3000K), které dávají více tlumený a okolní světlo.

Galerie, 20 fotografií
La la 'LAMP': OSCAR LAMPS

Chtěli byste vidět další nápady? Až 20 ukážeme v naší galerii. Zadejte e Obrázek je ve vaší domácnosti. Ujistěte se, že najít model, který vám vyhovuje.