Napadá vás něco lepšího, než dárek k Vánocům mladými a podnikavé, kvalifikovaných lidí s rukama a dává všechnu svou lásku Každý objekt můžete vytvořit? Pro nás to fascinuje nás být nositeli nejvíce speciální dárek. Odtud 10 Jména nových řemeslníků poukázat na pořadu již!

TIRETTA (3)

Tiretta Living

Elena a Fran došlo, a to podařilo: oni se rozhodli pro re-vytvářet a výroba nábytku ve Španělsku ručně třtiny, a jeho konstrukce se podařilo dostat se do naší vánoční přání. "Cane nábytek zprostředkovat teplo a jistou nostalgickou atmosféru, jsou dobrými spojenci vytvořit samozvaný domy"Říkají.

My pirran minicuna, časopis stojan, židle pro děti ... všechno! Jeho rada: "Reed pracuje stejně dobře s plnými barvami, barevné potisky s kontrastními styly ... Všechno jde, když se zavádí kus rákosu v novém domě!",

Žijící Tiretta online, prodává vše Španělsko

Tanata Bodegon pantonata-13

Tanata

Ana a Natalia Figueroa Ferichola jsou keramik a grafický jeden druhého, vytvářet několik barevné keramiky schopné povzbudit nejsmutnější návrhář tabulky v této sezoně. "Hledali jsme něco, co dělat s rukama nad hlavou a keramiky byla přístupná. Brzy jsme zjistili, že to bylo vzrušující materiál s velmi složitý proces a konečné překvapení, protože když budete pracovat naslepo smaltování a trouba, která odhaluje konečný výsledek"Hrabě. Co kousky můžeme dát? "Nemůžeme žít bez másla misky (je naše želva a mají v lednici), nebo bez našeho mačkátko tvaru porcelánu pelikán (Nenávidíme čištění tradiční odšťavňovače mřížku)", Objednali jsme si misku máslo!

Tanata prodej online z Madridu do celého Španělska

Andréa 4412

Andrea Zarraluqui

Tento dar vlastně bude žádat o nás. A Instagram Andrea Zarraluqui je uvolňování oxytocinu blázen nás dělá čistou lásku krásné věci pryč. Ve skutečnosti, Andrea maluje tyto pokrmy ve svém volném čase, ale ponechávají před námi (a našem pokoji) vesmír "příroda, stromy, květiny, hmyz, ryby, korály, ptáci"... Pokud vaše maminka ráda, ale neodvažuje, tady jsou tipy Andrea: "Každý musí na stůl, který vyhovuje vašemu stylu a vaši jídelnu, ale moje jídla obvykle nejlepší jít s prostými ubrusy. Sklo, také hladký. Mohou být kombinovány s brýlemi barev, což je velmi módní a je ideální",

Všechny pokrmy jsou zakázkové Andrea Zarraluqui. Můžete sledovat je na Instagram.

Paparajote

Paparajote Factory

Larrotcha a Sonia Pilar Church jsou dva murcianas podnikatelkám za nejpřátelštější podložky chvíli dáváme ano nebo ano. Jeho design vítězí i za naše hranice, ale jsou jasné: jsou vyráběny ve Španělsku, v jejich zemi. "Rozhodli jsme se pro místní produkci, protože si myslíme, že ji můžeme hýčkat víc starat a kontrolu, a zdá lidštější"Vysvětlují. Když váš bratranec otevřít svůj dar a požádat, odpovíte velmi mudrlant: "Můžete kombinovat různé velikosti nebo barvy. Když seskupeny dva nebo více, vizuální a emocionální výsledek pontencia. Mohou být na pohovce v křesle v hlavě ... Jsou to kousky, aby se žít! Nejen dekorativní",

Papajarote Factory prodává on-line a v různých provozovnách po celém Španělsku.

POMPOLINOS 5

Pompilio Rostliny

Budete čelit svou matku, když rozbalovat tyto hrnce s ksichty ... k nezaplacení. "Pompilio Rostliny vyplývá z potřeby pracovat s rukama a spojit se zemí"Numa Maurette, tvůrce firmy vysvětluje. "Úsměv je odrazem vnitřního emocionálního stavu a šíří vidět", Cíle. Jaký je, kde se vaše matka dá? Numa odpovědi. "Mohou být uvnitř domu a rozjasnění každý roh domu, nebo kombinovat různé modely vytváření rodiny, páry, nebo dát jim jednotlivě, aby se připojí k vaší dne na den", Chceme je všechny!

Pompilio Rostliny prodával on-line a v různých obchodech v Barceloně.

Dům Atlntica Peneira Zrcadla - General

Atlantic House

Nevíme, zda zvolit Junco koše, hliněné hrnce nebo Peneira zrcadel pro matky, nebo definitivně quedárnoslos! A co Atlantic House je přinést dekorace, design a objektů vždy Galicia a Portugalsku okrese Gracia (místní hadů pouhých 12 metrů čtverečních), kde jsou objekty sází na to první. A jak jejich sebe zapadají? "Zrcátka jsou skvělé Peneira doprovázené souborem vlaštovek, je to prostředek, který funguje velmi dobře. Tyto Noiva koberce jsou velmi pestré a je ideální pro zábavu nádechem barvy, vzory geometrické tvary vypadají skvěle v dětském pokoji, a je 100% bavlna, jsou ideální pro děti v domě hrát na ně. Junco koše jsou také velmi odolný a multifunkční, můžete vyzdobit roh domu a jsou velmi praktické jako stojanu časopis nebo k uložení hraček"Navrhnout (pokud matka zeptá).

Atlantic House prodává on-line a také na C / Verdi 33, Barcelona.

Ameskeria lesní

Ameskeria

Leire Villar je jméno za tento lahodný značka s háčkování objekty schopné roztavit srdce více Pan Scrooge letošní Vánoce. "Moje kusy jsou určeny pro děti i pro dospělé, kteří jsou ještě malé dítě. Mé panenky mohou být také použity jako lůžkoviny nebo polštáře k dekoraci pohovky a křesla. Jedle jsou velmi pěkné spolu kombinovat různé velikosti. Další části, jako jsou sušenky, jsou přítomny samy o sobě a jsou velmi dekorativní samostatně nebo ve směsi s jednoduchými pletené kousky", Nějaké nápady na dárky? "Rodina jedle, mraky výstroje a koláčky. Myslím, že jsme všichni projít zkouškou achuchabilidad",

Ameskeria online (Také vzory!) Prodává.

Chechu Calma 02 Workshop a Bodegones (21)

Calma Chechu

Cecilia Mallardi Argentina je řemeslník za této značky, která klade své srdce a duši obnovit nábytek a předměty. Ceci (Chechu ve vaší zemi) jsou vyrobeny "nábytek na míru a šité na míru podle toho, co zákazník požádá. Tvoříme nábytkářský průmysl s jasným zastávce, ale ne zima. Líbí se mi, že i když většina jsou vyrobeny z plechu, konečný výsledek je v teple. přátelský"Vysvětluje. Dárku, navrhujeme "makramé a háčkování jako Dreamcatcher, závěsné koše, gobelíny. Miluji Českého přispívá k domům", A barvu na prázdniny? "Modrý olej. koncentrace da"Navrhuje.

Chechu má klidnou showroom v Madridu a také prodává na celém území Španělska online.

Dobrý den, vánoční

Olivia Lab & mýdlo Room

K našemu nejlepšímu příteli, naší matce, nebo zvláštní, že žena ve svém životě, tady je náš tip: mýdlo nebo svíčky Olivia Lab & Mýdlo pokoj. Co je to pochoutka! "Řemeslníci, aby mýdla, ruka, nám umožňuje na zvláštní péči a měří každou složku"Vysvětlili jsme Moon, jeden z propagátorů značky jsou vaše doporučení? "Mojito mýdlo, jako první; mýdlových bublin Travel 20.000 SUPERCLEAN, protože jejím cílem je solidarita a Sail vánoční Dobrý den, limitovaná edice, která se soustředit ty nejkrásnější Vánoce! perník polibky, snídaně panettone, sníh výhled z okna, objetí šála, drobné světla, která znějí jako jazz, nervy polštář, mnoho toasty s některými iluze přáním a balí", Die lásky by nám zavolat.

Olivia Obchod prodává v různých obchodech po celém Španělsku a prostřednictvím svého on-line obchodu

Chicha vysoké roviny vzdálenost vztah

Chichinabo Inc.

S tímto názvem tolik legrace jsme sbírka jídel překvapí nejvíce lhostejní svých sester. "Staré bary v Madridu, trhy nebo distanční vztahy mezi mnoha jinými věcmi byly naše přemítá"Vysvětlili jsme Patricii a tým řemeslníků za firmy. Mezi svými inovacemi, které si vytvořili své příběhy Chichinabo, "sekce pro takovou práci 100% zvyku. Kdo chce, může si vybrat z katalogu dílů, druhu a počtu, vypráví svůj příběh, nebo příběh lidí, na něž dar a my budeme navrhovat. Je to přizpůsobené proces a velmi blízko místa, kde cílem je vytvořit nezapomenutelný a jedinečný dárek", Myslíte si, odvážit se to dát svůj příběh?

Chichinaboinc prodává prostřednictvím svého on-line obchodu