Uvedení lamy z parket, aby objasnila dveře nebo vytvořit sadu zrcadel. Jsou to jednoduché detaily, které způsobují velké změny v prostoru. Byste objevovat nejefektivnější!

1. poschodí, Lamas dlouhý nepřetržitý

Wood. Vyberte si lamy dlouhá a umístit je ve směru vstupního světla. Získáte hloubku a prostor se zdá delší. Co se týče typu dřeva: přírodní buk, javor nebo bělavý syntetický.

Kontinua. Leštěné betonové zámkové dlažby, chybí dohromady, dávají pocit prostornosti.

Dlažba. V malých prostorách, můžete si vybrat dohromady střední formát a napraveny dát pocit kontinuity a tím i prostoru.

nízké podlahových lišt. Pokud mají velmi vysoké stropy, vysoké soklové lišty jsou velmi dekorativní, ale není tou nejlepší volbou pro malé prostory. Vyberte je nízká. Můžete je najít jen 4 cm.

2. Vnitřní zahrada, dárek pro prostor

Rostliny evokují vnější prostor, vzduch. Neváhejte je využívat ke svému prospěchu v interiéru. Při pohledu na světlé místo, ale kde není slunce nesvítí přímo a provést vnitřní zahradu. Může se jednat o prádelník. Make složení rostlin z různých výšek a velikostí, takže se vytvoří společný návrh, který umožní hloubku a vnitřní a vnější spojení vizuálně rozšířit prostor.

3. Na pohovce velký obrázek

Zdobí stěny pohovka s velkým malby. Jedná se o optický trik, který přitahuje pozornost vytvoření vizuální hloubku. 15-20 cm pověsit zpět a pokud máte výrazné barvy, trochu více získat perspektivu.

4. Hra se zrcadly a metros'll dvojitý

Klasickým lék, který nikdy nezklame. A kromě toho, že je snadno proveditelný a velmi dekorativní. Klíčem k úspěchu je umístit tak, aby světlo dopadalo na ně tak, aby se odrazit a tak množí. Můžete také vést je k oknu, aby odrážely mimo, dosahující výhled do nekonečna. Další nápad s velkým efektem? Stojan na podlahu. Dostanete zajímavý optický efekt: dlažbě průchod přes zrcadlo, dává pocit, že jde nad rámec prostoru. Můžete si vybrat měsíce Antiqued zrcadla dát dekorativní Plus.

5. hladké, světlé a jasné stěny

Malování. Světlá barva a saténové povrchy se rozšíří prostor. Pokud jste gotele vypustit: znevažuje.

Tapety. Přináší barvu a dynamiku. Můžete ji použít pouze na zeď, aby se zabránilo přetížení dekor.

Táflování. Na chodbách, dělící stěny, obrubování. Uspět s vaší výšce, to je standard: nesmí přesáhnout jednu třetinu výšky zdi. Za minimální tloušťce, tapety.

6. kovy a sklo

Je-li světlo rozšiřuje prostor, váš úkol je jasný: Myslíte si, dostat se do každého rohu. Jak? zdobené detaily, které odrážejí. Zrcátka jsou dobrým řešením, ale tam jsou jiní: Zlato a stříbro aplikuje ve věku zrcadlové rámy, svícny, podnosy a kávové soupravy. A samozřejmě, že sklo, které mohou být použity ve vázách, svícny, lucerny ... každý detail, jakkoli malé, zdvojnásobí světlo. Umístěte je strategicky a vidět efekt svého lesku.

7. Světlejší dvířky

Skříňky musí ušetřit spoustu a zabírají málo. Změna dveře ke snížení vizuální hmotnosti je klíčem.

Barvou. Stejnou barvu jako stěna, skrytý.

Chytal. Glass, jsou mnohem lehčí.

tkaninové povrchy. V případě, že tkanina koordinovat s ostatními pobytu jsme disimulamos jejich přítomnost.

Mirror. Nejlepším řešením pro "mizet",

8. Nábytek "neviditelný": Kouzlo je ve skle

Sklo je velký spojenec malých prostorech. Přemýšlejte o tom ve všech formátech a ve všech koutech vašeho bytu: od použita ke stolu nebo studovat až na posuvné dveře, nebo dokonce stěny nebo střešní okna. V kusy nábytku, skla činí "průhledný" aniž by ztratil svou praktičnost. Nejviditelnější použití je uveden v tabulce: stolování, nebo studijní centrum, jestli mají skleněný obal plnit svou funkci, aniž by ložného prostoru a opticky zabírají mnohem méně, než dřevo stejné velikosti. Zkontrolovat.

Sklo v kombinaci se zrcadlem, jak je v této tabulce, nelze zvolit velký nábytek "vážit",

9. světla, jasný, texturované tkaniny

Záclony. Vyhne dvojité závěsy, protože skvrnitosti prostoru. Ideální je třeba zlikvidovat jako rolety nebo žaluzie dát maximální soukromí, ale ne blokovat světlo.

Barvy. Bílým a surovým jsou barvy, které absorbují méně světla a odrážejí více světla. Ale pokud nechcete jemnou výzdobou, můžete zvolit pastelové barvy (tyrkysová, fialová, růžová); jeho účinek je podobný a zesílení barvy.

Čalounění. Vyberte si hladké tkaniny pro větší kusy a rebajarás jejich přítomnost. A samozřejmě, tím jasnější, tím lépe.

Potisky. Escógelos výhodně malé. A rezerva na detaily, jako jsou polštáře.

Textury. Hrát s nimi na polštářích, plédy, ložní prádlo. Spojuje lnu, vlny nebo sametové světlo. Odrážejí světlo a vytvořit svazky, které vám pomohou dát hloubku.

10. Rinse podlaha

Bílý nebo béžový koberec je jako kouzelná hůlka, aby se prostor bude zdát větší. Použít trik mini místnosti, pokrývající většinu z podlahy.