Bydlíte v bytě, jen pár metrů? Jistě jste si někdy myslel, že to je postaven proti vám. Nezoufejte! S racionálním distribuce, kompaktní nábytek a další tvůrčí vzhled, budou metrů ohýbat i dům tvůj vydávat optimismus. V případě, že metrů ve vaší domácnosti jsou vzácné, zapomenout na konvenční a organizuje prostor jinak. Pokud máte v úmyslu, aby se vešly standardní dům ve studii 30 až 60 m2, bude výsledek stlačit. Nábytek se stal obří a malé prostředí. Řešením je změnit měřítko a mentalitu. Používat prostředky k rozmazání hranice, mačkání centimetrů a vymýšlet atmosféry, které stimulují. V podstatě se jedná o nedostatek prostoru boje s otevřenou a flexibilní rozvržení, integrované a kompaktní ukládání a pro osobní potřebu a dokonce i scénografické dekorací. Ale vraťme body ...

Zůstaň se základy

 • Určuje, která nastavení jsou nezbytné: obývací pokoj? Jídelna? Kancelář? Materiál pro krytí ran? Nebo ložnice?
   
 • Definuje, jak velký by měl být každý pobyt jste si vybrali: co by mělo být více prostoru? Co může být minimální?
   
 • Vy rozhodnete, zda prostředí, může plnit několik funkcí: například v obývacím pokoji se stane, když v noci v ložnici; nebo je-li v jídelně s rozkládacím stolem, stůl se může stát, že odpoledne.

Buďte kreativní v oblasti distribuce

 • Vymyslet amplitudu, opticky integruje celý dům. Myšlenka je, že oči a světle obíhat nerušené metrů ohýbání.
   
 • Chcete-li prostor pohodlné, velkorysé respektuje drah krok (0,80 m minimum).
   
 • Ve studiích 30 m2, v ideálním případě každé místnosti, kromě koupelny, jsou spolu. Nerovnosti stropů a podlah, osvětlení, koberce a barev vám pomůže definovat více oblastí v průsvitné všechno.
 • Od 40 m2 je možné stanovit dobře umístěné divize s nízkým nábytkem.
   
 • 60 m2 můžete přidělit prostor pro samotné ložnice. Ale snižuje oddíly na minimum, a pokud je to možné, nahradit je s nástěnnými skříněmi a intercom samostatných místností s velkými otvory nebo correderas- a zda pevně prosklenými stěnami, které lze uzavřít s žaluziemi nebo žaluziemi.