S více sezení, nového studijního koutem a dekor inspirovaný podhoubí. Jedná se o nový salon Nuria. A Nuria nemůže uvěřit. „Byl to nezapomenutelný zážitek. V obývacím pokoji vypadá jako jiný: chladič, jasnější, plný života ...

A to vše díky mé sestry! byla to ona, kdo mě povzbudil požádat o pomoc. My, když jsme přijeli, jsme si uvědomili jako první, že je nutné zvýšit počet míst k sezení a je volit, neváhejte: museli být bílá a lehká, takže umístěte dvě křesla Ikea, které se zdají být na místě nyní obsazený ,

Máme rozšířit obytný prostor a umístíme malý stolek a odkládací stolek obě novinky z Banak- mezi pohovkami a křesly. „Bylo to skvělé. Ta část obývacího pokoje je Více ... kolo, lepší hotový a veselejší, „popisuje Nuria. Velký pruhované koberec, kterou dát pryč, dokončí rozkládací plochu. jsme se také poznamenat, že prostor za pohovkou bylo trochu smutno a těžko použít. Poté, co několik kol navržených by vytvořit studijní roh a vypadalo to skvělý nápad. Vybrali jsme velký dřevěný stůl Banak, který je ideální do zad, a rád, že na podlahu s bílým kobercem Naturtex. „Podlaha v domě je příliš tmavý a koberec zasáhla dramatickou změnu. Je osvětlen celý prostor, „říká Nuria.

Dále jsme přidali několik kapek prádla okno s -z Daniel křižák, nyní více oblečení a dělá nejvíce útulný koutek. „To mě nikdy nenapadlo umístit psací stůl tam, ale pravdou je, že chcete pracovat s výhledem na moře,“ vysvětluje potěšen. A dům, který se nachází na východním pobřeží, má nádherný výhled na Středozemní moře, které se stávají hosté tohoto velkého sálu výjimky. 

„To je ale změna!“. Byla slova Nuria v její nové salonu. Dosáhneme umístěním v obývacím pokoji dvě křesla Ikea se dvěma stolky a Banak pruhované koberec. Také jsme vytvořili pracovní koutek za pohovku. Tam Banak klademe stůl a koberec Naturtex. Nakonec jsme se oblékat okna s kapkami Daniel Cruzado. 

Co vás přimělo změní vzhled více efektní? Sdělte nám svůj dojem na základě připomínek v tomto článku. 

Nebo se vrátit na speciálním ‚Setkání s jídelním obnoven kabinetu‘.