V minulosti, jsou praktické a krásné. No tak, kdo má všechno. A přestože chodníky jsou nejstarší nábytek lidstvo, stále hvězdy kusů díky své výhody. Lavice z první na záznamu patřil k nekonfliktní egyptských faraonů. V roce 1925, Mohamadien Ibrahim náhodou narazil na hrobky přičíst královny Hetepheres (XXVI století před naším letopočtem), kdy byl fotit u Velké pyramidy v Gíze, je jedním z nejstarších nábytku, které zaznamenané: chodníky , Ve stejném roce, Howard Carter objevil hrobku faraona Tutanchamona (XIV století B. C.). Díky židlí, křesel, stolů, postelí a truhly, které byly nalezeny v těchto hrobů jsou známy techniky, ozdoby, materiály a vzory Egypťané používané při výrobě nábytku.

Galerie, 12 fotek
BANQUETAS 10 důvodů, proč milovat

Veškeré informace, které máme o řecké nábytku byly získány prostřednictvím studií prováděných na brýle a keramické desky, reliéfy a pohřebních reliéfy. Nicméně, dnes jeden z nejznámějších židlí designů je způsobeno právě této civilizace. Prostřednictvím tohoto návrhu je možné učinit závěr, že struktura řeckého nábytku byla jednoduchá a velmi navržena pro pohodlí lidského těla (známý ergonomie). Jiné řecké vzory jsou diphros nebo s hlubokým výstřihem stolička, Velkou pradědeček z našich chodníků! byly také použity Roman, byzantské a středověké evropské civilizace chodníky Sedadlo každodenní nábytek.

white čalouněné lavice v vestidor_00449820

Barokní umělecké směry, jako hodu fantazii se starala o věci, zdobení svých nohou, kroucení a čalounění sedadel s luxusními tkaninami. V současné době, funkce dělá proud návrhů všeho druhu, od minimalismu do více klasických estetických řešení, jako dekoraci, v němž jsou začleněny. Nábytku milujeme, jenom musíme vidět, jak ozdobit a dát přidanou funkcí na úpatí lůžek v našich zprávách. Také jsme zjistili, v předsíních, šatny a salonky. Dokonce i v koupelně! To jsou důvody, proč jsme rádi, vášnivé a bláznivé chodníky:

1. Vzhledem ke své univerzálnosti a lehkosti

Jsou lehké, schopné fungovat jako další sezení v místnosti nebo v ložnicích a vstupy descalzador dílů. Díky tomu lehká, nezabírají vizuálně a může být snadno přepravovat kdekoli to bude potřeba.

2. Pro zvýšení praktičnosti na lůžko

V nohách postele je snad nejčastějším místem. Zde trvat několik osobností, ať už jako descalzador, které podporují sloužící romantickou snídani nebo jako regálové plédů, přikrývek nebo knihy. Jsou dokonalým doplňkem pro chutné a útulné posteli.

3. V hale: vstupy (a výstupy) Triumphal

V předsíni, nemohou být ideální. Máte-li prostor (úzký bench měří jen asi 35 cm hluboko od 100 cm dlouhé a vysoké 50 cm), neváhejte: dát obrubník na chodbě.

šňůrky na lavičce recibidor_00411715

Descalzarte bude sloužit k pohodlnému dostat domů nebo CalzArte opustit, odejít tašku nebo sáček nebo objekty, které chcete mít, takže si nezapomeňte.

4. Ve společenské místnosti, jsou multifunkční

Je to místnost, kde je jeho použití chameleonic. Může být použit jako dodatečný sídlo, když navštíví, nebo fungovat jako konferenční stolek. Vše, co je dva na jednoho, slyšte!

5. Chodníky v koupelně, co je to skvělý nápad!

Ve verzi XS, stolička ve vaně, může být řešení. Jako polici sušičky pod dřezem nebo sprchou lavici, který také dal hygienické výrobky, které používáme, lavice v této místnosti je vysoce doporučeno.

6. Chcete-li dokončit obvazu

Pokud máte velké štěstí, které mají prostor věnovaný oblékání doma, dát dotek půvabu a funkčnosti s stoličku. Zde jsou čalouněny s prošívanou trendu. Bude ústředním bodem CalzArte nebo opustit šaty při výběru oblečení.

7. Chodníky ukládají styl

Jak můžete vidět v naší galerii, chodníky mohou mít tisíc a jednu tváře. Moderní, klasické, čalouněné, dřevěné, s nebo bez ukládání ... Tyto návrhy jsou tak rozmanité a krásné, že jejich přítomnost bude znamenat styl. Podle tónu, nebo tak, jak si vyberete, budete dát prostor podívat či onak. Podívejte se, co odrůda je!

Vztahující se k tomuto článku

vintage pohodlné: 10 důvodů, proč milovat

Můžete také spadají

vintage pohodlné: 10 důvodů, proč milovat

8. Ať žije recyklace!

Chcete-li se zaregistrovat recyklaci zdravé módní, jít výběru modelu staré lavice, ze kterou najdete na bleších trzích nebo aukčních síní. Nech ji s vadami, které delantan žil minulost a obnovit jej podle vašich představ, retapizando nebo lakování. Budete mít skvělý čas a získat jedinečný kus.

9. Dva lepší než jeden

proutěné lavice v salon_00435989

Jeho škála opatření umožňuje více kombinací. Chcete-li více univerzálnost použití, rozhodnout se pro dvě malé stoličky místo prodloužený. Jste schopni dát dohromady, zvlášť pro konkrétní použití v jiných místnostech v domě nebo distribuovat jeden před druhým. Vy rozhodnete, kompozici, která nejlépe vyhovuje čas a místo.

10. Extra Storage

Existuje lavice se sedadly, které se otevírají najít dostatek finančních prostředků k záchraně polštáře a plédy postel. Extrafunctional! Pokud je vaše stolice nemá tento design, který umožňuje ukládání, dal pod košem a odcházejí.

Galerie, 12 fotek
BANQUETAS 10 důvodů, proč milovat

Zadá galerii a uvidíte, jak krásné a praktiky. A říká se, že obrázek vydá za tisíc slov, a tyto snímky budou vám nakonec přesvědčí. Dáte stoličku ve svém životě.