Víme, že první dojem je klíčové. A doma, celá ta odpovědnost spočívá na přijímači. Takže víte, obnovit nebo zemřít: je na čase změnit vzhled vašeho lístku nebo Ano. I v případě, že s penězi! Neexistuje žádná omluva, protože tady máte 3 Super stylové nízké návrhy na převedení do nákladech plis Plas. Budeme mít premiéru?

Papírové stěny (Rozpočet: € 121)

Hala s tapetami, police, kobercová vlákna a rostlinné věšáky

Vintage fashion zachránil od zapomnění. Tapety si získal své místo v interiéru a udělal dupání u silných originálním designem, který chopí ilustrace. A to není ani potřeba empapeles celou stěnu! S jediným proužkem jen o změnu okamžité vzhled. Umístěte ji ve vodorovném směru v úrovni očí. Klíčem k úspěchu: Podívejte se na jeden, který lze přizpůsobit, takhle marquitos, kde se vaše fotografie budou velké a kde si dát poznámky pomocí post-it nebo lístky slepené s oboustrannou páskou nebo tepelné lisování scrapbooking. Co chcete malovat? S dostatečným předstihem! Otázkou je, opustit své razítko.

nákupní průvodce

 • Tapety: 39 €. Je přizpůsobitelný konstrukční Graham & Brown, La Maison.
 • Hřady: 6 €. Norman Kodaň modely Nordicthink. Najít podobné Leroy Merlin (2 € / u).
 • Police: 52 €. Je IKEA EKBY (40 €) modelu. Konzolemi EKBY potřebovat tři modely Lerberg (4 € / u).
 • koberec jako La Redoute (24 €).

Využívá přízemní prostor s malou obývací stěny a závěsy v různých výškách. Nejnižší jsou ideální pro kabelky, šátky, nebo dokonce pro ty nejmenší praxe autonomii a opustit své kabáty bez vaší pomoci. To zní dobře, ne? Doporučení: vybrat závěsy stejnou barvu jako stěny, takže chodba bude zdát větší a zdůraznit skutečnou hvězdu scény: tapety. Dokončit vzhled s příslušenstvím podle vašich představ. V tomto případě koši Zara Home (40 €) a neceseres hmoty.

Se spoustou uměleckých (rozpočet: 333 Kč)

Složení sál s tabulkami, kobercové rostlinná vlákna, dřevěné lavici a paragüero

Jednoduchý, ale velmi resultón! Je to velmi jednoduché, uvidíte: vybrat několik snímků a vytvořit umělecký prostředek na stěně sálu. Takže váš rozpočet není střílet rámy tapety, balení nebo scrapbooking (tam jsou opravdu roztomilé). Klíčem k němu je dobré je, že ačkoliv vzory jsou různé share tóny, jako v tomto případě zelené vody. Jeden trik: Než začnete visí obrazy -to Nedopusťte, aby do zdi jako testovací colador- složení s šablon deníku vyfotit vidět, jak to vypadá, a pokud se vám to líbí, to máte!

nákupní průvodce

 • Marcos: 78 €. Model Norrlida, Ikea (13 € / u).
 • Tapety sbírka Room Seven Travel Memories, coordonné. Můžete použít scrapbooking papíry o rozměrech 30x30cm a stojí 1 € / u.
 • Lavice se čtyřmi zásuvkami Kupec benátský (200 €). Najdete jednu podobnou Maisons du Monde.
 • Keramické stojan na deštníky Chata Malý dům (49 EUR).

Samozřejmě, že symetrické prostředky dávají větší smysl pro pořádek. Ale pokud umění je vaše věc, jít na několik obrázků různých velikostí a pověsit ve volném složení. Dotčená nábytek, ať už na víceúčelových bank, včetně zásuvek, jako je tento, a vyhrát v pohodlí s polštářky-mat Zara Home (30 € / u). Zelený přehoz je Teixidors a koš Materia.

Cálzale socket (Rozpočet: € 371)

Hala s obložení,, závěsy, koberce a dřevěných rámech

„Dejte si pozor na zdi!“. „Ty ruce pryč!“. Eliminuje tyto výrazy vašeho jazyka a přijde domů a uvolnil tím vysokou obložení,. To bude chránit stěny a zdobí okamžitě bez odečtením metrů. V ideálním případě: pokrývající 1/3 výšky stěny. V případě, že strop je vysoký, asi 120 cm skvěle. Kromě toho, že je velmi snadná instalace, takhle Orac Decor zajištěny lepidlem. Pro udělení dokončení Nejlépe ho s nižšími soklem a lisování nebo vyšší baru. A pokud dáte lopatky vzpřímenou pocit získáte výšku v hale. Co budete potřebovat ramínko? Za stejné zásuvky selhání, například na horní lištu, umístit on-line ramínek.

nákupní průvodce

 • Obložení,: 206 €. Provádí se s zásuvka 15 cm a lamel 17 cm x 2 m vysoká (se nařezaly do 120 cm) a tvarování. To vše ORAC DECOR (103 € / bm).
 • Ramínka: 65 €. Jedná se o Otranto, ale najít podobné hotely ve městě El Corte Inglés (13 € / u).
 • Fotografie: 100 € cca. Materia rámy jsou v recyklovaného dřeva, ale lze nalézt v Natura domě od 10 € / U.

A protože jsme se dát obložení,, ať se podívat! Malování zdi jiné barvy pro kontrast. Konečně, vybrat, co si přejete, aby zdobí horní stěny: obrazy, hodiny v různých časových úseků, černé a bílé ... Určitě už máte něco na mysli! Stoličce, com toho Kupec benátský, je kousek k dokončení vzhled a má podpěru.