Nainstalovat vysoký sokl, výměnu lampy, parkety obnovit ... Navrhujeme 12 Změny v rozsahu maximálně 1000 Kč, aktualizaci a zkrášlení domu.

Není třeba investovat hodně peněz reformovat dům. někdy malé "dramatické efekty „může způsobit radikální změny a vštípit stejnou dobu, osobnost do interiéru.

místo římsy

Bílá římsa zdobení změna barvy stěny je velký dopad.

Před výběrem ji oceňuje výšku stěny. Pokud je standardní (2,55 m), slouží 1. října cm. Pokud žijete ve vysokém stěnami patra (2,90 až 4 m), vyberte tvarování 25-30 cm. Myslí si, že když ve stropě, vypadá menší. Který jste můžete umístit sami (10 cm náklady mezi 8-12 € / délkový metr; ražené 25 cm, cca 30 - 40 €), ale pokud chcete, můžete si najmout odborníka, který bude účtovat 10 € / délkový metr. Můžete také umístit růžici (35-120 Kč / kus plus 40 € / umístění). Jak dlouho trvá instalace? Pár dní po místnosti asi 30 metrů.

Instalovat zásuvku

A vybrat to vysoko. V místnosti se zdají jiného a také bude chránit stěny. To mohou být vyrobeny z různých materiálů, ale v poslední době Lakovaná DM bere. Prelacan a lakování ji a učinit povrch doma. Můžete také esmaltarlo nebo lacarlo zbraň, ale cíl je chudší. Cena? soket 35 cm vysoká DM 16 mm silné stojí asi 35 € / bm více lak (15 € / m lineární). Pokud jde o čas, obložení, příprava dílna pro 200m lineární zásuvky podlahy trvá asi šest dnů. A měsíčně za umístění, nastavení a lakování.

Načítá parkety

Pokud máte kvalitní parkety, ale má 10 let a více, obnovit. Budete muset opustit nábytek pro čtyři dny polské, utěsnit a dřevní hmota (s matnou povrchovou úpravou se nosí). Tento proces stojí cca 26 € / m2. Pokud dáváte přednost pro změnu parkety, sázku na olejovou úpravou: Není potřeba leštění, takže obnova je mnohem pohodlnější a ekonomičtější.