Ve stínu aromatického glycinu, lila oblečený tabulky čeká hosty se světlem a osvěžující pokrmy. Tato venkovní bufet je romantická návrh vychutnat lahodnou den venku.

To přišlo dobré počasí, a to je čas žít plně v zahraničí. Chtěli byste uspořádat lehký oběd venku? Navrhujeme, abyste shromáždit svou rodinu nebo přátele na zahradě a překvapil s originálními recepty a velkolepé dort s ovocem a květinami. Myšlenka je, že každý může sloužit co se vám líbí a ochutnat při chatování tiše.

Před vaření zdobit

Ale dříve, než začnete vařit, vybrat nejlepší místo pro nastavení tabulky. Všimněte si, že pokud jste v blízkosti kuchyně bude jednodušší podávat jídlo a musí být pod krytem, ​​takže to zůstane déle čerstvé. Vybrali jsme železný veranda, který v tomto okamžiku se vztahuje aromatickým glycinu. Jeho fialové květy byly naším zdrojem inspirace při výběru ubrus, stolní doplňky ... a dekorace receptů, s květinami jsou protagonisty. Všechny pokrmy jsou podávány formou bufetu v době, a jsou umístěny na velkém stole, zdobí dvě kytice z pivoňky, růže a voskové květiny.

Dvoupatrová pasteleras zdroje použité pro prezentaci jednotlivých částí, která se podává v pohárech nebo zabalené do hedvábného papíru. A spolu s vázy s květinami a dort, doplní stůl a vyhrát více efektní.

Pikantní jídla jsou lehké a letní: studená hrachová polévka s koriandrem a mátou, miniquiche cuketa, brokolice a slaninou válců nebo krevety, avokádo a špenát. A ... autentické recepty sladké dobroty. Fresones K granita pomůže snížit teplotu a obnovit patře, sýr pěnu s červenými plody a letní koláče, samozřejmě, zdobené květinami.

Jaký recept si troufáte? Řekněte nám v komentářích tohoto článku.