Chcete-li zvolit ideální pro vaši kuchyňskou podlahu, zatímco s přihlédnutím ke kritériím hygieny a trvanlivosti, bude muset vzít v úvahu složení, barvu a materiál, protože každý styl vaření odpovídá daným materiálem a existuje spousta z čeho vybírat , Například, pokud zvolíme podlahu pro rustikální kuchyně je zřejmé, že podlaha z přírodního kamene nebo dřeva udělá perfektní, ale pokud jste se rozhodli pro jednu porcelánu doporučujeme jeden matný, mírně drsné a kamenité důvody. Barvy jsou závislé na převládající tóny v kuchyni, ale nikdy nesmí krást do popředí nábytku.

Pokud se jedná o barokní kuchyně doporučuji používat tmavé dlažbu, pokud různé části mohou být lépe usměrněného desce a s jednoduchými, ale viditelné motivy na kusy. Bylo by kamennými nebo porcelánové dlaždice, dřevo nebo žádný souvislý chodník v tomto případě doporučuji. Místo toho, minimalistické kuchyně je ideální pro kontinuální podlahové leštěný bílé nebo světle šedého betonu (pokud se hodí s barvami kuchyně) nebo velkoformátový 90x60 matné bílé porcelánové dlaždice, zřejmě napravit palubě.

Pro kuchyně průmyslového charakteru, tedy s lavičkami z nerezové oceli, ideální půda je leštěná betonová podlaha, ale jemně opustit vidět nějaké vod, něco nedokonalá úprava. Bylo by také linoleum.