Tkaniny na patře, světlé prvky, nábytek glamour ... jsou detaily, které zvyšují kvalitu dekorace a dělají dům je jednoduše elegantní. We jít s vámi. 

Velvet tkaniny

Velvet je král elegance, pro její hedvábně hladký pocit a lesklý a měnícím se povrchem. Jeho „starý“ vzhled v kombinaci s trendy barvách, jako je fialová, červená nebo modrá, přináší sofistikované poznámku. Aby nedošlo k přetížení, nepoužívejte velké kusy, ale pomocné a doplňky. Pokud jsou používány v čalounění, vybrat to s mírou odporu od 18.000 Martindale cyklů, takže se nenosí (budou poskytovat tyto informace v prodejně).

jemné tipy

Sada ubrousků střelou z dost dát tabulku (iv denně) háčkování zvláštní nádech a péči. Kouzlo ručně vyráběné věci nikdy nepodaří.

záclony klapka

Není třeba měnit záclony právě dokončoval dno s těžší a intenzivnější barevné tkaniny, okna získat přítomnost. Klíčovým detail: závěsy necháme uležet 15 cm nad zemí.

Šaty na jídelní stůl 

Nejen prohlížení tabulky příležitostech, to každý den. Pokud uděláte ubrus pokrýt ji na zem, celý styl jídelní vítězství. Klíčem k úspěchu je vybrat si kvalitní tkaniny, přírodní a se spoustou hmotnosti. Můžete také hrát s překryvy a kombinovat prosté a potištěné tkaniny. Aby byla zajištěna harmonická výsledek je lepší než sobremantel je hladká a použít tkanina květ, tlustší, pro bajomantel. 

Jeden trik style: opakuje tón reliéfní tisk květiny vrchol.