Co se vzdávám, pokud není k dispozici dostatek m? Reagovali jsme na 20 nejčastěji kladených otázek s řešením, které pracují a hrají ve prospěch prostoru. Pozor!

1 Rád bych otevřený prostor, ale soukromí

Vzhledem k tomu, někdy budete potřebovat, že zůstane vzájemně komunikovat, a někdy ne. Pokud si chcete užít intimity bez ztráty amplitudy, sázky na mobilních separace. To je to, co INMATu Architecture doporučuje: „Vyberte si flexibilní přístup, který snadno změnit“ Jsou nejúčinnější? Posuvné dveře s counterframe, příčky přechází z neprůhledné na průhledné nebo skládacích obrazovek.

Galerie, 20 fotografií
SPACE PROVOZ: 20 vítězných nápady

2. Jak mohu získat amplitudy?

Nůžkami. To znamená, že snížení počtu pobytů na minimum, tak, aby byly větší. Není to o tom dát celou místnost, ale sjednotit a sdílet několik funkcí. Jídelnu je možné integrovat do kuchyně, kuchyňská linka součástí obývacího pokoje a obývací pokoj vítají studie. Pocit prostornosti je vytvořen, když není tam žádný vizuální bariéry.

3 další prostorné pokoje, s dostatečným osvětlením

Felipe Araujo a návrháři interiérů Daniel Pérez de Egue a Seta nám nabízejí výzvu: „rozděluje prostor se světly různých úrovních a výšek a uvidíte, jak se dům stává širší.“ Jeho složení a stropní světlo, které nepřímo koupe obvodové zdi, jindy a stojan pro práci nebo čtení, a spodní nosníky, které vytvářejí světelné skvrny a oblasti použití, a násobit prostor.

4 je tmavé barvy trpaslík?

Je to všechno o rozsahu a umístění. Tajemství je snížit dopad tmavých tónů je v jedné stěně. Ve světlé místnosti, ideální je okno, protože tím barevného podsvícení, nesnižuje denní světlo. Ve stísněných prostorech, vyhrazuje intenzivní barvu na zadní stěně, protože životní prostředí bude vnímáno mnohem širší.

5 A sofa, že nezabírá mnoho místa ...

Bez ohledu na to, jak malé místnosti, chcete sofa je velký. Jiná věc je, nechcete, aby znovu prostor. Pohovka vždy známá jeho přítomnost však snižuje jeho hmotnost v případě optických nohy, přímky a plné barvy, místo velké tisky. Zvolíte-li kola lze také snadno přesunout vás. Můžete si vybrat modely jako „L“ zabírat méně než dvěma rozkládacími dvě a tři místa, a nabídnout stejný počet míst.

6. Jaká je minimální prostor pro knihovnu?

Ideální je mít širokou knihovnu výjev na 1,50 m široký a 0,30 m hluboký a asi 2 metry vysoký. To je užitečné a pohodlné, který má nastavitelné police, měnit výšku. A je vhodné schovávat se pohybující fronty tak, že knihy jsou na dosah ruky, ale z dohledu. Bílé tóny a sklo se také sníží vizuální dopad.

7 Můj gauč je mini, co mám dělat, když mám hosty?

Rozbalte. To neznamená, že nákup většího pohovku. Budete muset pěstovat občas pojmout více lidí jen. „Proč ne přidat univerzální a mobilní sedadla ke změně místa a funkce? Může trvat židle a další židle od zbytku domu, včetně zvenčí v případě, že velmi dobře odolávají povětrnostním vlivům, „říká designérka Teresa Calero.

PUF s dekou přes

8 I &# 39; utopit&# 39; Velmi uzavřených prostorách

„Vytvořit pro interiér a exteriér výhled.“ Odpověď je dána haličské architekta Iván Cotado. A jak: „Kdykoliv můžete otevřít prostor ke slunci, aby zachytit světlo a horizont. A staví vnitřní perspektivy, s otvory mezi místnostmi a zrcadel čelí okna, aby světlo, krajinu a výhled do vnitrozemí.“ Trik? Podsvícený instalaci systému Windows, které poskytují dojem přirozeného světla do interiéru. Toto nepřímé osvětlení poskytuje pocit prostoru a vitality.

9. Který volbou pro jídelní stůl malé velikosti?

„Malá jídelna, velký stůl“. To jsou slova slavného návrháře Patricia Urquiola. „Dobrý kus vysvětluje přináší kvalitu na malém prostoru. Velký stůl se stává extra prostor, který může jíst a pracovat. A kromě toho, že podporuje rodinný život. "

10 Jak mohu odstranit jídelní m vyhrát?

„Před tím, než něco, je lepší, aby to dvojí funkci prostoru, měnit jejich polohu,“ říká architekt Juan José Pastor. Umístěte ji v kuchyni, a tabulky, je-li těžké, praktickou funkci jako počítadlo. Umístěte tabulku 1,30 x 0,90 m v rohu obývacího pokoje a mají jídelní stůl a psací stůl.

Vztahující se k tomuto článku

50 triky samotné & Quot, Pro a quot; mít větší prostor

nápady Expert

50 triky velmi "pro" mít větší prostor

11. Kde mohu najít desktop?

Vždy se můžete připojit desku ke zdi: je třeba 1,50 m dlouhý a 1,50 m hluboký -The prostor potřebný k vyhledání a používání stůl a židle. Pak se tabulka 1 metr široká a mít dostatek času na práci. Pokud je tabulka v centru, jsou však přesné o šest metrů čtverečních. Další myšlenkou je ziskové mrtvé prostory, například pod schodištěm, uvádění malý stůl, pokud je výška je správné, aby plynule.

12 Jak mohu uspořádat malou kuchyň, aby lépe pracovat?

„Čím menší je kuchyňská linka, plus je uloženo pořadí.“ Cíl tuto myšlenku: umístění tři základní zařízení v logickém trasy: na jednom konci, v chladničce; ve středu, dřezu a druhý konec, varné zóny. Je to perfektní linii práce a zabírá méně!

13 „Rozbalit" kuchyně bez skutků je možné?

S ozdobným úsporných opatření žádný prostor roste. Recept Susanna Postýlky Interiér je jít na neviditelnost: „hladké skříně s diskrétními uchy nebo bez nich, bílé a neutrální tóny, které integrují funkčně ve vesmíru“. To znamená, že ode zdi ke zdi a od podlahy ke stropu, jediné přerušení pultu.

Kuchyň s dřevěnou skříní malované

14 je pohodlné a lehké židle najednou?

Vybrané modely „bez područek a velmi ergonomické tvary“. Podle francouzského designéra Philippe Starck, to jsou dva požadavky, které musí splňovat židli zabírat minimální prostor v jakémkoli prostředí, a přivítat naše tělo dobře.

15 Jak mám držet nádobí v malém prostoru?

Vzhledem k nedostatku metrů, je to dost s modulárními prádelníku s párem přibližně 1,20 m široké a 0,35 m hluboký. Rozeznat pravé pozadí je zásadní. „Je absurdní dodává architekt Julio Iscar-získávat zásuvky nebo mnohem hlubší, než je nutné skříňkami. Oni skončí tím, že úložný malých chaotický a zbytečné předměty, které bychom ztrácet ze zřetele, a nikdy použít.“

16 S skříňky, které jsem jsem nestačí

Jedná se o univerzální problém, ale ve stísněných prostorech, musíte zaostřit větší vynalézavost. Klíčem k úspěchu je rozčlenit vnitřek stávajících, vytlačit co nejvíce z každého centimetru. Šatní skříně, police přidal (lepší odnímatelná) využít výšky a tyče a háčky na dveře. Zásuvka obsahuje postranní distanční. A plus? Kouzlo některých kuchyňských skříněk, které se skrývají uvnitř desek, které nasadit a drobných spotřebičů.

17 Můžeš prostě vynásobit koupelnu s distribucí?

Miki Campà nám dává klíče: Projekt kompaktně, který opustí volný středový prostor, snížit zdravotní péči na minimum a umístit zavěšené kusy, jako jsou nástěnné malby a vzduchových propadů. Má navíc? „Malé a kompaktní WC, velmi praktické, tak 46 cm hluboký,“ vnitřek Bagno.

18 A přední skříně v kuchyni?

„Znovu vynalézat distribuci a stanoví priority,“ navrhnout interiér Judit García Bustos a Julie od Trestrastos. Namísto vysokých skříněk, které sázejí na frontách jen 23 cm hluboké. Skrývají se jim s posuvnými dveřmi mít vše po ruce: můžete ušetřit z oleje a nádobím na zatahovací přední kapotě. Pod pultem, který se nachází jen zásuvky, ale vysoký, 80 cm hluboký a vyjímatelná.

19 Proveďte základní kroky pro ložnice?

Chcete-li mít pocit prostornosti, že nejdůležitější je, aby zajistily, že použití a cirkulační prostory jsou pohodlné. Alespoň listy průchody mezi 0,70 a 1 m okolo postele 1 m před čtení židle a mezi 1 a 1,20 m před šatníku a oblékat se.

Galerie, 20 fotografií
SPACE PROVOZ: 20 vítězných nápady

20 Jak lépe organizovat skříň

Tajemství je rozdělit a zdvojnásobit visící prostor. Vytvořit dvě zóny (pro vás i pro něj) a v každém, dal dva věšáky na ramínka na šaty a seskupeny podle typu a barvy. Smířit košile a saka, dolů, sukně a kalhoty, svetry a na policích.