1. Začněte s mapou

Dívka sedící na balkon

Než začnete umístěním nábytku, chytit notebook a tužku. Nakreslit malou mapu a vydělit zón: relaxačním prostorem, vodní plochy nebo místa k jídlu. Udělej si svůj seznam z musí vyprázdnit kufru auta pro nákupy.

2. Naplňte ji s barevným, život

Terasa k posezení a fuchsie malované stěny

Riskuje! Buďte odvážní! Vyberte si živý a intenzivní tóny, které vám připomenou, že je to v létě. Možná, že můžete malovat na zeď nebo dát vášeň červenými polštářky s odvážnými potisky. Nábytek a barevné květiny a rostliny mohou také pomoci zaplnit terasu barvy. Tvořivost k moci!

3. Ve světle měsíce ... svíček!

Stolování pod širým nebem s výhledem na moře

Stálé hořáky, lucerny, svícny či svícny, a to buď volba je dobrá. Přidat teplo, vytvářet intimní a přátelskou atmosféru. Dát je do skupin pro vytvoření světelných bodů v různých oblastech. A nezapomeňte dát Citronella svíčku, aby komáry!

4. Bez nábytku

Malá terasa s chill out prostoru

Vsadím se, že jste přemýšlel, „Jak to mám udělat?“. Klíčem k úspěchu je učinit terasa ve stylu chill-out polštáře nebo poufs, můžete je použít jako stůl nebo sedět. Ostatní položky, které nemohou nechat ujít, jsou houpací síť, je plocha trávníku protáhnout a koberce jít naboso přírodní vlákno.

5. výhled na vašich potřebách

Terasa s révy na mřížce

Pokud milujete sami sebe‘, umístil mřížky a zvolit různé popínavé rostliny, jako jsou břečťan nebo popínavé rostliny, aby přestat vidět šedou stěnu protějšího domu. Samozřejmě, budete muset počkat, zatímco roste. Další možností je bambus, velmi silná a s rustikálními prvky.

6. Dejte si slunce a dobrý život

Balkon s proutěném křesle

Houpací sítě jsou ideální a nejpohodlnější možnost. Ale pokud nemáte dostatek prostoru pro ně, stěny budou své spojence, protože to může instalovat přívěsek. Proutěné židle nebo oblast koberec a polštáře jsou další možností, kde si můžete odpočinout.

7. Grow byliny

Hrnkové rostliny a rajčata

Vyberte si za roh a dal tabulku se čtyřmi nebo pěti hrnce s různými bylinkami, jako je levandule, rozmarýn nebo šalvěj. Přinášejí svěží, příjemnou vůni a zvou, aby přišli a relaxovat. Můžete také rostou oregano, tymián a bazalku ochutit nádobí večeři na terase.

8. Zvedni to v mrknutí oka

Detail skříň komoda s polštáři a nádobí

Truhly a kufry instalované v různých koutech nebo vysoké a úzké místnosti nábytkem, pokud máte. Udržuje uvnitř polštáře, houpací sítě, svíčky a cokoliv, co může být poškozeny, pokud je ponechána venku a někdy až nečekanou letní bouře.

9. Aby co nejvíce volného času

venkovní jídelní terasa s dvěma přáteli jíst

Nestojí s terasou 24 hodin k dispozici a nemají plně využít. Pokud to neuděláte vy, vaši přátelé mít na starosti označit svůj program. Takže začít přemýšlet o všech těch činností, které se vám líbí dělat sám petit výbory nebo skupinami, a uspořádat je v detailu.

10. Nezapomeňte na grilování!

Grilování v rustikálním verandě

Grilovaná zelenina, grilované maso, ryby na grilu ... jistý dělá slintat myslet na nádobí, budete se ptát své hosty! Umístěte ji do rohu, kde se výpary nevstupují doma ani rušit sousedy, aby se předešlo problémům a dobrou chuť!