Závazek směs stylů, světlé barvy a přírodní květiny. Jsou dekorativní aktualizovat prostor bez ztráty návrhy teplo. Dáváme málo dotyky, které se stanou velké změny.

Mix stylů

Spojuje v sobě kousky z různých prostředí a mají větší dynamický a moderní prostory, které nebudou identifikovány s jedinečným stylem. Tajemství je, v souladu s Youtopia Iraida Domecq, aby se dosáhlo rovnováhy -plywood materiálů, skla, kovu a textilních pouze stylů, ale žádný převažuje nad druhou. Jak to udělat, „Vyberte si nábytek, který se vám líbí a mají skutečný charakter: oni povýšit sebe a dekorativní puls vašeho obývacího pokoje.“

Kusy jsou více přijímat lehátka, žijící druhé mládí a že jeho podobách přinášejí ženský dotek do obývacího pokoje a koženými křesly s. Silvia Trigueros a Celia Gomez, SelvAzul, kůže vždy poskytuje dekorativní znaménko plus, protože „důstojné stáří, má nespočet odstínů a také dává hodně osobnosti.“

Přidává také nepopiratelný dotek třídy umístit starožitná lampa v obývacím pokoji. Závazek lampy 50s nebo slzy modely, které firmy znovu vydána s novým designem a pevná konstrukce niklu. Chcete-li aktualizovat předlohy, můžete instalovat stmívače, které regulují intenzitu světla v závislosti na denní době.

Že krásné nedokonalé touch

Tatty, s barevnými změnami nebo velmi jasným žil. Když kus je starý, musí ukázat, jak to je, protože jeho krása spočívá ve stopách času. Od Youtopia, Iraida Domecq doporučená minimální výplně „že kabinet neztrácí kouzlo“. Rovněž zavázala dávat nové využití: jeden z kancelářského nábytku, aby sloužil jako knihovna, komoda jako oddělovač „nebo dveře na konec převedeny do tabulky.“

Hraje s texturami

Dlouhé vlasy polštář a dva samet, okrová a intenzivní tyrkysová. Na jasné, přímé pohovce textury hra je téměř povinná mobilita suma, což teplejší vzduch, a „zakulacený tvar“ gauč. Další myšlenkou je zrenovovat halu vzorovaný papír na zeď a jiné hladké na zbytek. Myšlenka Francisco Gonzalez, Gaston a Daniela.

 

A neutrální základní barva ...

Barvy Ano, a živější a intenzivnější aktualizovat obývací pokoj. Ale na správném místě ve správnou míru. Concentra nejintenzivnější tóny v některých dílů a příslušenství, vždy na neutrální bázi. Carmen Fernandez Jimenez, El Corte Inglés, zvolte „zelené mytí nebo fialové, červené“ aktualizovat obývací pokoj, čalounění rozkládací, například. Pokud jste se odváží do nich nevstoupí na pohovku, polštáře také pomůže „skvrnu“ na životní prostředí a mají tu výhodu, že jsou snadněji obnovit. Francisco Gonzalez, Gaston a Daniela, jsou ideálním doplňkem „uklidnit obě rozkládací intenzivní barvu, dát život do čalouněného kus v neutrálním tónem.“ Jeho trik uspět v jejich počtu je kladen právě jedním z míst, které má pohovku. To znamená, že loveseat, by umístil tři polštáře a hrát si s jejich tvarů a velikostí.

A ještě jeden tip: false hladké nebo texturou čalounění, je nejlepším řešením pro ty pohovky. No „unavený“, jakož i potištěné látky a jsou odolnější vůči skvrnám a poškrábání

Designy pro malé

Otisky jsou třešničkou na ozdobu, podle Francisco González de Gaston a Daniela. Rezerva na polštáře, a pokud je to možné, že jejich motivy jsou malé. Pokud jde o návrhy, květiny a botanické témata jsou v trendu, ale vždy na jasném základě. Existují dokonce i firmy jako Sanderson, který reedit staré modely s moderních barvách: fialové, modré a karmínově červenou barvou.

  

květiny oživit

Nechť přírodu do domu. Nejenom, že to přinese nádech barvy a dynamiky, také vám pomůže obnovit s minimální investicí. Tato směs je také uložena na rostlinách: bezstarostné kytic, které spojují nejen různé květy jsou neseny, i barvy jako oranžová a růžová.

Chcete-li dát nádech svěžesti, náš ředitel styling, Conchita Crespo navrhuje žádné kytice dělat a hrát si s krásou a zelených odstínů. Takže můžete kombinovat intenzivní zelené listové magnolie strom s hnědými odstíny dubového listu či eukalyptu šedých tónů. Také mějte na paměti, že zatímco kytice vám trvá týden, zelená trvá dvakrát, pokud si snížit stopku a výměně vody. V salonku ideální je, aby tři body zelené v tabulce, na stolek a konzolový vždy v poměru k prostoru.

A dát čerstvější dotek, vytvořit centra s různými barvami a hrát si s krásou zelené. Smíchejte magnólie listy, dub, eukalyptus ...

Detaily, které záleží

Nepodceňujte schopnost detailů dát život do vašeho obývacího pokoje: knihy, svíčky, suvenýry, kousky dědictví ... ne o vyplnění prostor, ale zdobí „s objekty, které odrážejí osobnost člověka, který žije“ jako je vnitřek Luzio, řekl Victor Henry. Chcete-li uspět, sbírat předměty, které sdílejí materiály nebo barvy získat vizuální konzistence, a mají stejný tvar stolu nebo skříně, na kterém odpočinku.

 

Jakou radu byste najít nejužitečnější a dekorativní? Dej nám svůj názor v komentářích tohoto článku.