Nyní je ten správný čas, žijete ve městě, a zdá se, že všechny květiny a rostliny terasy, balkóny a květinářství a naparovat, když budete trávit s nimi. No to je čas, aby jim čelit a zobrazit je na svém balkoně mohou vypadat ještě lépe. Vyberte si den (dnes?, Zítra?) A naplnit svůj vnější prostor rodinný život a barvu. Vytěžit maximum a užijte si mini soukromou městskou zahradu.

Postupujte podle těchto jednoduchých pokynů a přeměnit jej:

1. listnaté rostliny

Malá terasa se sedací soupravou a rostlinami

Bez nich nebudete dostat. Tvoří základ, ze kterého se začít stavět svou malou zahrádku. druhy odolné závazků větru a slunce a nevyžadují přílišnou péči, jako fíkus, planiky nebo aloe vera. Dokonce si můžete dát malý strom jako citron nebo kumquat na jednom konci.

2. květiny, dotek barvy

Detail s hortenzií

Vaše zahrada mít harmonie barev, chromatický závazek rozsahu jako je růžová, fuchsie a bílé nebo lila, fialové a fuchsie. Vyberte si mezi 3 a 5 různých druhů na svém balkoně. Radosti, petúnie a hortenzií jsou ideální i kvetou v různých barvách.

3. vůně

hrnkové rostliny

Pokud máte to štěstí, že mají okno s výhledem na balkon s malou římsu, můžete si dát v tomto prostoru některé aromatické byliny, jako je bazalka, oregano a levandule. Intenzivní vůně, která vás přenese jistý pole pokaždé, když jdete ven na balkon nebo otevřít okno.

4. Vezměte zeď

Balkon s révy

Vinice jsou jistě nezbytné, rostlina, pokud chcete, aby se váš balkonem do zahrady. Využijte veškerého prostoru kolem dveří nebo okna a naplňte ji zelenou. Můžete to udělat tím, že instaluje mřížku nebo staré palety, kde se bude šplhat rostlinu.

5. zábradlí, průvodní dopis

Zábradlí s hrnkových rostlin a květin

Jedná se o místo na disku vidět z ulice. Takže kvetoucí rostliny umístěny zde. Chcete-li využít všech prostor, můžete vytvořit různé úrovně: jednou nižší, na úrovni terénu, s květinami závěsné květináče a další předměty s pohyblivou hrnce ukotvení bezpečnostních systémů.

6. Vytvořte různých výškových úrovních

Terasu s rostlinami a malými stromky

Využijte hrnců různých velikostí získat výšku a cítit svěží zahrady. Můžete zásobník hrnkové rostliny různých velikostí. Můžete také použít malou stolice a místo rostlin na vrcholu.

7. Macetas udělat sami

Detail venku s malovaným květináč a svíčky

Tam jsou balkóny na všech klasických hliněné hrnce. Tak, aby to jiný dotykový proud a recykluje hliníkových plechovek, malovat je v jasných barvách a proměnit je v unikátních květináčích. Dřevěné ovoce boxy, holinky nebo staré pneumatiky mohou být také alternativou k tradičním plantážníků.

8. teplé osvětlení

Detail stůl venku s lucernami

Pokud máte to štěstí, že slunce osvětluje svůj balkon po většinu dne, solární světla instalované vytvořit intimní a osobní atmosféru. Pásy světla jsou tou nejlepší volbou. Dva nebo tři svíčky lucerny bude také vám umožní vytvořit tuto zvláštní atmosféru.

9. vyzývá nově příchozí

Birdhouse venku

Umístěte jeden nebo dva dřevěné domy pro ptáky, aby mohli hnízdo na svém balkoně a přinášet radost a vitalitu vaší městské zahrady. Můžete také dát malé fontány mít místo k pití čisté vody.

10. Vlastní rohový

Balkon podlahy, křeslo a stolek

Již máte všechny prvky potřebné, aby se váš balkonem v malé zahradě. Teď už stačí nechat trochu místa na místo stůl s několika židlemi nebo mini lehátko jít vychutnat večeři, nebo společnost s dobrou knihou.