Chtěli byste si salát z těch, kteří mají tolik chuť, která by nebyla ani aliñarlas chybí? Pokud máte rádi zeleninu a čerstvé zeleniny jsou vždy dobré, proč ne růst je ve svém vlastním domě? Jen roh na terasu, balkon nebo terasu na stůl a začít růst rostlin, co se vám líbí. Hlávkový salát, rajčata, mrkev ... To je opravdu kilometr nula!

Zde vám říct, jak sázet, pěstovat a distribuovat své oblíbené ovoce a zeleninu:

mají pocit,

Přináší dobré odrůdy získat více ze zahrady. rostlinných druhů "pomůže" sebou k růstu, as touto kombinací papriky, rajčata, lilky ... Navíc vizuálně mnohem atraktivnější.

Užijte si léto

Sbírat ovoce v létě máte zasadit na podzim (mangold, salát, mrkev) a v zimě (lilek, papriky, rajčata). Ředkvičky mohou být pěstovány po celý rok.

Aromatický zásuvka

Pokud tabulka kultura má další zásuvku, využijte rostlin aromatický. Hand mít zdravé a čerstvé koření a budete dosáhnout přirozeného insekticid. Pokud tomu tak není, můžete vytvořit malou mezeru a umístit je do rohu stolu.

Kultivace stůl s bylinkami a sprchou6 byliny, které můžete pěstovat

  • Petržel. Roste dobře na slunci nebo částečném stínu a potřebuje častou zálivku. Odolává chladu.
  • bazalka. Musíte bez nadměrného tepla a vlhkosti. Malý list je dobrý repelent proti komárům.

  • tymián. Roste na slunných a suchých půdách a vydrží zimu velmi dobře. Ideální pro infúze.

  • máta. Nemá klást příliš mnoho slunce a je vhodné ji pěstovat sám, protože to je velmi invazivní.

  • rozmarýna. To vyžaduje minimální péči. Ideální jako kulinářské koření a jako přírodní osvěžovač vzduchu.

  • levandule. Budete potřebovat alespoň 6 hodin slunečního svitu denně. A to se nejlépe daří na dobře odvodněné půdě

Chcete-li získat maximální výkon, mějte na paměti, načasování pěstování rostlin. Podívejte se milujete a zjistit, co je ideální měsíc pro výsadbu. Mít zahradu je terapeutická, pro péči o rostliny relaxuje. Ale je to také skvělý způsob, jak pro děti naučit, jak pěstovat zeleninu a ovoce se také stát zodpovědný za jejich péči a vychutnat si rodinnou aktivitu.

Pokud jste zadali chybu, tady je návod, jak zasadit zahradu. Žijete ve městě? Pak si nenechte ujít všechny tyto myšlenky vytvořit vlastní městskou zahradu.