Každý rok to samé: leden 1're vše jako blázen naplnění našich nově uvolněných plány na Nový rok agend a zajistit, že tentokrát budeme plnit své dobré úmysly. blažený Blue Monday: první kámen na silnici pak. A i když se nám podaří úspěšně překonat, je fakt, že den už není součástí jednoho z nejznámějších tratí: leden nákladů zatracených.

No letos nebude! V letošním roce budeme vstát z naší silnou stránkou: našeho domova. Dobře, nemáme cent přinést ji asi, ale nepropadejte panice: Zde máte spoustu nápadů pro low cost „estrenes“ doma. Jdeme na to!

Navazuje na hierarchii odpadů

V případě, že někdo není to ještě neví, hierarchii nakládání s odpady je návrh, který se snaží vytvořit návyky odpovědné konzumace: Snížení - Reuse - Recycle. Uplatňování tohoto jednoduchého pravidla, dáme nový vzhled celého domu.

  • redukovatZabijte vše, co už něco přispět. Podívejte se na každý zůstat celkově a zbavit se všeho, co se vám nelíbí vidět ve středu.
  • reuses: Víte, že sklenice, ve které jste použili k uložení cookies? Reutilízalo: vzít do haly, dát do věncem LED světla a ukázat ho!
  • třídí odpadJak se vám líbí, že cajonera ložnici ... Škoda den hází to přijde. Jste si jisti? Dát mu druhou šanci malby. Zkuste intenzivní barvy, osobnost a hledat nové. Nezdá se vám přesvědčen o tom, v ložnici? Trasládala do jiné místnosti. Stěhovat nábytek web je často nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak vymalovat dům.

Potřebujeme další pravidla? Test s odd

Svět výzdoby je plná nepsaných pravidel, které nám pomáhají získat více estetické prostředí. Jedním z těchto standardů je ozdobit pomocí lichý počet prvků. Liché kompozice jsou vnímány naší mysli atraktivnější a tak dát na tomto stolku v rohu místnosti tří dekorativních předmětů namísto dvou, výsledek bude vyrovnanější. Pokud kromě čísla také hrál s různými výškami dostaneme ještě dynamičtější.

Noční stolek s třemi objekty - sklon 1.ledna

Vymalovat vaše stěny

Změna stěna je rychlý a snadný způsob, jak dát nový vzhled do místnosti. A co je nejdůležitější, to vždy se nestane tím, že musí odstranit válečkem. Tapeta je skvělou alternativou pro tyto situace. V současné době existuje spousta modelů, které bude jistě odpovídat vašim potřebám. Hlavní stěna v obývacím pokoji může být ideální plátno pro větší uměleckou roli, a v koupelně, díky vinylových papírů, výzvu k překonání.

koupelna s tapeta - sklonem 2.ledna

Kromě tapety na trh další možnosti, jako jsou 3D digitální fotomurales, pomocí kterého můžete mít celou stěnu z cihel bez zvednutí smítko prachu. V tomto případě je jako tapetu, je důležité, že stěna je zcela hladký a dokonale čistý povrch, aby zajistily, že papír je vždy perfektně nastavené.

A pokud se vám to všechno zdá být příliš složité, zkuste vinyl. Přicházejí ve všech velikostech a provedeních si dokážete představit, a jsou skvělou alternativou k oživení do chodby, která vypadá lhostejný nebo zesvětlení malé vchod, kde nemůžete umístit nebo poličku. Výhodou je, že vinyl zdobit, aniž zabírá místo, takže žádné škrty.

Čelo se mění každý měsíc

Ano, slyšeli jste dobře. A za velmi málo peněz: hrnec barvy a krabici křídy. Dodal stěně nátěrem břidlice a čelo postele je možné změnit kolikrát chcete. Stačí se jen nechat svou fantazii. Jen ujistěte, že máte umělecké dovednosti potřebné k tomu. Pokud tomu tak není, lepší kutil říci přátelům, že jste kreslení.

Dej DIY

Pokud chcete chlubit své výtvory na sociálních sítích, tvoje je DIY. Možnosti jsou nekonečné: od vytváření vlastních potahy na polštáře salónku tejerte deku na spaní. Můžete se také rozhodnout vytvořit svůj vlastní modulární nábytek do dřevěných beden. Chytit pár krabic ovoce a dát nějaký styl, a to buď s nátěrem, přizpůsobením pozadí s kousky tapet, jen ty zbytky, které vám zůstaly v hale a jste si mysleli, házení: Zapamatujte si pravidlo 3R!

Nezapomeňte rostliny

Jsou to naši velcí spojenci, pokud jde o dávat nový život do domu, a to především proto, že poskytují světlo a vitalitu, a které oživuje i živých mrtvých. Velkoformátový nebo mini velikosti, má naplnit své domovské zeleně.

koutek s rostlinami - sklonem 3.ledna

A nenechávejte žádné roh: rostliny jsou nejen pro obývací pokoj, koupelna bude vypadat opravdu pěkné některé zelené a kuchyňské reorganices ocení některé z těchto regálů napěchované a využívejte umístit malé aromatických rostlin.

A když už mluvíme o green ...

San Pantone, milníkem, pokud jde o barvy, byla založena jako barevné zeleně 2017. barvu, která připomíná začátky na jaře, kdy se obnovuje charakter a vypadá jasnější. Wow, zelený naději zve, abychom viděli věci méně šedé a nepochybně bude ideální opustit šťastné svahu ledna. Mediantes dům ji začlenit do drobných dekorativních dotkne jako vázy či polštářem. A pokud se vám probudit odvážnější, dát vrstvu barvy nábytku. Nezapomeňte malovat nohy jídelního stolu a židlí se jim zábavu a osobní kontakt.

Udělejte ze svého domova do své vlastní galerie

Že stěna koridoru tak dlouho, někdy si myslíte, nekonečný je nejlepším místem k připojit svůj vlastní uměleckou galerii. Chytit rámy různých velikostí a distribuovat je po celém zdi. A aby to všichni zaměstnanci, kromě rámu některé z vašich nejvíce uměleckých fotografií, které list nebo váš oblíbený ilustrátor, se snaží formovat některé ze svých osobních věcí.

dřevěný rám s několika zarámovaných předmětů - sklon 4.ledna

Co to dělá, že náhrdelník, který se vám líbí? Nebo můžete vyzvednout kameny na pláži v létě? Teď to bude jedinečný a nepřenosné umělecká galerie. Kromě toho několik věcí, dát větší uspokojení než ti dělali sebe. Užijte si je! Zde jsou další nápady, jak využít z nich a ozdobíme stylu.

Bere na vědomí, a nenechte se zastrašit ledna. Letos bude překonávat s poznámkou a ve velkém stylu.